Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 2019

Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 2019

Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 86 18.01.2019, 03:22

Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat

Osipova Anastasia - narin ile ince sarışındudaklar ve hoş bir yüz. "Arrows" ve "Brilliant" gibi gruplara katılımıyla ünlü oldu. Bugün, Nastya'nın doğduğu ve nerede okuduğu hakkında konuşacağız. Kişisel hayatının ayrıntıları makalede de açıklanacak.Osipova anastasia

Anastasia Osipova: Biyografi

5 Ocak 1985'te Kazakistan'ın Karaganda kentinde dünyaya geldi. Babam ve Annem Nasty sahne ile ilgili değildir. Onlar teknik meslek mensuplarının temsilcileridir.

İlk yıllardan kahramanımız yaratıcılık göstermeye başladı. Nastenka, eski gramafonda saatlerce müzik dinleyebilirdi. Ve bebek eğlenceli dans etti.

5 yaşında ailem Nastya'yı sesli bir stüdyoya verdi. Öğretmenler onun için mükemmel bir gelecek tahmin etti. Osipova Jr.'nin mükemmel bir işitme ve iyi bir ritim duygusu taşıdığını kaydetti.Osipova Anastasia Alexandrovna

Öğrenci yılları

Orta öğretim sertifikası alan OsipovaAnastasia Moskova'ya gitti. Rus başkentinde yaşayan aile fertleri ilk önce ona yardım ettiler. Kazakistanlı kızlar Moskova'daki en iyi hukuk okullarından birine kaydolmayı başardı. Ders, İspanyolca ve İngilizce ağırlıklı olarak okudu.

Öğrenci tatillerinde kahramanımızyurtdışına gitti. Hepsinden önemlisi Amerika'yı seviyordu. Osipova bu ülkeyi ikinci Anavatan olarak nitelendirdi. Kız, Universal Music şirketinin Amerikan ses yapımcılarıyla işbirliği yapıyordu. Profesyoneller sayesinde Nastya vokallerini mükemmelliğe kavuşturmayı başardı.

sahne

2003 yılında sarışın bir grupta"Oklar". "En İyi Arkadaş" video çekimine katıldı. Kız gezisi önümüzdeki yıllarda boyandı. Gece kulüplerinde, şehirlerde ve sosyal etkinliklerde "Oklar" gerçekleştirildi. Ücretler yüksek değildi. Ve iş yükü yüksek olduğunda budur. Birçok solist banttan ayrılmak istedi. Bununla birlikte, sözleşme yükümlülükleri onları bu adımdan durdurdu. Nastya, Strelok'tan yalnızca 2007 başında ayrıldı. Birkaç ay sonra, mezuniyet diploması aldı. Basmanny'deki mahkemede uygulayın. Bir kız avukat olarak muhteşem bir kariyer inşa edebilir. Ancak, bir noktada güzelliği, hayatının ana mesleğinin müzik olduğunu fark etti.Anastasia parlak

Anastasia Osipova: "Parlak" grup

Kahramanımız yalnız bir kariyer hayal etmedi. Popüler kadın ekibine katılmak istedi. "Oklar" kötü bir deneyimdir. Bununla birlikte, Osipova bu grubu terk ettikten sonra başarılı olabilir. "Parlak" dan Anna Semenovich ayrıldı. Onun yeri sarışın güzel Nastya tarafından alındı.

2008 yılında Osipova'nın katılımıyla ilk video yayınlandı. "Classmates" şarkısı için çekildi. Seyirci harici ve vokal verilerini takdir edebilirdi. "Parlak" taraftarların 5 ay sonra başka bir sürprizim var - "Sen, canım biliyorum" şarkı için klipAnastasia Osipova biyografisi

Kişisel hayat

Sarışın saçlı güzellikler hiç problem yaşamadı.erkeklerin dikkat eksikliği ile ilişkili. Genç yaşlardan itibaren çocuklar Nastya ile ilgileniyorlardı. Fakat ciddi bir ilişki kurmak için acelesi yoktu. İlk etapta kızın bir okulu vardı - önce okulda, sonra lisede.

Kahramanımızın ilk ciddi romanı sabitlendi2008 yılında. Seçtiği kişi ünlü tenis oyuncusu Marat Safin oldu. Adam ve kız hislerini halka açık olarak göstermekten çekinmediler. Birlikte seyahat ettiler, sosyal etkinliklere ve spor müsabakalarına gittiler. Ancak, 2009 yılında çift ayrımı açıkladı.

Bir süre, kız onun gizliliğini ittiarka plana Sırp futbolcuyla görüştükten sonra her şey değişti. Nikola Petkoviç, futbol kulübü "Tom" için oynadı ve Rusya'da yaşadı. Sporcular yarışmaya katılmak için Moskova'ya vardıklarında. Oyundan sonra, Nicolas ve arkadaşları bir gece kulübüne gittiler. Orada büyüleyici bir sarışınla tanıştı. Osipova Anastasia ve Nikola Petkovic birbirlerini sevdiler. Yakında futbolcu kendi yerli Sırbistan'a döndü. Nastya ile sosyal ağlar üzerinden iletişim kurmaya devam ediyorlar. İlişkilerinin daha da gelişmesi hakkında hiçbir şey bilinmemektedir. Ama şarkıcı hala bekar. Onun çocuğu yok.

Nastya Osipova'da şu anda ne var

Halkın etrafında her zaman çok insan var.söylentiler. Bizim kahramanımız bir istisna değildi. Ağ, periyodik olarak ayrılışıyla ilgili bilgileri "Brilliant" grubundan görüntüler. Ancak, sarışın bu takımın bir parçası olarak hareket etmeye devam ediyor.

Müzik, Nastya'nın sadece hobisi değil. Haftada birkaç kez kız bir fitness kulübüne katılır. Ayrıca moda dergileri için fotoğraf oturumlarına katılıyor. 2012 yılında Osipova Anastasia Aleksandrovna kendisini aktris olarak denedi. Moskova'ya gelen İngiliz yönetmen Ken Langton, "Romeo ve Juliet" müzik performansında küçük bir rol için onu doğruladı.

Çok az insan Osipova Anastasia'nın spor arabalarında yarışmayı sevdiğini ve at biniciliğini sevdiğini biliyor. Ama birçok insan onu kırılgan ve savunmasız bir sarışın olarak algılıyor.

Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 2019

Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 2019

Related news

 • Doların üzerindeki şekillerin sırları
 • Keçeden Çiçekli Taç Yapımı
 • İDO ve BUDOda bazı seferler iptal edildi

 • Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 33

  Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat


  Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 10

  Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 83

  Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 15

  Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 12

  Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 68

  Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 99

  Şarkıcı Osipova Anastasia: biyografi, kariyer ve kişisel hayat 62