Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 2019

Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 2019

Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 14 13.02.2019, 20:44

Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed

Eski araba lastiklerini atmak için acele etmeyin. Kendi siteniz varsa, iyi bir dekorasyon olarak hizmet edebilirler. Bu malzeme için en iyi uygulama, çarkın çiçek yatağıdır. Biraz çaba ile güzel bir şey yaratabilirsiniz. Bir tür çiçek yatağı yapabileceğiniz bazı ipuçları veriyoruz.

En kolay yol

çiçek yatağıBu durumda, hiçbir şeyi kesmenize gerek yoktur. Farklı çaplarda lastikler kullanın. Birbirlerine yığılmışlar. Aynı zamanda, farklı şekillerde de yapabilirsiniz: en büyüğünden başlayıp küçük olanla biten, ancak kendi başınıza da yapabilirsiniz. Kendi elleriyle tekerleklerden yapılmış böyle bir çiçek yatağı çok kolaydır. Daha fazla orijinal, farklı renklerde kaplanmışsa, bakacaktır. Parlak renkler, çiçek yatağınızın güzelliğini ve güzelliğini ekleyecektir. İçeride herhangi bir çiçek dikebilir, çakıllarla serpilir ya da yere bırakabilirsiniz. Tekerleklerde küçük bir çeşme yapabilirsiniz.

İkinci, daha karmaşık bir yol

İstenirse daha özgün bir çiçek yatağı yapabilirsiniz. Temelleri için tekerleklerden lastikler hizmet edecek. Bir kalem veya işaretleyici ile yaprakları bir şekil çizmek gerekir.fotoğraftan çiçek yataklarıÇarktan böyle bir çiçek yatağı kuvvet kullanımını gerektirir. Keskin bir bıçak yardımıyla, bir çiçek gibi görünmesi için yaprakları önceden kesin. Ancak ürünün daha güzel ve gerçekçi görünmesi için lastiği sökmeniz gerekir. Küçük kısmı sadece atılır ve büyük olanı dünyayla doldurur, sonra cesurca çiçek açar. Ortaya çıkan çiçek yatağını renklendirin ve güzel manzarasının tadını çıkarın. Makalede sunulan fotoğraflardan oluşan çeşitli çiçek tarhları, seçiminize karar vermenize yardımcı olacaktır.

Üçüncü yöntem mozaik çiçektir

tekerleklerden ellerinle flowerbedBöyle bir çiçek yatağı için tekerleklerin jantlarına (jantlara) ihtiyacınız vardır. Bu durumda, pahalı materyallere para harcamak zorunda değilsiniz, çünkü her şey elinizin altında olabilir. Yapılacak ilk şey, eski ve kirli tekerlekleri yıkamaktır. Bundan sonra kurutulmalı ve metal için özel bir boya ile boyanmalıdır. Kuruduktan sonra, diskleri doğrudan dekore edebilirsiniz. Tekerleğin bu çiçek yatağı herhangi bir sitede güzel görünecek. Çeşitli parlak çiçekler içinde büyürse, en iyi etki elde edilir. Aynı vazoyu süslemek için uygun kırık tabaklar, kiremit parçaları, renkli camlar ve mozaik için yararlı olabilecek diğer eşyalar.

Tüm parçalar farklı boyutlarda olabilir, sonraÜrün çok daha ilginç görünecek. Karo için özel bir tutkal kullanarak, parçaları tekerleğe yapıştırmanız gerekir. Bu dikkatli bir şekilde yapılır. Ayrıntıları birbirine yakın olarak uygulamak gereklidir. Tümü sağlam bir şekilde sabitlendikten sonra, dikişlerin bir harçla işlenmesi gerekir. Dekorasyonu çok renkli elemanlardan yapılacaksa, çarktan böyle bir çiçek yatağı çok güzel olacak. Arazinin içi, içine çiçeklerin dikildiği ve genel olarak herhangi bir bitkidir. Böylece, kendi ellerinizle bir şey yapma arzusuna sahip olmak yeterlidir ve gereksiz herhangi bir nesne, bahçeyi süsleyecek ve orijinal hale getirecek muhteşem bir dekor unsuruna dönüşür.

Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 2019

Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 2019

Related news

 • Özel bir evdeki bir kapıyı uzun süre izole etmek için
 • E-kitap fb2 - Ne tür bir format, nasıl ve ne açılmalı
 • Tığ İşi Virüs Şal Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Türk ve Güney Koreli cerrahlar canlı yayında ameliyat yapacak
 • Isaac Newton hayatı eserleri buluşları çalışmaları
 • Bilmece Battaniye Modeli

 • Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 53

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed


  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 11

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 6

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 89

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 65

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 77

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 14

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 10

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 46

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 14

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 12

  Bahçe dekorasyonu için direksiyondan orijinal flowerbed 14