Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 2019

Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 2019

Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 61 17.01.2019, 17:05

Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri

Kiriş sistemi inşa edildiğinde ve çatı sistemiKapak güvenli bir şekilde sabitlenmiş, çatı saçaklarının saçakları zorunlu bir iş aşamasına dönüşür: Gelecekte evin görünüşü tamamen seçilen malzemeye ve yürütme tarzına bağlı olacaktır. Ayrıca, birçok durumda kurulumları bu süreçle birleştirildiği için, drenaj ve havalandırmanın kurulumunu da unutmayın. Kirişlerin inşasından sonra, çıkıntı yapan uçlar bir sıra boyunca kesilir (duvara paralel). Bir dereceye kadar, saçak cihazı çatının genel tasarımını etkiler. Binanın dış izolasyonu, çıkıntıları bitirmeden önce gerçekleştirilir, çünkü gelecekte böyle bir durumda, ciddi ısı kayıpları mümkündür.

Çatı saçakları sabitlemeEstetik özelliklerin yanı sıra, kornişin dosyalanmasıçatı, ek ısı ve ses yalıtımı sağlamanın yanı sıra, neme karşı yüksek kaliteli koruma sağlar (suyun uzun süreli sağanak yağmura düşmesini önler). Bununla birlikte, malzemeyi belirlemeniz gerekir. Bugün, aralık önemli ölçüde genişledi, bu yüzden seçim yapmak biraz daha zorlaştı. Her zamanki planlı panolar ve siding, oluklu mukavva ve alt dolaplar gibi daha modern ürünler olarak uygulanır. Modern malzemeler farklı hava koşullarına daha dayanıklıdır, ayrıca pazar geniş bir doku yelpazesi ve çok çeşitli renkler sunar.

Anduline çatı fiyatıMükemmel bir seçenek siding kabul edilebilirÖzellikle yapı anduline çatını koruyorsa. Fiyatı çok yüksek değildir, ayrıca etkili bir malzeme kombinasyonu elde etmek mümkündür. Terbiye için doğru malzemeyi seçmek, seçeneği düşünmek zorundasınız. İki tane var. İlk olarak, dosyalama, kirişler üzerinde, yani, ek çubuklar kazılmadan aynı açıda gerçekleştirilir. Ancak, bu yöntem yaygın olarak kullanılmamıştır. Daha sık kullanılan ikinci seçenek, dosyalama için özel bir çerçevenin inşasını ima eder, bu yüzden dikkate alınmaya değer.

Çatı TasarımıHer şeyden önceduvara kirişler. Bunun için, evin duvarında, çubuğun sonunun dinleneceği ek tahtalar konur. Diğer kenar doğrudan kirişlere sabitlenir. İki eğimin birleştiği köşelerde, tahta her iki ucu sabitlemek için düz olarak kurulur. Böyle bir cihaz sayesinde oldukça sert bir yapı oluşur. Bu durumda sabitleme, kendinden kılavuzlu vidalar veya özel metal plakalar aracılığıyla gerçekleştirilir.

Çerçeve başladıktan sonradoğrudan çatı saçaklarının dosyalanması. En basit durumda, planlı plakalardan yürütülür. Bağlantı noktalarında iki vidanın vidalanması tavsiye edilir. Bu önlem, çalışma sırasında ahşap ürünlerin bükülmesini önler. Kartın uzunluğu ile iki eklem yan yana olmaksızın, kademeli olarak birleştirmek istenir. Son aşamada, çatı saçaklarının tüm dosyalanması bir koruyucu bileşik ile muamele edilir. Astar bir astar olarak kullanılıyorsa, o zaman havalandırma ızgarası yapmak gerekir.

Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 2019

Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 2019

Related news

 • Günlük kalori ihtiyacı nasıl hesaplanır
 • Boncuk ile Peçetelik Yapımı
 • İkizler Burcu Erkeği
 • Jalebi Tatlısı Tarifi

 • Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 71

  Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri


  Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 46

  Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 61

  Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 34

  Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 2

  Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 46

  Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 81

  Çatı saçakları takviyeleri ve çeşitleri 47