Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 2019

Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 2019

Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 55 26.01.2019, 19:25

"Babaevsky acı" - aristokrat tadı olan çikolata

Sabah yıldızı ışını yere dokundu ve Quetzalcoatl yere indi. Tanrı insanlara bir hediye getirdi - bir kakao ağacı. Meyveleri nasıl ızgaraya getirip ezileceğini, tozdan bir pasta ve içeceğin nasıl hazırlandığını gösterdi.

Tanrı işi yarı yarıya yaptı ve adam ürüne çikolatalı adı verdi. İnsanlar ona çok fazla katkı maddesi eklemeye başladılar ve tanrılara merhamet ve armağanlarından ötürü övgüler aldılar.

Çikolata öyküsü

Çikolatanın tarihi birden fazla yüzyıldır. Mucizevi özellikleri bilen Aztekler ve Mayalar her gün bunu kullandılar. Avrupalı ​​gemilerden inananların, tanrılar gibi, bu içecekle tam olarak muamele görmesi şaşırtıcı değildir.

Babaevsky acı çikolata

Columbus sayesinde Avrupa'ya ilk geldiğinde inanılıyor. Kakao çekirdeği Kral Ferdinand'a hediye olarak getirildi, ancak diğer hediyeler arasında görmedi.

İkinci yolculuk daha başarılı oldu. Kral Charles V'in mahkemesine, kakao çekirdeği Cortez tarafından temsil edildi. "Tanrıların yemi" için Hint reçetesi, İspanyol hükümdarlarının beğenisine geldi.

Tarihinin büyük bir kısmı olan çikolata yalnızca bir içki olarak var oldu. Sadece 1674 yılında ilk girişimler fayans, çubuk ve rulo üretimi için tarifler hazırlandı.

18. yüzyılın sonunda, çikolataSınırlar, hemen aristokrasinin kalbini kazanıyor. Çoğu için oldukça pahalıydı. Kakao çekirdeklerini sıkıştırmak için yeni bir teknoloji keşfi ile daha erişilebilir hale geldi. Şimdi yeryüzünde çikolatanın tamamen bilinmediği bir yer düşünemiyorsunuz.

Endişe "Babaevsky"

Rusya'daki en eski işletmekakao çekirdeklerinden ürünler üretmek, endişe "Babaevsky" dir. 1804'te çikolata sektöründeki faaliyetin başlangıcı oldu. Kuruluş sadece Rusya'nın tamamıyla birlikte birçok etkinlik yaşadı, aynı zamanda ayaklandı ve güçlendi.

çikolata Babaevsky acı bileşik

Endişenin varlığı sırasında iki yüzü aşkın benzersiz şekerleme ürünü üretildi. Ürünler defalarca sayısız ödül, ödül ve ödül kazandı.

2003 yılından bu yana grup "Kızıl Ekim" ve "Rot Cephesi" olarak, böyle büyük fabrikalar ile büyük holding girmiştir.

"Babaevsky" endişesinden çini çikolata çeşitleri

Konuyla ilgili çini çikolata ürünlerinin çeşitliliği "Gvardeisky", "Lux", "Orekhovy" ve serilerden oluşuyor:

 • "Ilham";
 • "Alenka";
 • "Babaev".

İkincisi, sırayla, aşağıdaki çeşitlere ayrılmıştır:

 • uganda;
 • Venezuela;
 • "Babaevski acı" çikolata;
 • "Orijinal";
 • Her türlü dolgular ile "Babaevski karanlık";
 • "Babaevski seçkinler% 75".

Herkes kendi tadı, nazik kadifeden acıya kadar kıçtan bulabilir.

"Babaevsky acı" - Rus ruhu ile çikolata

Acı çikolata çeşitlerinin kullanılması yararlıdır.Verimlilik ve zihinsel aktivite, dikkat yoğunluğunun artmasını etkiler. Bu çikolatanın bileşiminde, her zaman, bağışıklığı güçlendirmeye ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan antioksidanlar bulunur.

"Babaevski acı" çikolata GDO içermez vesentetik maddeler. "Babaevski" kaygısının acı çeşitlerinin çikolata barlarında hayvansal kaynaklı hiçbir bileşen yoktur. Bu an sadece vejeteryanlar için değil, dini inançlara oruç tutan insanlar için de önemlidir.

Çikolata "Babaevskiy acı", aşağıdaki bileşime sahiptir: kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, kakao tozu, rendelenmiş badem, çekirdek, emülsifiye edici, konyak, vanilya ve badem aroma.

İçinde kakao% 55'dir.

çikolata babaevsky elit acı

Çikolata "Babaevsky elit acı" aşağıdaki bileşenlerden oluşur: kakao likörü, şeker, kakao tozu, emülsifiye edici maddeler (E322, E476), vanilya aroması içerir.

İçinde kakao, adından da anlaşılacağı gibi,% 75'dir.

Babaevsky acı çikolata

Kakao kafein analogları bakımından zengindir.uyarıcı bir etkisi olan endorfin üretimi. Sonuç ortaya çıkan bir zevk duygusu. Her parçadaki mutluluk. "Babaevski acı", ruh halini geliştiren ve yeni başarılara ilham veren çikolatadır.

Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 2019

Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 2019

Related news

 • Antisemitizm
 • Zifiri karanlıkta milyonluk şantaj operasyonu kamerada
 • Eski Çin Dini - ilgisini her zaman kaybetmeyen bilgelik
 • Mezhep vurgusuyla Musula girmek Türkmenlerin aleyhine işleyebilir

 • Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 33

  Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata


  Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 11

  Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 22

  Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 46

  Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 39

  Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 36

  Babaevsky acı - aristokrat tadı olan çikolata 97