Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 2019

Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 2019

Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 9 27.02.2019, 02:52

Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu

Fransa ... Bu ülkenin adı ne kadar! Eyfel Kulesi, Louvre, cesur ve soylu silahşörlerin görüntülerini aklınızdan hemen getirin. Görünüşe göre romantizm ve sevgi, Fransız parfümünün kokan havaya dökülür.lacoste pem femme

Bu kadar farklı seçenekler

Ruhlar sadece kategoride farklı değilaroma (meyve, deniz, ahşap) değil, aynı zamanda hedefe. Tüketicilerin rahatlığı için, birçok kokulu ürün imalatçısı, bu veya bu koku hangi türe ait olduğunu belirtir, tabii ki amacı çoğu zaman tüpün içindeki bileşenlere bağlıdır. Akşam parfümler tipik olarak, parlak, iyi bir koku veren daha karmaşık ve tuhaf bir bileşim, ancak günlük, örneğin, Lacoste Femme dökün, hafif ve mütevazi. Modern bir kadın için son derece romantik ve zarif bir aromadır.

Kokumda ne var?

Ne tür parfümlerin tercih edeceğini belirterekkarakteri, yaşam tarzı ve alışkanlıkları hakkında söylenecek çok şey var. Kimdir - Lacoste kokusu olan bir kadın Femme dökün mü? Şüphesiz, bu bayan, tüm tezahürlerinde hayatı sever, samimi ve ihale eder, ancak bu hiç de çocukça bir yaratılış değildir. Zanaatkârının mükemmel bir ustası, neyi istediğini ve nasıl alacağını biliyor, kendine güvenen ve neşeli iyimser. Böyle bir kadın için, 2003 yılında Lacoste'un verdiği parfümerler tarafından üretilen parfüm Femme'ydi. Koku, iç dünyasıyla uyum içinde olması, hafif ve çok yönlü bir kompozisyonla kendini göstermesi için tasarlanmıştır - aynı şekilde.

Uyum notlarına görelacoste pour femme yorum

Bu lüks köpüklü parfümün her damlasındainanılmaz bir canlılık ve enerji şarjı içeriyor ve sahibine harika bir hava katıyor. Çiçeklerin ve baharatların sürprizleri ve lezzetleri aromasının enfes birleşimi. Elbette, bu başyapıtlar katı ve kuru mantıklara tabi değildir. Lacoste'nin kokusunu neden heyecanlı kılan Femme'yi kimse cevaplayamaz mı?

Bununla birlikte, notalarda parfümü kaybetmeye çalışıyoruz. Üst sulu bir elma, kokulu baharatlı biber, taze bergamot ve nazik freze çiçekleri ile açılır. Kalp notaları, rafine edilmiş menekşe, helyotrop, kraliyet gülü, parlak nezaket ve yasemin tonlarıyla oynanır. Plume onun mistik koku sarma, süet, güçlü sedir, sandal ağacı, tütsü ve nadir oryantal laden bir keskin kokusunu oluşturur. Hepsi birlikte, hafiflik ve şehvetlilik, saflık ve maksatlılık, enerji ve uyum senfonisi yaratıyorlar.lacoste lacoste dökün femme Parfüm Lacoste dökün Femme, değerlendirme bunu onaylayınAslında, klasik bir gündüz kent kokusu olarak karakterize eden birçok kadın tarafından seviliyor, hem iş hem de romantik bir karşılaşma için uygun.

Kalite markası

Dünya pazarında seksen yıl, liderlik çalışmasıparfümeri ve ambalaj tasarımcısı, kokulu şişelerin milyonlarca kopyası, hepsi bu - Lacoste. Lacoste dökmek Femme, şüphesiz, moda Fransız Evi'nin en başarılı icatlarından biridir. Bugün bu şirketin sembolünün bir timsah olduğunu bilmeyen bir insan bulmak zor. Yenilikçi, zarif lüks veya modaya uygun bir insolence ile heyecan verici, eşsiz tatlar üzerinde bir tür mühür oldu.

Lacoste'den elde edilen parfümler sadece ilginç parfüm bileşimleri değil, aynı zamanda bir görüntü oluşturan görüntüleme aksesuarıdır.

Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 2019

Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 2019

Related news

 • 12.Küçük Hanımlar Küçük Beyler Tiyatro Festivali
 • 32. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’na Geri Sayım Başladı
 • Mantarlı Bebek Yelek Modeli
 • Mükemmel Cilt Elde Etmek İçin

 • Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 60

  Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu


  Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 50

  Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 55

  Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 70

  Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 29

  Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 82

  Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 22

  Aroma Lacoste dökün Femme - Fransa ruhu 54