Astroloji: Elena Osipenko 2019

Astroloji: Elena Osipenko 2019

Astroloji: Elena Osipenko 57 22.01.2019, 15:28

Astroloji: Elena Osipenko

Yıldızlar bizim gizemli dostlarımız. Sıcak yaz gecelerini sadece hayranlıkla izleyemezler. Yıldızlar en zor anlarda bize yardımcı olabilir.

Astroloji nedir?

Osipenko Elena

Astroloji, yıldızların öğretisidir.Geleceği tahmin etme yeteneği. Bu gizemli alan çok az incelenmiştir, ancak ortaya çıktığı günden beri ilgisi kaybolmamıştır. Bugün astroloji hızla gelişiyor. Astrolojik öngörüler resmi bilimde haklı bulundu.

Astrolojiyle ilgilenmek, asıl mesele kendi alanında güvenilir kaynaklar ve profesyoneller ile çalışmaktır.

Astrolog Elena Osipenko

Osipenko Elena astrolog

Osipenko Elena - kendisi gitti bir astrologinançsızlık ve hayal kırıklığı yoluyla. İlk başta kadın, kehanetin, astrolojinin ve geleceğin kehanetinin diğer olasılıklarının insanları gerçekten önemli sorunlardan uzaklaştıran bir sabun köpüğü olduğuna inanıyordu. Fakat 16 yıl sonra kader Elena'ya yanıldığını kanıtladı. Hayat durumu onu astrolojik tahminlere çevirmeye zorladı. Bu sayede kadın kendini daha iyi anlayabildi ve zor durumdan kurtulmayı başardı.

Başka yol

astroloji

Hayatında böyle bir değişiklikten sonra, Osipenko Elenadünyaya ve etrafındaki şeylere farklı bakmaya başladı. Astroloji, kendisine ve hayata olan inancını restore etti. Bir süre sonra, izlenimlerini bir arkadaşla paylaşarak, birçok kişinin bu alan hakkında çok şüpheci olduğunu fark etti. Öyleyse anlayış, deneyimin gerçekleştirilmesi ve insanlara iletilmesi gerektiğine karar verildi. Osipenko Elena astrolojik tahminler yapmayı ve üzerinde sonuçlar çıkarmayı öğrendi. Ayrıca kadın psikolojik bilimler tarafından taşındı. Artık aktif olarak kendi kendine çalışıyor, zayıf yanların üstesinden geliyor ve iyi tarafları güçlendiriyor. Onun hatalarından öğrendikten sonra, başkalarının onlardan kaçınmasına yardım eder.

başarılar

Bugüne kadar, Elena Osipenkodünya seviyesinin astrologu. Ayrıca onun bilgi yayılır-kitap yazıyor, Ukrayna için popüler bilimsel dergisi Astroloji Takvimi yayınlar. Ama onun faaliyetleri bununla sınırlı değil.

Elena astropsikoloji bölümü başkanıdırAlmanya'daki Avrupa Enstitüsü. Tüm gelenler için düzenli olarak çeşitli eğitimler ve toplantılar düzenledi. Ortağı Yuri Helen ile birlikte pratik bir pozitif astropsikoloji okulu açtı. Onlar sadece yaratıcılar ve liderler değil, aynı zamanda bu okulun öğretmenleridir. Elena Osipenko ile yapılan toplantıya bizzat katılamıyorsanız, o zamana dek paylaştığı video görüşmelerini görme şansına sahipsiniz.

Kendini geliştir ve kalbini dinle!

Astroloji: Elena Osipenko 2019

Astroloji: Elena Osipenko 2019

Related news

 • Türkiye’nin en kalabalık ilkokulundaki öğrenci sayısı 66 ilçeden fazla
 • Nokia C2: özellikler, incelemeler
 • Nissan Micra - kalitesiz bir alay, zamana karşı test edilmiş
 • Bağırsak Kurdu ve Parazitleri Nedir Nasıl Geçer

 • Astroloji: Elena Osipenko 34

  Astroloji: Elena Osipenko


  Astroloji: Elena Osipenko 61

  Astroloji: Elena Osipenko 96

  Astroloji: Elena Osipenko 88

  Astroloji: Elena Osipenko 4

  Astroloji: Elena Osipenko 2

  Astroloji: Elena Osipenko 51

  Astroloji: Elena Osipenko 61