Avito ya reklam vermek için 2019

Avito ya reklam vermek için 2019 Avito ya reklam vermek için

"Avito" ya reklam vermek için

Er ya da geç, ama yine de dosya göndermelisinİnternet üzerinden bir çeşit duyuru Bu durumda, teklifiniz potansiyel kişiler tarafından görülebilmek için daha uygun bir kaynak aramaya başlayacaksınız ve bundan bir etki oluştu. Reklam yerleştirmek için popüler bir siteyi, daha doğrusu - "Avito" adlı bir bülten tahtasını düşünmenizi tavsiye ederiz. Elbette bu popüler sistem hakkında hayatınızdan en az bir kere duymuşsunuzdur ve belki orada kayıtlı bile olabilirsiniz. Bununla birlikte, bugün "Avito" ya nasıl reklam vereceklerini konuşmaya karar verdik.

tanıtım

avito'da reklam nasıl yapılırDoğal olarak, mallarınızı satmak için,mümkün olan her şekilde reklamı yapılacaktır. Aslında, bir çok yolu var, bunlar hem ücretli hem de ücretsiz olabilirler. Elbette her biriniz zor kazanılan zor kazanılan paranızı kurtarmak istiyor, bu nedenle yalnızca ücretsiz hizmetler ile ilgileneceksiniz ya da minimum masraf gerektiriyorsunuz. "Avito" ilan panosu gereksinimlerinizi tamamen karşılar ve verilen kaynak çok popülerdir. Buna göre, ücretsiz bir teklifte bulunarak alıcıları hızla bulabilirsiniz.

Herkes Avito web sitesinde reklam verebiliryalnızca bu amaç için, tüm tekliflerinizin saklanacağı bir hesap oluşturmanız gerekir; bunları gerekirse silebilir veya düzenleyebilirsiniz. "Avito" nun ülkemizdeki en büyük ilan panolarından biridir ve buna göre bundan da herhangi bir şey satabileceğini belirleyebilirsiniz. Tabii ki, yasaklanmış maddeler hariç.

talimat

Avito mesaj panosuŞimdi asıl soruya geçelim: "Avito'ya nasıl reklam verilecek?" Her şeyden önce, doğal olarak Avito'nun sitesine gitmeniz gerekiyor. Adresinizi arama motoruna girebilir veya "Yandex" kelimesini aratabilirsiniz. Siteye girdiğinizde, basit bir kayıt yaptırmanız gerekir. Önceden bir posta kutusu oluşturmanız veya mevcut bir adresi daha önce girmeniz gerekir. Kayıt düğmesi sağ üst köşede. Kişisel bilgileri girmeniz istenecektir. Bazı durumlarda gönderilen e-postaları bir e-posta adresine aktarmanız gerekli olabilir. İlke olarak, bu her zaman gerçekleşmez, ancak yine de etkinleştirme gerektiriyorsanız, posta kutunuza gitmeniz, ardından kaynağından gönderilen e-postayı açmanız ve bağlantıyı takip etmeniz gerekir. Etkinleştirme başarılı olduktan sonra, oluşturulan hesaba giriş yapmanız gerekir. Bunu yapmak için, sağ üst köşede bulunan "Giriş" düğmesine tıklayın.

Kapsamlı bir test, başarının sırrıdır

Yani şimdi reklam yayınlamanız gerekiyor."Avito", ama yapmak çok kolay. Bu işlemi gerçekleştirmek çok zaman almaz, ancak ilk reklamınızın dikkatli bir şekilde gönderilmesini öneririz, çünkü yapılan hatalar nedeniyle teklifin etkinliği azalabilir.

Neredeyse bitti

avito'da reklam vermekGiriş yaptığınızdabülten panosunun üst köşesinde "Bir ilan gönderin" butonunu göreceksiniz, üzerini tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada, anketi doldurmanız istenecektir, ancak çok basittir ve herhangi bir soruya neden olmamalıdır. Kendiniz için görebileceğiniz gibi, Avito'da nasıl reklam verileceği sorusu çok hızlı bir şekilde çözüldü ve hizmetle çalışmanın zorluğu yok. En önemlisi - verilen bilgileri mümkün olduğunca yakından okuyun. Ardından, Avito'da nasıl reklam verileceği sorusu tamamen tükenecektir. Daha yüksek verimlilik için, reklamınıza ek olarak, ürün fotoğraflarını yüklemenizi öneririz.

Avito ya reklam vermek için 2019

Avito ya reklam vermek için 2019

Related news

 • Midem aylarca neden acıyor
 • Çocukları sürekli öpmeyin
 • Rüyada kar görmek anlamı ne ile Etiketlenen Konular
 • Salata Nasıl Süslenir
 • Midi etekler nasıl kombinlenir

 • Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için


  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için

  Avito ya reklam vermek için