Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirimArkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim


Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim 66 20.02.2019, 07:29

Arkhangelsk'a çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim?

Arkhangelsk, büyük bir tarihi kenttir.Rusya'nın kuzey kesiminde. Adı Archangel Michael'ın patronundan alındı. Böyle güzel, olaylı bir şehirde her zaman layık eğlence olacaktır. Ve bazen ve böylece çılgınca hayal gücünü düşünmek zordur!

Şehrin sakinleri için neredeyse Arkhangelsk'a gidecekleri konusunda hiç bir soru yok. Burada eğlence etkinlikleri o kadar çok ki, onları örtmek imkansız.

Gerçekler içinde görevler

Belki de en sıradışı olaygerçekte büyüleyici tarihi maceralar. Onlar ne Bunlar, geçmişten ya da macera filmlerine dayanan gerçek entelektüel konumlar. Organizatörler, örneğin bir saat içinde bir çıkış noktası bulmak, bulmaca ve çeşitli görevleri çözmek için "engeller" bulunan bir "psikiyatri hastanesi" ne girdiğinde organizatörler çeşitli durumlarda özgün bir mantık oyunu sunmaktadır. Bu eğlence, maceranın sevgilisinin sinirlerini gıdıklıyor.

Panova Tiyatrosu

Eğlence için Arkhangelsk'a gidebileceğiniz diğer ilginç yerler var.

Arkhangelsk nereye gitmekGösterilerin hayranları ünlüleri ziyaret edebilir.Rus tiyatro yıldızlarının yaptığı büyük yazarların efsanevi performanslarını görebileceğiniz Arkhangelsk Panov Tiyatrosu. Veya Petrovsky Parkı'ndaki Drama Tiyatrosu'nu ziyaret edebilirsiniz.

kulüpleri

Aslında, gidebileceğiniz yerlerArkhangelsk, çok çeşitli! Bu ve gece kulüpleri "Sorri, Anne!" Veya "DJ'ler ile kapsamlı bir eğlence programı sunan Exclusive". Ve rock kulübü "Studio Gaidar 4". Arkhangelsk'taki en ilginç gece restoranı "Back in the 90's" dir.

Arkhangelsk'da bir çocukla nereye gidebilirim?Orada her zaman atmosferin içine girebilirsin.20. yüzyılın pervasız zamanı. Konuklar, geçtiğimiz yüzyılın "yıldızlı" konukları ve modern sanatçılar olarak ağırlanır. Şehirde ve kitle konserlerinde gerçek dünya rock yıldızları, caz müzisyenleri, ünlü pop sanatçıları var.

Kafeler ve Lokantalar

Arkhangelsk'e yemek için nereye? Örneğin, şehrin her yerinde bulunan kafeler, barlar ve restoranlar. Her zevke ve gelire göre yemek yiyebilirsiniz. Bu dünya mutfağı "Solombala", "Kahve Ada", "Kakadu", daha basit cafe "Aquamarine", "Gözleme Evi", bir kahve ve kolay tatil "Attic" için bir aperatif veya içeceklerin tadını çıkarabilir nerede, "Pinta ile pahalı restoranlar var ".

sinemalar

Şehirde çok çeşitli bir program içinküçük bir seyirci. Çocuklar için, "Rus", "Sinema", "Mirage" sinemalarında çizgi film ve peri masallarının günlük gösterimleri vardır. Çocuklar için çok heyecanlı performanslar "Marfin House" kukla tiyatrosuna koydu.

Arkhangelsk'e gidebileceğiniz yerİyi dinlenebileceğiniz ve tüm aile ile yiyebileceğiniz genç gurmeler ve çocuk kafeleri var. Bu nedenle, ebeveynler her zaman Arkhangelsk'te bir çocukla nereye gidileceğini seçebilir.

Yılbaşı eğlenceleri

Ama en ilginç eğlence Yeni Yıl tatilleri sırasında başlar. Bu dönemde, tatilin sihirli peri masalı içine dalmak sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de arzu edilir.

Yani, Arkhangelsk'e gidebileceğiniz yerYılbaşı tatilleri? Bu harika yerlerin listesi sadece sınırsız. Sessiz ve çok aktif olmayan bir tatil istiyorsanız, akşam ışıklı şehir ışıkları boyunca rahatça yürüyebilirsiniz. Ne kadar güçlü olursa olsun, aslında Yılbaşı Gecesi Arkhangelsk büyülü bir toprak gibidir! Tüm ailenin kaydığı buz pateni saraylarının atmosferini mükemmel bir şekilde destekleyin ve Yeni Yıl arifesinde de gösteriyi izleyin.

Yılbaşı tatillerinde Arkhangelsk'e nereye gitmeliÇeşitli Yılbaşı sergilerini düzenleyin veKent müzeleri: yerel tarih, sanat ve Arktik Kalkınma Müzesi. Çocuklar ayrıca peri masalı karakterleri ve tiyatrolarda gösterileri ile kostümlü sabah performanslarını bekliyorlar.

Sonuç

Şimdi Arkhangelsk'e nereye gideceğinizi biliyorsunuz.Yeni Yıl tatilleri. Tatilin arifesinde bulunan yetişkinler de tiyatroda gösterileri izleyebilir, alışveriş merkezlerinde satış yapabilir ya da bu süre zarfında en çok tükenen kulüplerde "kopar" lar yapabilir. Şehirde çok güzel ve neşeli yerler var. Bu nedenle, Arkhangelsk'e gidilecek yer, kişinin ruh hallerine, finansal durumuna ve hatta dini inanca göre seçilebilir.

Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirimArkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim

Related news

 • Duran varlıkların kullanım göstergeleri
 • Tunus İşi 2 Renkli Bulmaca Yelek Nasıl Örülür 3 yaş
 • Kendin Yap Şaşırtıcı Fotoğraf Çerçeveleri
 • 37-38 NUMARA TIĞLA BABET PATİK TARİFİ

 • Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim 82

  Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim


  Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim 44

  Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim 55

  Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim 37

  Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim 71

  Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim 8

  Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim 20

  Arkhangelska çocuğun yanında ve olmadan nereye gidebilirim 83