Asus F5RLyi inceleyin 2019

Asus F5RLyi inceleyin 2019

Asus F5RLyi inceleyin 50 21.02.2019, 09:45

Asus F5RL'yi inceleyin

Şimdi dizüstü bilgisayarlar ve genel olarak tüm donanımlar,hızla eskime haline geliyor. Uygulamalar, yazılımlar ve diğer yazılımlar düzenli olarak güncellenir ve bilgisayar donanımı için daha fazla talep edilir hale gelir. Sonuç olarak, alıcılar herhangi bir sarkma, gecikme olmadan çalışmak için yeni dizüstü bilgisayar modelleri satın almak zorunda kalıyorlar. Saçma geliyor. 2-3 yıl önce en iyi oyunları başlatan dizüstü bilgisayar, tarayıcıda sekmeler açmayı zorlukla yönetiyor.

Genel rezaletin zemine karşı, Asus F5RL adlı bir dizüstü bilgisayar ortaya çıkıyor. Bu aletin özelliği nedir? Bu yazının cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Asus F5RL incelemeler

Asus F5RL haklı olarak müthiş kabul edilebilircihazı. Bu dizüstü bilgisayar yaklaşık 6 yıl önce çıktı. Bununla birlikte, şimdi bile modern bir yazılım çalıştırabiliyor ve herhangi bir gecikme ve gidiş olmadan tarayıcıda çalışabiliyor. Dahası, bu "yaşlı adam" performans açısından, orta sınıfın bazı modern dizüstü bilgisayarlarına oran verebilir. Bu dizüstü bilgisayar için bu kadar özel olan nedir? Bu ve diğer birçok sorunun cevabı bu derlemede yatmaktadır.

dizayn

Atasözü şöyle diyor: "Kıyafetlerde buluş ...". Bu nedenle, bu inceleme tasarımla başlamalıdır. Asus F5RL oldukça hoş bir görünüme sahip. Yüksek kaliteli ve dayanıklı alüminyumdan yapılmış gümüş renkli muhafaza oldukça şık ve modern görünüyor. Cihazın tasarımı Asus şirketinin tüm kanunlarına uyuyor. F5RL'de hoş bir ergonomi elde etmenin mümkün olmadığı bir gereklilik yoktur. Dizüstü bilgisayara dokunmak oldukça hoş. Asus F5RL küçük boyutlara sahiptir ve yaklaşık 2.5 kilogram ağırlığındadır. Bu, aygıtı güvenli bir şekilde çantanıza koymanıza olanak tanır.

Asus F5RL: Özellikler

Belki şimdi dolum hakkında konuşabilirsincihazı. Asus F5RL, (tabii ki tabii ki) büyük bir performans sağlayan ATI Radeon Xpress 1100 yonga seti temel alınarak oluşturulmuştur. Grafik çekirdeği gelince, F5RL gemide ATI Mobility Radeon X1100 var. Bu grafik kartı yüksek güce sahiptir, bu nedenle F5RL monitörde kaliteli bir resim gösterebilir. X1100, diğer şeylerin yanı sıra, cihazın otonom çalışmasını bazen artıran güç tüketir. Ayrıca tanınmış Intel Intel'in Core Duo T2300 işlemcisi hakkında birkaç söz söylemek gerekiyor. O da kapasitesine sahip değil. T2300 sayesinde, Asus'un buluşu herhangi bir sarkmadan saniyeler içinde bilgi işleyebilir. Buna karşılık, Yüksek Tanımlı (aynı Intel'den) adlı bir ses kartı mükemmel ve temiz bir ses sağlar.

Asus F5RL

Asus F5RL: incelemeler

Kimse tüm avantajları konuşmaz veMalların bir alıcı olarak eksiklikleri. Asus F5RL hakkındaki yorumlar çoğunlukla olumlu. Kullanıcılar, dizüstü bilgisayarın yüksek performansını, mükemmel ergonomiyi ve kompaktlığı fark eder. Diğer şeylerin yanı sıra, çoğu gadget'ın istikrarından memnuniyet duyuyor. Aktif çalışmaya sahip Asus F5RL, şebekeye bağlanmadan 5-7 saate kadar dayanabiliyor. Bu özellik genellikle seyahat eden veya yalnızca seyahat edenler için yararlı olacaktır.

Asus F5RL Özellikleri

Ancak, bazı eksiklikler vardı. Güçlü demir ve zayıf soğutma sistemi nedeniyle, dizüstü bilgisayar oldukça ısınır. Ve bu birçok kullanıcıya rahatsızlık verir. Sonuçta, kırılmayı önlemek için neredeyse her saat mola vermeniz gerekir.

Sonuç

Birlikte oldukça güçlü bir makine alıyoruz.iş için mükemmel. İyi bir donanım, F5RL'nin bu denli yavaş yavaş kullanılmasının temel nedenidir. Şimdi Asus F5RL podrasteryal eski potansiyeli ve modern oyunlar ya da ağır yazılım (3D Max, vb gibi) çalıştırmak mümkün değildir. Yine de, F5RL, internette gezinmek, basit programlarda çalışmak, film izlemek ve müzik dinlemek için mükemmeldir. Ve küçük bir fiyat sayesinde (modern cihazlara göre) Asus F5RL kolayca bir bütçe cihazı olarak adlandırılabilir.

Asus F5RLyi inceleyin 2019

Asus F5RLyi inceleyin 2019

Related news

 • Haşhaşlı Revani Tarifi
 • Tavuk Fileto Sarması Videosu
 • Mayıs Ayında Hangi Balık Çeşitleri Yenir
 • Oyun Skyrim: Obliviona nasıl ulaşabilirim
 • Çok İzlenen Videolar

 • Asus F5RLyi inceleyin 20

  Asus F5RLyi inceleyin


  Asus F5RLyi inceleyin 19

  Asus F5RLyi inceleyin 47

  Asus F5RLyi inceleyin 19

  Asus F5RLyi inceleyin 77

  Asus F5RLyi inceleyin 29

  Asus F5RLyi inceleyin 62

  Asus F5RLyi inceleyin 94

  Asus F5RLyi inceleyin 56

  Asus F5RLyi inceleyin 64

  Asus F5RLyi inceleyin 35

  Asus F5RLyi inceleyin 22

  Asus F5RLyi inceleyin 63

  Asus F5RLyi inceleyin 98

  Asus F5RLyi inceleyin 79