Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mıŞarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı

22.05.2019

Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 90

Şarkıcı Valeria Prigogine'den hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı?

Yerli ve dünya temsilcileriSon zamanlarda iş dünyasında giderek artan bir şekilde hayranlarını anneler ve babalar haline getirin. Bu, tanınmış şarkıcı Valeria ile Şubat 2014'te konuşmaya başladıkları "ilginç" durum hakkında oldu. "Valeria Prigogine Joseph'e hamile" - manşetlerle doluydu. Diyelim ki birçoğu için bu haber beklenmedikden fazlasını yaptı, ancak çift tekrar tekrar ortak bir çocuğa sahip olma arzusundan bahsetti.

Valeria, 45 yaşında, hamile

Valerie bir prigozhina ile hamile

Prigogine Joseph'den - onun yasal eşi veyapımcı. Valeria'nın kusursuz bir üne sahip olduğu ve entrikaların hiçbirinde görmediği için, bu garip bir şey değildir. Bununla birlikte, sadıklarından farklı olarak, periyodik olarak genç nimphets şirketinde her yerde bulunan paparazzileri "yakalar". Ama şimdi bununla ilgili değil.

Yani, tüm tuz, Valeria'nın 30 değil olması ve35 yıl bile değil, ancak 45. Elbette, kadın doğum uzmanları daha sonraki anneliğin norm haline geldiğini ve dünyanın bu tür örneklerle dolu olduğunu söylüyor. Ancak, Valeria'nın Prigogine'den hamile olduğu bilinene kadar, şaşırtıcıydı ve çeşitli kamusal mekanlar hakkında çok sayıda tartışma başlattı. Gerçekten mutlu olanlar ve çifti şüpheli bir şekilde yürütülen bir PR hareketinde şüphelenenler vardı. Sadece Valery ve Prigozhin, şeylerin gerçekte nasıl durduğunu biliyorlar. Kamuoyuna sunulan bilgileri sadece tahmin edebilir ve analiz edebiliriz.

Gebelik öyküsü

"Valeria Prigogine'den hamile" - böyleŞubat ayında hemen hemen tüm popüler yayınlar yayınlandı. İlk başta böyle bir sonuç, şarkıcının, büyük olasılıkla gebelik için kayıtlı olduğu elit merkez "Lapino" ya ziyareti temelinde yapıldı. Orada, "yanlışlıkla" yakalanan kamera gazetecileri. Bundan sonra, Joseph Prigogine bir röportajda ve sosyal ağdaki sayfasında resmi bir açıklama yaptı.

İçinde söylentileri doğrulandı.karısının hamile olduğunu. Ayrıca, dönem zaten yaklaşık 2 ay oldu. Valeria'nın, bazen iddia edilen "ilginç" duruma atfedilen diğer yıldızların aksine hamile olduğu doğru çıktı.valeria, 2014'te hamile

Bu tür kişisel yaşamdaki değişikliklerle bağlantılı olarakValeria yaratıcı planlarını düzeltti, bazıları tamamen taşınması ya da iptal edilmesi gerekiyordu. Bununla birlikte, şarkıcı Surgut'a tur yapmak kaçırmamaya karar verdi ve orada önceden duyurulan konser verdi.

Hayranlar uzun sevmedilerfavori şarkıcı yakında bir anne olacak. Yakında Valeria'nın çocuğu kaybetmesiyle aynı beklenmedik bilgiler geldi. Yine, açıklamalarla dikkatli bir koca ortaya çıktı. Karısının, bir viral hastalığı olan bir düşük yapmış olduğunu açıkladı. Antibiyotik tedavisi gerekli ve klinikte kalmak. Ancak, Valeria sıkı programından dolayı rahatsızlık çekti, ancak bu hamileliğin seyrini etkiledi ve bu da çocuğun kaybına neden oldu.

Çocuk hala olacak

Hikaye böyle geçti Valeriahamile 2014 yılında bu konuda çiftler şimdiye kadar başarısız oldu, en azından başlangıç. Şarkıcının kocaları hemen onların niyetlerini iptal etmediklerini ve onlarla birlikte bir çocuk sahibi olmak için her şeyi yapacağını belirtti. Valeria, o yaşta bir bebeği taşımak için gerçekten zor olduğunu itiraf etti, dikkatli olmanız ve her şeyde ihtiyatlı olmanız gerekir. Ve onun yaşam tarzıyla, bu mümkün değil, çünkü çok çalışmak zorunda.

Çocuklar çok olmalı

gerçek şu ki valeria hamileydi

Valeria ve Joseph Prigogine'in zaten altı çocuğu varönceki evliliklerinden ikisi için. Bütün yavruları bir araya getirdiler, bazıları tamamen büyüdü ve bağımsız kişilikleri oldu. Çiftin başka bir bebeğe sahip olmak istemesi şaşırtıcı değildir, çünkü onu yetiştirmek ve büyütmek için yeterli güce ve paraya sahipler. Dahası, evliliklerinde ortak bir çocuk doğurmuyorlardı.

Valeria, kocasıyla birlikte,Her zamanki gibi tekrar hamile kalmaya çalışın, ama bu gerçekleşmezse, alternatifi dışlamazlar. Hangi yolu seçeceklerini, çiftin belirtmediğini, muhtemelen, annelik veya eko var olacaktır.

Valeria'nın karakteri

Şüphesiz şarkıcı hala olacakzaman anne, zorunda değilsin. İlk olarak, Joseph bu konuda kendinden emindir ki, fanlar sadece onları anlamayacaktır. İkincisi, yıldızın doğasını bilerek, yine de istenen sonuca ulaşması şaşırtıcı değildir. Sonuçta, bunu neredeyse her zaman ve her şeyde yapar. Kendi kabulü ile, Valeria, her zaman belirlenen hedeflere ulaşmak ve ideal bir şekilde yapmak için emir "onur öğrencileri" bir kompleksi vardır.

Alınan her durum"5" üzerinde yapıldı. Çocukluğu ve gençliği boyunca, şarkıcı bir yuvarlak onur öğrencisi, çeşitli hobileri vardı. O da ördü ve oldukça karmaşık bir teknikte. Ürünleri o kadar güzeldi ki, daha deneyimli trikolara bile hayran kaldılar.valeriya hamile 2014 şarkıcı

Ve bu prensip Valeria tüm ona yapışırhayat. Bugün, tabii ki, vokal verilere ve dinleyicilerine sahip popüler, popüler ve aktif bir şarkıcıdır. Bazı bükülmelerden ve dönüşlerden sonra onun mutluluğunu ve daha büyük ihtişamını yeniden kazanmayı başarmış güzel ve başarılı bir kadın olarak kabul edilir. Belki de kısa bir süre sonra Valeria'nın hamile olduğunu tekrar duyacağız. 2014 şarkıcı hala bir rüyanın gerçekleşeceği bir yıl olabilir - annelik için umut bulmak.

Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mıŞarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı

Related news

 • Balıkesir Haberleri: Balıkesirspor Baltok - Ümraniyespor: 0-1
 • Audi Alroud: bir SUVun karakteristik özellikleri
 • Amerikan Salata
 • Taş toplama zamanı: ifade etmenin anlam ve etimolojisi
 • Techport.ru: mağazanın incelemeleri

 • Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 7

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı


  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 68

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 9

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 91

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 86

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 80

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 78

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 76

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 75

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 36

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 2

  Şarkıcı Valeria Prigogineden hamile. Başarısız teşebbüs veya Halkla İlişkiler taşındı mı 58