Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 69 23.01.2019, 16:08

Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam

Biyografisi başladı Grigory Leps,Soçi şehri, 16 Temmuz 1962'de Kanser işareti altında doğdu. Babası Victor, doğumlu bir Gürcü, yerel et paketleme tesislerinde çöp olarak çalıştı ve Natella'nın annesi Soçi polikliniğinde hemşire olarak çalıştı.

Leps biyografisi

Bugün Rusya'nın en popüler sanatçılarından biri Grigory Leps. Biyografi, sanatçının milliyeti taraftarların yoğun ilgisi oldu.

Şarkıcının gerçek soyadı Lepsveridze,o Gürcü. Gregory, 7. ortaokulda okudu ve kendi anılarına göre başka bir problemdi. Genç Lep'lara gerçek yol hakkında bilgi vermek için her yolu deneyen öğretmenler oybirliği ile onu sadece “lanetli bir koloni” olarak konuştu.

Gelecekteki şarkıcı Leps'ı başaran tek şey,biyografisi olaylarla dolu - aktif spor ve müzik. Genel eğitim okulundan mezun olduktan sonra, Grigory müzik okuluna girer ve vurmalı çalgılar çalmayı sever. Mezun olduktan sonra Leps orduya gider, daha sonra terhis etti, Kafkas lokantalarında şarkı söylüyor ve birçok rock grubunda çalıyor. 80'lerin başında, "Index-398" grubunda yalnız başarabildi.

Grigory Leps - biyografi. Içinde hareket

Sochi'nin lokantalarında şarkıcı bütün gece şarkı söyledi. Birikmiş yorgunluk ve stres sadece alkolden arındırıldı, çünkü başka bir deyişle yardım etmedi ve işe yaramadı.

Grigory, eğer varsa, anlamaya ve anlamaya başladı.Yakın gelecekte kariyer basamaklarına daha fazla çıkamayacak, o zaman bir sanatçı gibi ölecek. Bu nedenle, kısa bir tereddütten sonra, şarkıcı, kendisinin de belirttiği gibi, kendisi kadar ünlüsünü bulamayacağı Moskova'ya gitmeye karar verir.

Leps biyografi ailesi

Grigory Leps - biyografi, milliyet ve sorunlar

Moskova şarkıcı araya geldi en pembe değilboyalar. Kökleri ve kökeni nedeniyle, Gregory çok az insanla ilgilendi. Umutsuzca, alkolü kötüye kullanmaya başladı ve bir süre bile uyuşturucu bağımlısı oldu.

Şarkıcının elinin görünüşübuna karşılık gelen - Gregory'nin ağırlığı 100 kilograma ulaştı ve gözlerin altında, belirli çürükler düştü. Buna ek olarak, sanatçıya başkentte yardım sözü veren insanlar, ortadan kayboldu.

Ama biyografisi evrimleşen Grigory LepsEn iyi yol değil, alkol ve görünüm problemleriyle bile, kendisini fakir bir insan olarak görmediğini hatırlıyor. Restoranlarda yapılan toplantılarda, seyrek olmakla birlikte, para yeterliydi.

kariyer

Sanatçının yaratıcılık ve tanınırlığı1995'in başında. Bir yıl önce, Grigory ilk solo albümünü kaydetmeye başladı - "Keep You Alone". Bu albüm, sanatçının "Natalie" nin en ünlü şarkılarından birini içeriyordu. Şarkı kitlenin tanınmasını kazandı ve tanınabilir hale geldikten sonra, üzerinde bir video klip çekildi. Doğru, Grigory kendisi, ilk kez, hastanenin koğuşunda, Botkin terapötik bölümünde mide ülseri ile hastaneye yatırıldığında gördü. Aynı nedenden dolayı "Song-95" e katılamadı.

Sadece ileri

Sanatçı uzun hastanede de olumlu anlar yaşadı. Hastalık onu 35 kilogram kilo aldı. Taburcu olduktan sonra, Grigory içmeyi ve uyuşturucu kullanmayı bıraktı.

şarkıcı lieps biyografisi

Biraz sonra 1997'de Grigory Leps,Biyografisi zaten başarılı bir albümü olan "The Whole Life" adlı ikinci bir disk çıkardı. Ve aynı yıl "Song-97" konserinin başlangıcında sanatçı, kompozisyonum "Düşüncelerim" i gerçekleştirdi. Bir başka yıldan sonra Grigory birkaç solo şarkısı gerçekleştirdiği "Noel Buluşmaları" Alla Pugacheva'ya gider.

Ses olmadan

İki yıl sonra sanatçı bir koleksiyon çıkarır, ses çıkarırve "Teşekkürler, insanlar" adlı yeni bir kompozisyon. Aynı zamanda, 1999'da "Sıçan", "Öyleyse", "Sığınak" ve "İlk Doğum Günü" şarkılarının klipleri çekildi.

2000'in başlarında Gregory sesini kaybeder veBu operasyon düşer. Daha sonra rehabilitasyon ve "yağmur ipleri üzerine" kamu yeni bir albüm takdim ses telleri aktörün yeniden, ama sonra hala tüm kulüpleri ve barah- çok üst konumlarda tutulur şarkı "Ben, beklerim inanıyoruz" ve değişmeyen hit için bir video yapmak zorunda karaoke - "masaya votka bir bardak."

ortak çalışma

2004'ün sonunda ışık yeni bir rekor gördüVladimir Vysotsky'nin şarkılarından oluşan "Yelken" adlı sanatçı. Kayıtların amiral gemisinde, "Yelken" şarkısı, altı ay sonra bir video çekildi. Aynı yılın Mart ayında, Grigory üç saatlik program "Parus.Live" ile Kremlin sahnesine geldi. Bu konserde, şarkıcı Vladimir Vysotsky'nin kompozisyonlarını ve önceki albümlerin hit parçalarını gerçekleştirdi.

Leps biyografisinin eşi

2005 yılında sanatçı bir koleksiyon sunuyor"10 yıldan daha uzun bir süre" adlı şarkılar ve 2006 yılında "Blizzard", "Labyrinth" ve "She" kompozisyonları için paralel çekim kliplerinde solo bir albüm "Labyrinth" kaydetmeye başlıyor. Bu arada, ilginç bir gerçeği farketmeye değer: "Labyrinth" şarkısı Grigory repertuarında sadece Alla Pugacheva'nın uzun iknalarından sonra aldı.

Başka bir sanatçının albümü 2006 yılında piyasaya sürüldüve kayıt sözde "Dünya'nın merkezinde." Aynı yılın Ekim ayında Grigory Leps o hem yeni hem de zaten bilinen kompozisyonlar seslendirdi "Olimpiyat", piyasaya Eponymous albümde, büyük bir konser vermek.

"Yaşıyorum!"

2007 yılının sonunda sanatçı en iyi seriyi üretiyorVideo klipler, "Yaşıyorum!" Birkaç ay sonra 2008 Grigory eşiğinde Kremlin Sarayı'nda bir konser verdi ve burada Vladimir Vysotsky'nin repertuarından bestelediği “Second” adlı yeni albümü sunuyor.

Leps biyografi Milliyet

Bir süre sonra şarkıcı Irina Allegrova ile bir düet seslendirdi ve ışık yeni bir hit gördü - "Sana inanmıyorum". Aynı yıl Stas Piekha ile düetden sonra, "O senin değil" bir klip çıktı.

Kasım 2008'in başında, sanatçı acilenDmitrov hastanesinde "açık mide ülseri" tanısıyla hastaneye yatırıldı. Ama tam anlamıyla iki hafta sonra Gregory taburcu edildi ve 1 Aralık'ta St. Petersburg Sarayı'nda bir solo konser verdi.

tanıma

2011 yılına kadar, şarkıcı başka bir albüm yayınladı"Şelale" adını ve biraz sonra en iyi şarkıları "Shores" in bir koleksiyonunu yayınlar. Seçilmiş. " Ve zaten 18 Ekim 2011 tarihinde Grigory Leps "Rusya'nın Onurlu Sanatçısı" unvanını verdi.

Dahası, Grigory Leps, "Londra'da Yaşamak İçin Çıkacağım", "Sevgi Gereksinim", "En İyi Gün" ve "Şafak Kardeşliği Kıyısı" A. Rosenbaum ile birlikte çalışmanın sonucu gibi hitleri yayınladı.

Grigory Leps biyografi Milliyet

Sanatçı kendi şarkılarını karışık bir çeşitlilikle çağırıyor.kaya unsurları. şarkıcı belirli bir tonu ve "hırıltı" sahip olduğu için birçok taraftarların sesi genellikle o chanson kalmak niye ona sormak ve sahne seçti. o bu sorulara cevap, sanatçı altını çizerken, asla çok geç chanson dönmek için, ama şimdi sadece ilginç yönü.

Kişisel hayat

Leps, biyografi, aile ve boşanma gibi bir sanatçı her zaman sarı dergilerin sayfalarında 1 numaralı konu olacak. Ama herhangi bir adam hatalarla karıştırılmaz ve Grigory bir istisna değildi.

Sanatçı Svetlana Dubinskaya'nın ilk eşiBirlikte çalıştıkları müzik okulundaki şarkıcıyla buluştu. Ama onunla evlilik uzun sürmedi, ve yakında gençler dağıldı. Ancak, çift kızı Ingu (1984 doğumlu) sahibi olmayı başardı. Grigory hala onu şımartıyor ve ilk kızıyla ilgileniyor.

Leps'ın ikinci eşi (bir profesyonelin biyografisi)sanatçı Laima Vaikule'nin önderliğinde başlıyor. Andrei Latkovsky'nin (Vaikule'nin kocasının) doğum günü kutlamaları sırasında şarkıcıyla buluştu. O dönemde Anna Shaplykova, Laima baleinde bir dansçıydı ve kutlama sırasında Gregory sadece ona yaklaştı ve doğrudan elini ve kalbini sordu.

Toplamda şarkıcı dört çocuğu var: genç Ivan (2019), Nicole (2007), Eva (2002) ve İngiltere'de yaşayan ilk evliliğin en büyük kızı - Inga (1984).

Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • Moskovada Spor Salonları: değerlendirme, eğitim hizmetleri, programlar ve yorumlar
 • Marshmallow Tatlısı Nasıl Yapılır (S’mores Dip) – videolu tarifler – Yemek Tarifleri
 • Mandala Nedir ve Nasıl Yapılır
 • Multiped çim. Şifa özellikleri ve sadece

 • Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 21

  Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam


  Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 13

  Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 73

  Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 39

  Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 95

  Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 72

  Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 50

  Şarkıcı Grigory Leps: biyografi, milliyet, yaratıcılık ve kişisel yaşam 35