Fotograf galeriler Goruntuler Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız
Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız 1 20.01.2019, 03:30

Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız?

Avusturya şahane şeffaf göllerin bulunduğu bir ülkedir,serin ormanlar ve dağ tepeleri. Kışın kayak için favori bir yer olur ve yaz aylarında dik dağ yamaçları, güzel kır çiçekleri ile kokulu yüksek çayırlara dönüştüğünde, dünyanın dört bir yanından turistler buradan ilham almak için gelirler. Bu inanılmaz ülkeye seyahat etmek için vize başvurusu yapmak için Avusturya Büyükelçiliği ile iletişime geçmeniz gerekecek. Gerekli tüm belgeleri nasıl düzgün bir şekilde hazırlayacağımıza göz atalım.

Avusturya Büyükelçiliği

1. Başvuru formunu doldurun

Eğer bir turist için başvuruyorsanızvize, kağıt halinde doldurulması gereken bir başvuru yapmanız gerekir. Onu Avusturya Elçiliğine bizzat (randevu alarak) gönderebilir veya posta ile gönderebilirsiniz. Başvurunun İngilizce olması gerekir. Hem de belgeler için standart bir fotoğrafta bulunmanız gerekecek. Siyah-beyaz veya renkli olabilir.

Moskova'daki Avusturya elçiliği

2. Belgeleri hazırlayın

Vize için tüm kişisel belgeler gerekecektir.İngilizceye tercüme eder ve kopyalar bir noter tarafından onaylanmış olmalıdır. Bir mülkiyet belgesi, işyeri belgesi vb. Devri talep etmeyin. Önce, tüm sayfaların kopyalarını içeren yabancı bir pasaporta ihtiyacınız olacak. Belgeleri kurye ile Avusturya Büyükelçiliğine devretmeyi planlıyorsanız, ayrıca sertifikalı bir vekaletname vereceksiniz. İkincisi, bir fotoğrafı olan bir ankete, üncü olarak, çalışma alanınızdan bir sertifika veya bir girişimcinin faaliyetlerinden elde edilen geliri teyit eden belgelere ihtiyacınız var. Ardından, amaçlanan seyahat güzergahı ile ülkeye ziyaret amacınız ve finansal istikrarınız hakkında bilgi vermeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, bankadan veya mülkiyet haklarını teyit eden belgelerden bir kopyasını çıkarabilirsiniz. Ülkede üç aydan daha uzun süre kalmayı planlıyorsanız, zorunlu olan ek bir sağlık muayenesine dikkat etmeniz gerekir. Akrabalarınıza seyahat ediyorsanız, belgelerinin noter tasdikli kopyaları ile önceden bir davet hazırlayın.

Avusturya Büyükelçiliği

3. Belgeleri Moskova'daki Avusturya Büyükelçiliğine gönderin

Tüm belge paketi Avusturya'ya gönderilmelidir.Büyükelçiliği. Vize ücreti başvuru anında nakit olarak ruble olarak veya Visa kartında ödenir. Belgeleri postayla gönderirken, vize ücreti kredi kartıyla ödenebilir. Bu, ücret ödemek için ek bir vekaletname gerektirir.

4. Röportajı tamamlayın

Nadiren de olsa, Avusturya Büyükelçiliğiek bir röportaj isteğinde bulunun. Bu durumda, görevlileri sizi önceden bilgilendirir. Vize, bağımsız olarak veya uygun bir vekaletname ile gönderilebilen pasaportunuza yapıştırılacaktır. Bununla birlikte, parselin gönderimi birkaç hafta sürebilir.

Vize vermek için kendiniz gerçekçidir.tatilinizin amacı, Avusturya gibi muhteşem ve muhteşem bir ülke. Elçilik belgelerin incelenmesinden oldukça sıkı, ama doğru yaparsanız, unutulmaz maceralar ve harika bir tatil sizi bekliyor.

Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınızfotograflar Fotograf

Related news

 • Oyuncu Emre Karayel biyografisi, özgeçmişi, yer aldığı diziler, sosyal ağ hesapları
 • İETTnin sürücüsüz aracı tanıtıldı
 • 2017 Yılı Renk Trendlerine Dair İpuçları
 • Elon Musk: Babam, şeytanın bir planı

 • Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız 52

  Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız


  Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız 29

  Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız 93

  Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız 51

  Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız 16

  Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız 91

  Avusturya Büyükelçiliği: kendiniz nasıl vize alacaksınız 51