Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları

Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları


Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları 82 14.02.2019, 03:16

"Ascona" (pillows): Seyahatsever Yorumları

Her insan için tam bir dinlenme çok önemlidir. Enerji, dengeli bir duygu ile sağlıklı, güçlü bir uyku yenilemesi, organizmanın normal yaşam aktivitesi için çalışma kapasitesini geri kazandırır.

Ascona yastıkları

Etkili bir gece dinlenmesi için neye ihtiyacınız var?

Rüyanın sakin ve kesintisiz olması çok önemlidir. Bunun için birkaç koşul gözlemlenmelidir:

 • temiz havada uyumadan önce yürümek;
 • diyete bağlılık;
 • Kişinin duygularını kontrol etme yeteneği;
 • rahat yatak.

Dinlenme ve uyku için rahat bir yersadece yatak tarafından değil aynı zamanda yastık, yatak ve yatak çarşaflarının kalitesiyle sağlanmaktadır. yastık seçimi çok dikkatli tedavi edilmelidir ederek, t. belirleyin. Bu servikal omurga kasları destekler ve üst vücut dinlenmek için yardımcı yatak olduğunu.

"Ascona" şirketinden yastıklar

Rus şirketi "Ascona",rahat dinlenmek için çeşitli malların üretimi. Firma minder, yastık, yatak çarşafı, yatak üretmektedir. Yastık üretiminde, şirketin geliştiricileri, bu tür ürünler için dünya standartlarını karşılayan taleplerde bulunur.

Yastık satın alırken nelere dikkat etmelisiniz?

 1. Yapılandırma ve boyutlar. 10-12 cm orta yapılı uygun bir yüksekliğe erkekler için 13-15 cm - Daha yüksek yastık, insan vücudunun :. daha geniş omuz karşılık gelen farklı boyutlarda "Ascona" yastık oluşturur.
 2. Doldurucu (doğal veya sentetik). Modern yapay malzemelerin daha dayanıklı olduğunu, toz birikmediğini anlamak önemlidir ve bunlara dikkat etmek kolaydır.
 3. Anatomik ve ortopedik özellikler. İyileştirilmiş (ortopedik) bir etkisi olan yastıklar, artan sertlik ve sertlik nedeniyle herkese uymaz. Bu konuda anatomik yastıklar evrensel bir seçenektir.

Ascona Yastık Yorumlar

Yastıklar çeşitleri

Yastıklar dahil olmak üzere Ascona'nın tüm ürünleri üç tipe ayrılmıştır:

 • Klasik, geleneksel - bir kare veya uzun bir dikdörtgen şeklinde;
 • anatomik - kullanım için çok uygun insan vücudunun şeklini korumak;
 • ortopedik - farklı sertlik ve sertlik, çünkü terapötik bir işlev görürler ve servikal omurga osteokondrozu olan kişiler için tasarlanmıştır.

Belirli bir modeli seçmek için, bu aksesuarın sizin için hangi işlevi yerine getireceğini belirlemeniz gerekir.
Ascona klasik yastıklar vardolgu maddesinin esnekliği. Toz akarlarının görünümünü engelleyen ve higroskopik özelliklere sahip doğal (pamuk, yün, tüy gibi) ve sentetik lifleri içerir. Bazı modellerde yay yayları "yaylı yastık" bulunur. Bu, boyun kaslarının rahatlamasını ve özellikle beynin çalışması için önemli olan kanın serbest dolaşımını sağlar.

Ascona yastık kayma profesörü yorumlar

Anatomik yastıklar özel ile donatılmıştıryanlarında uyuyan sevenler için boyun yastıkları. Böylece servikal vertebra deforme değildir. Köpük dolgu maddesinin özelliklerinden dolayı, bu modeller vücut yapısının bireysel özelliklerine göre ayarlanır.

Ortopedik yastıklar ile aynı şekillerdeanatomik modeller. Asıl fark, "Ascona" marka ortopedik yastığın daha sert veya iskelet bir tabana sahip olmasıdır. Farklı boyutlardaki merdaneler, uyku için en rahat pozisyonu seçmenize yardımcı olacaktır.

Ascona yastığı ortopedik

Çok sayıda model boyutlu seri ile temsil edilir. Bir yetişkin için değil, bir çocuk için bir yastık seçebilirsiniz.

Tüketiciler için en önemli referans noktasısatın alma yastıkları - bu bağımsız alıcıların ürünüyle ilgili geri bildirim. Malların kalitesiyle ilgili tüm mesajlar arasında, kişisel gereksinimlerinizi dikkate alarak, onu karakterize edenleri seçmeniz gerekir. Örneğin, sırtınızda uyumak isterseniz, geleneksel bir model veya merkezde küçük bir depresyona sahip bir örnek seçmek daha iyidir.

tembel olmak ve zaten marka "Ascona" (yastık) benzer bir modeli kullandık olanlar bilgilerde bakma, tepkiler kutup olabilir.

Yenilikçi dokunsal malzeme

Şirket "Ascona" sürekli gelişiyorileri teknoloji kurumlarının en son başarılarını kullanarak üretim teknolojisi. Böylece, "Kayma Profesörü" koleksiyonunun anatomik yastıkları için bir dolgu maddesi olarak yeni jenerasyon malzemesi kullanılır - soğutma jelin mikro parçacıkları ile bir dokunuş. Bu baz termoregülasyon etkisine sahiptir: uyku sırasında ısınmaz ve boyun ve baş terini vermez. Alıcılar, "Ascona" - minder "Kayma Profesörü" mallarının kalitesini takdirle karşıladılar. Bu ürünler, bu ürünlerin terapötik özelliklerini vurgulamaktadır. Bununla birlikte, çoğu aşınmaya yetecek kadar uzun olan antibakteriyel emdirme kokusundan memnun değildir. Bu nedenle, satın alırken, üssün işlendiği kompozisyon hakkında yöneticiye danışmak daha iyidir.

2013 yılında All-Russian yarışması ve üreticilerinden oluşan yarışma sonucunda “Slip Professor” dizisi “Mark No. 1” ödülünü kazandı.

Tehnogel - uyku için ürün üretiminde gerçek bir atılım

Yastıklar Ascona tehnogel yorumlar

Bugün için bir technogel malzemesi dikkate alınır.Yastıklar için rakipsiz bir 3D dolgu. Termoregülasyon ve higroskopik özellikleri nedeniyle, tabanı olan modeller yumuşaklık ve yoğunluk ile karakterizedir. Yastığın anatomik özellikleri "Ascona" (technogel), bu seriyi en rahat anatomik ürünlerden biri olarak nitelendiren incelemeleri, tüm alıcıların takdirini, yani vücudun şeklini "hatırlama" yeteneği. Ancak bazılarının soğutma etkisi rahatsızlık hissine neden oldu. Bu nedenle, böyle bir ürünü seçerken, bireysel özelliklerinizi ve tercihlerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Şirketle anlaşarak, bir test sürüşü yastığı alabilirsiniz.

Belirgin özellikler

Ascona tarafından üretilen yastıkların yadsınamaz avantajları vardır. Bunlar:

 • Demokratik fiyatlar.
 • Tüm koleksiyonlar ayırt edici özelliklere sahiptir: bazı modeller bellek etkisi ile tasarlanmıştır, diğerlerinde ise, karbon ekler veya bir soğutma jeli vardır, üçüncü, yay elemanları eklenir.
 • Çeşitli şekil ve boyutlar, bireysel gereksinimlerinize ve özelliklerine uygun bir ürün seçmenize izin verecektir.

Şirket "Ascona" dan yastıklar - sevdiklerinize mükemmel bir hediye.

Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları

Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları

Related news

 • Rusların yüzde 66sı Rusyanın Esadı korumasını istiyor
 • Benim Koruyucu Melek filmi. Aktörler ve roller
 • Prof. Dr. Robert Farley
 • Dairenin tesliminde mülkün envanteri: örnek ve çizim için kurallar

 • Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları 19

  Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları


  Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları 34

  Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları 33

  Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları 12

  Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları 11

  Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları 65

  Ascona (pillows): Seyahatsever Yorumları 70