Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 2019

Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 2019
17.09.2019

Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 72

"Aradığınız" MTS'yi nasıl kapatabilirim? Ayrıntılı talimatlar

Bazı aboneler zaman zaman ilgileniyor,MTS'yi "nasıl çağırdığını" nasıl kapatabilirim? Ve sadece bu değil. Konu, uygulamada bu seçeneğin gereksiz hale gelmesi. Evet, bazı durumlarda rahatsız edici. Neyse ki, operatör müşterilerine çeşitli alternatif çözümler sunmaktadır. Ve herkes, kendisine en iyi ve en kolay görünen yöntemi seçebilir. MTS, "Aradınız" hizmetini nasıl kapattı?aradığın mts'tan nasıl kesileceğini

Nedir

Bu konuda daha sonra. Henüz ne ile uğraştığımızı bilmiyoruz. Belki de bu seçenek çok faydalıdır ve bu nedenle terk edilmemelidir? Uygulama, MTS'den müşteriler gibi her zaman "sizi aradı" anlamına gelmez.

Genel olarak, bu seçenek paketi size,Şebekenin yokluğunda sizi kimin aradığına dair SMS uyarıları. Örneğin, asansör veya metro ile seyahat ediyorsunuz - size ulaşamıyorsunuz. Ağ kurulduktan sonra arayanlardan bir mesaj alacaksınız. Metinde, kim ve kaç kez sizinle iletişim kurmaya çalıştığımı göreceksiniz. Artı, denemenin son zamanı burada gösterilir. Başlangıçta, tüm MTS telefonları bu servise bağlı. Ancak bazıları "sizi aradınız" diyerek reddetmeye çalışıyor.

Neden? Mesele, "aradığınız" MTS servisinin ücretli olması. Ve maliyet farklı bölgelerde değişir. Ortalama olarak, aylık ücret 60 ruble bazen - 30. Çok fazla değil, biraz değil. Sabit tutarı günlük olarak yazar. Ve SMS mesajlarınız olup olmadığı önemli değildir. Bu nedenle, genellikle maliyeti müşterilere uygun olmayan "sizi aramak" (MTS) olasılığı kapatıldı. Çoğu zaman, her zaman temas kurabilen kişiler olur.

Ararız

Örneğin, bazı insanlar aramayı kullanabilirOperatöre 0890 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bu kombinasyonu ararsanız ve cevaplayana kadar beklerseniz, her arayanın tüm MTS servislerini reddetme veya bağlanma olanağı olacaktır. Çok kullanışlı. Özellikle operatörle ücretsiz bağlantı gerçeğini göz önüne alırsanız.mts telefonları

"Aradığınız" MTS'yi nasıl kapatabilirim? Cevabı beklemek ve niyetlerini bildirmek. Muhtemelen, çağrı merkezi çalışanı sizi hizmetten ayrılmaya ikna etmeye çalışacaktır. Kendi başınıza ısrar edin. Eğer ikna edici bir şey yoksa, bir talebiniz var olana kadar bekleyin. İşleme koyduktan sonra "Abone denilen" gibi can sıkıcı mesajlarla rahatsız olmazsınız.

Bu hiçbir şekilde en popüler yöntem değildir. MTS'de "Siz aradınız" hizmetini devre dışı bırakma işlemi biraz farklı olabilir. Prensip olarak, bir operatöre yapılan bir çağrının temel problemi, bir robot sesiyle iletişim kurma olasılığının büyük olmasıdır. Bu durumda, navigasyonda kafanızın karışması muhtemeldir ve bu seçenekten aboneliğinizi iptal edemezsiniz.

Ziyarete gidiyoruz

Şehrin etrafında yürüdün ve aniden düşündün,MTS "aradınız" nasıl kesilir? Daha sonra şirketin en yakın ofisine bakmanızı tavsiye edebilirsiniz. Burada her zaman yardımcı olacaksınız. Ve sadece sorularınızı cevaplamakla kalmaz, aynı zamanda belirli eylemlerin uygulanmasında da yardımcı olur.size ödenen servis mts

Sadece senin için pasaportunu al. Kimlik sorması istenebilir. MTS bürosuna başvurun ve "Aradınız" dan çıkmak istediğinizi belirtin ve yardım isteyin. Telefonun bir süreliğine ofis çalışanına aktarılması gerekecektir. Senin fikrini anlayacaktır. Ve size "sizi ara" olmayan bir cep telefonu ile bir SIM kartı olsun. Geriye kalan tek şey, isteğin sonucuyla numaranıza gelen mesajı okumaktır. Ama bunlar, bizden önce görevi çözmenin tüm yöntemleri değildir.

hizmet

Yine de "MTS servisi" den yararlanmak için teklif etmek mümkündür. Bu servis, özellikle self servis müşteriler için tasarlanmıştır. Hepsi ona yakışmaz, ama olması gereken bir yer var.

MTS "aradınız" nasıl kapatılır? * 111 # tuşlayın ve "MTS-Servis" e girin. Burada görünen menüyü düzgün bir şekilde incelemek gerekiyor. Bu "Hizmetler" aramaya ve ardından istediğiniz seçeneği bulun. MTS telefonlar kolayca hizmetten isteklerinin işleme başa çıkabilir. Asıl sorun doğru hizmeti bulmaktır.

En kısa zamanda "denilen" listesinde bulunduğu haliyleEkranı, seçeneği devre dışı bırakmaktan sorumlu olan öğeyi (sayı) yazın. Ve hepsinden sonuç bekleyebilirsiniz. Genellikle, 2 dakika sonra abone, seçeneğin başarılı bir şekilde reddedilmesiyle ilgili bir uyarı alır. Bu resepsiyonda özel bir şey yok. Ama "cephanelik" ve daha hızlı yanı sıra uygun yöntemler vardır.mts maliyetini aradın

Telefona biz komuta ediyoruz

Söyle, USSD komutlarının kullanımı. Çok fazla aboneye sahipler ve büyük talep görüyorlar. Telefonda "çaldığında" belirli bir kombinasyon girilir. İşlemin işlenmesi sırasında, operatörün herhangi bir seçeneği ayrılır / bağlanır.

MTS'yi "Siz aradınız" konusunu düşününher zaman Biz * 111 * 38 # tuşlarını arayarak talebi gönderiyoruz. Unutmayın, seçeneğimiz benzer bir komutla etkinleştirildi. Bu nedenle, SMS uyarılarının yokluğunda tekrarlamak için acele etmeyin. Tüm eylemler kesinlikle ücretsizdir. Ve USSD ekibinin aktivasyonu sırasında hiçbir kısıtlama yoktur. Günün ortasında, aranıyorsunuz "Seni aradınız", istediler - sabah saat 3'te. İstek işleme süresi, kapatma zamanından etkilenmez.

Taşındı için

Son anlaşma MTS web sitesinde "Kişisel Hesap" kullanımıdır. Bu çoğu aboneler için modern bir çözümdür. Sisteme giriş yapın - ve seçenekleri yönetme sorunu düzeltildi.MTS servis kapatma sizi çağırdı

"Hizmetler" bölümüne gitmek için yeterlidir. Tüm MTS teklifleri burada görüntülenir. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilir veya bağlantı kurabilirsiniz. Hattın sağ tarafındaki her olasılığın karşısında "Bağlantıyı Kes" ve "Bağlan" göreceksiniz. Buraya tıklayın ("sizi aradılar"), telefonda bir güvenlik kodu alın. İşlemi onaylamak için gereklidir. Parola için özel bir hatta bir bilgisayarda girin ve seviniriz. "Hesabım" dan ayrılabilirsin.

Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 2019

Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 2019

Related news

 • Oral seks önemli noktaları ile Etiketlenen Konular
 • Nur Fettahoğlu
 • Bedia Ceylan Güzelce: Soru soramadığımız için yeni keşifler yapmaktan geri kalıyoruz
 • Siyasal iktidar belirli bir hükümet türüdür
 • One Directionın eski üyesi Zayn Malik: Artık Müslüman değilim

 • Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 50

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar


  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 88

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 93

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 57

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 16

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 77

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 42

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 98

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 48

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 97

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 46

  Aradığınız MTSyi nasıl kapatabilirim Ayrıntılı talimatlar 61