Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 2019

Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 2019

Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 65 28.01.2019, 05:08

Avira: yorumlar, görüşler, öneriler

Bugüne kadar, anti-virüs programı Avira,Tam adı Avira Free Antivirus 2012 gibi görünüyor, şüphesiz en layık antivirüslerden biri olarak kabul edilir. Özellikle de tamamen ücretsiz olduğu gerçeğinden memnunum, bu durumda elbette, eğer kendi bilgisayarında kullanırsanız. Avira - referanslar, bunun, Kaspersky, NOD32 veya Doctor Web gibi bu tür desteklenmemiş markalardan daha düşük olmadığını gösteriyor.

Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak için, daha fazlaayrıntılı olarak, makaleyi birkaç bölüme ayırmayı öneriyorum. Sonuç olarak, okuyucular imalat şirketinin kendisinin yanı sıra çalışmadaki geri bildirimleri öğrenecek ve öneriler hem sıradan kullanıcılar hem de profesyonellerin bakış açısıyla verilecektir.

Bölüm 1. Avira. Şirketin çalışmaları hakkında geri bildirim

Bilgisayar dünyasının uzmanları Almanca bilmektedirAvira GmbH şirketi, kötü amaçlı yazılımlarla mücadele etmeyi amaçlayan bir dizi gelişmenin önde gelen ve en profesyonel geliştiricilerinden biridir.

Neden bu şirket güvenli bir şekilde denebiliren eski mi? Çünkü onlar, 1986'da, bizzat İnternet hala mevcut olmadığında, bizden uzaktaki Tetnanga şehrinde yarattılar. O zaman, bilgisayarlar arasındaki iletişim sadece disket veya disketler ile yapıldı.

Avira GmbH Tjarka Auerbach'ın kurucusuBilgisayar virüslerinin ortaya çıkışının doğası, yayılma hızları ve bunlarla mücadeleyi amaçlayan yöntemlerle ilgilenir. Bu yüzden başlangıçta H + BEDV Daten technik adını verdiği kendi şirketini yarattı.

Şu anda, Avira çalışmalarını inceliyorçoğunlukla pozitif alır. Şirket, dijital medyanın güvenliği konusunda uzmanlaşmıştır ve büyük ölçekli yazılım çözümleri üretmektedir.

Bölüm 2. Avira Antivir, profesyonellerin yorumları

Uzmanlar öncelikle bu antivirüs programının aşağıdaki özelliklerini ayırt eder:

 • Kullanıcının bilgisayarının taranması talep üzerine gerçekleştirilir ve ayrıca bilinen tüm kötü amaçlı program türlerini tarar.
 • Avira monitör, bilgisayarın içeriğine sürekli erişim kontrolü sağlar.
 • Kullanıcının bilgisi olmadan, herhangi bir okuma uygulamasını sisteme yüklemek yasaktır.
 • Tüm şüpheli dosyalar sözde karantinaya yerleştirilir.
 • İnternet üzerinden tespit edilen virüs hakkında gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz.
 • Müthiş bir avantajıBilgisayarı otomatik olarak tarayan ve antivirüs yazılımını güncelleyen yerleşik görev zamanlayıcısı.

Ancak, bu durumdaÜcretli sürümün hizmetlerini kullanmaya karar verirseniz, yukarıdaki listeye Avira'nın bazı özelliklerini ekleyeceksiniz. Kullanıcı yorumları öncelikli olarak odaklanır:

 • Tüm zararlı sitelere geçişi engelleyecek Web Koruması;
 • Canlı Destek - Avira'nın bilgisayara uzaktan bağlanmasını ve özellikle zor durumlarda problemleri çözmesini sağlayan bir özellik.

Bölüm 3. Antivirüs Avira. Düzenli kullanıcılardan geri bildirim

Genel olarak şirket bir ürün listesi üretir.Hem şirketler hem de kuruluşlar için ve ev bilgisayarlarında özel kullanım için tasarlanmıştır. İkincisi programı ücretsiz olarak uygulayabilir.

Bu gelişime güvenmeye değer, çünkü biz genellikleüreticilere sağlanan hizmetler için parasal tazminat talep etmeyen uygulamalar konusunda temkinli davranıyoruz. Büyük olasılıkla, bu sorunun cevabı evet olacaktır, çünkü:

 • Dünyada zaten 100 milyondan fazla insan Avira'ya tercihlerini vermiş;
 • Avira GmbH bu alanda büyük bir deneyime sahiptir ve bu nedenle antivirüs ürünleri müşterilerine güvenilirlik ve yüksek kalitede hizmet sunmaktadır:
 • İnternette bilgi arıyorsanız, bu ürüne çok sayıda profesyonel ödül verildiğini ve etkinliğinin değerlendirilmesinin sadece olumlu olduğunu öğrenebilirsiniz;
 • Resmi siteden ürün indirirken, sıkıcı kayıt gerekli değildir;
 • aşağıdaki işletim sistemlerini destekler: Windows 7, Windows XP, Windows Vista;
 • Avira'yı hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyin.
Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 2019

Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 2019

Related news

 • Arap Kızı Tatlısı
 • Nefis Lokma Tatlısı Tarifi
 • Suriyedeki görevlerini tamamlayan 2 Ka-52, mürettebatıyla birlikte Rusyaya döndü

 • Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 31

  Avira: yorumlar, görüşler, öneriler


  Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 89

  Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 35

  Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 41

  Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 74

  Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 95

  Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 83

  Avira: yorumlar, görüşler, öneriler 40