ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 2019

ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 2019

ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 90 06.02.2019, 05:06

ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış

Anakartın seçimi daima çok karmaşıktır.iş. Ve bütçeli bir anakart seçmek yüz kat daha zor. Göz önüne almanız gereken birçok faktör var. Başlıca unsur, tüm modern cihazları bağlama olanağı. Desteklenen işlemcilerin türü de çok önemlidir. Bu bağlamda, anakart ASUS P5B Plus çok cazip görünüyor. Bu ürünü daha ayrıntılı olarak analiz edelim.

asus p5b plus

Bu ücret nedir?

Anakart ASUS P5B Plus Xeon - bütçelemezayıf bilgisayarlar için çözüm. Bu ücret 2007'de çıktı ve halihazırda ahlaki açıdan eskimiş duruma geldi. yirmi yıldır kimse bunu kullanır bir diskete, özel-IDE bağlantı durumu - Ürünün "yaşlılık" işareti. Yine de, bu anakart iyi multimedya özelliklerine sahip bir bilgisayarın yaratılması için uygundur. Ama oyunlar için böyle bir çözüm uymuyor. Yalnızca en eski sürümler başlatılabilir.

Teknik özellikler

ASUS P5B Plus, LGA 775 yuvasına yerleştirilmiştir. Kullanılan yonga Intel P965'tir. Bu, sessizce Core 2 Duo gibi işlemcileri desteklediği anlamına gelir. Fakat yeni moda Core mevcut değildir. Bu anakartın "çipi" çok yüksek kalitede bir ses çipindedir. Tipik olarak, üreticiler, Realtek'ten ucuz ve çok kaliteli olmayan bir yongası olan kartları tedarik etmektedir. Burada, yüksek kaliteli ses ile ayırdedilen Analog Devices'dan daha gelişmiş bir yonga seti kuruldu. Anakart standart 7.1 destekliyor.

asus p5b artı özellikler

Şimdi ASUS P5B Plus'ın daha derin bir analizine geçelim. Bu kurulun özellikleri şunlardır: Desteklenen işlemciler - Intel aile Duo, AMD, sistem veriyolu frekansı bazı modeller - 1066 MHz, bellek tipi - DDR2, Ethernet veri aktarım hızı - saniyede 1000 Mbit. Özellikleri 2007 yılı için oldukça standarttır. Bu tür parametreler pahalı olmayan anakartlar için ortaktı. Bazıları zamanımızla alakalı.

Arayüzler ve konektörler

Burada her şey bizim kadar iyi değil. ASUS P5B Plus, dört USB 2.0 konektörü ile donatılmıştır. Herhangi bir "troika" söz konusu olamaz. PCI Express genişletme yuvaları ve diğer gerekli konektörler (SATA ve IDE dahil) vardır. Bu arada, ilkel IDE'nin varlığı anakartın gerçekten nadir olduğunun bir diğer göstergesidir. Ancak yeterli değil mi? Aniden ve hala faydalı mı? Diyelim ki birisinin gerekli bilgileri içeren eski bir sabit diske sahip olduğunu varsayalım.

asus p5b artı xeon

Diğer konektörler SPIDF içerir(optik ve koaksiyel), 7.1 hoparlör sisteminin münferit bileşenlerini bağlamak için konektörler, fare ve klavye bağlantısı için PS2 konektörleri (kartın "eski hali" nin başka bir göstergesi) ve diğer konektörler (örneğin, LTP). Bu set anakartlar için standarttır. Ve modern modellerde bile "zenginlik" var. Bu nedenle, bu anakart hala geçerli. Bu arada, ilginç bir özelliği var: FireWire ve eSATA teknolojileri için destek. Her modern anakart bunun ötesine geçemez. Bu nedenle, bu bileşen birçok topikal seçeneğe bile tercih edilir.

Yönetim kurulu hakkında yorumlar

ASUS P5B Plus sahiplerinin geri bildirimlerine dönelim. Bu anakartı satın alan herkes, sistemin tüm elemanlarının hızlı ve sorunsuz çalışmasına dikkat edin. Çoğunlukla kullanıcılar, iş için tasarlanmış ofis bilgisayarlarına ve özellikle ağır olmayan oyunlara yüklüyorlar. Kimse dağıtmaya çalıştı. Ve anlamı nedir? Her neyse, modern örnekler için üretkenlikten kaçırılmayacak.

asus p5b plus incelemesi

Ancak, annesine inananlar vardı.kart, modern bellek çizmediği için zayıf çalışıyor. Daha fazla bir şeye güvenmek zor: 2007'nin ürünü sizden önce. DDR 3 için ne tür bir destek konuşabiliriz? Anakartı, tasarlanmadığı şey için sormayın. Ve işi ile işini iyi yapıyor. Bazı kullanıcılardan özellikle memnun olan şey, yüksek kaliteli ses (Analog Cihazlardan gelen yonga setinin liyakati) ve güney ve kuzey köprülere yerleştirilen yongaların kabul edilebilir kalitesidir. Uzun süredir sorunsuz çalışıyorlar.

Sonuç

Anakart ASUS P5B Plus, incelemesi bizİşte sonuçlandı - ofis bilgisayarları veya ev multimedya merkezleri için mükemmel bir bütçe çözümü. Bu tahta özel bir performansla övünemez. Ancak kusursuz çalışır ve eşsiz bir güvenilirliğe sahiptir. Ve zamanımızda böyle başarılı bir kombinasyon nadirdir. En modern anakartlar tek kullanımlıktır. Bu nedenle, ucuz ve güvenilir bir şey istiyorsanız, bu seçeneğe dikkat etmek mantıklıdır. Görevleri ile, bu anakart% 100'ü karşılar.

ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 2019

ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 2019

Related news

 • Örümcek Adam 3
 • 2019-2020-2020 Yılının İlk Ayında Tam 12 Dizi Yayına Başlıyor
 • TERS BAŞAK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU (YILAN KAFESİ) YAPILIŞI
 • Özet: Güneşli Kentte Dunno, Nikolay Nosov
 • Zara Elbise Modelleri 2019
 • Çok İzlenen Videolar

 • ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 85

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış


  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 17

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 27

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 73

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 74

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 5

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 80

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 52

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 83

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 59

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 95

  ASUS P5B Plus. Anakarta Genel Bakış 96