Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat 2019

Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat 2019 Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

Her sürücü için, ulaşımının bütünlüğüher zaman önce gelir. Aracınızı hırsızlığa karşı korumak için, bazıları pahalı otoparklarda bırakın. Ancak bu yöntem her zaman da yardımcı olmaz. Ayrıca, çalınan araba değil, bazı parçaları, örneğin, tekerlekler veya bagajın içeriği, bir eldiven kutusu. Nasıl Olmalı? Birkaç yıl boyunca araba alarmı StarLine A91, otomobiller için en iyi koruma sistemleri arasında en üst dereceleri kaplar. Bu cihazın güvenilirliği ve verimliliği nedir? StarLine A91 sinyalizasyon kurulumu nasıl çalışıyor, kullanıcılar bunun hakkında ne söylüyor?

starline a91 yorumlar

A91 serisinde sorun ve fark

Güvenlik sistemi "Starline" A91 üretilmektediriki versiyon Bunlardan biri "Diyalog", ikincisi ise 4 × 4 dijital göstergeye sahiptir. Sadece bir fark vardır - anahtarlık üzerindeki rozet. Ve hepsi bu. Hiçbir şeyde daha fazla fark yoktur, aynı şekilde yapılandırılır ve çalışırlar.

Üreticiler neden iki pratik yaptı?Aynı modeller net değildir, ancak güvenilir olmaları kesin değildir. Her iki cihaz hakkında daha fazla "StarLine" A91 olarak konuşulacaktır. Peki, böyle bir araba koruma sistemini diğerlerinden bu kadar farklı kılan nedir?

Özellikler

Çoğu zaman sistem hakkında bulabilirsinizolumlu geribildirim. StarLine A91, radyo paraziti yok sayabilir. Bu nedenle, alarmları küçük veya oldukça etkileyici bir mesafeden etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Hoş bir bonus Megapolis rejimidir.

Ayrıca, motor tarafından kontrol edilebilir. Bu özellikle soğuk bir kış aylarında faydalıdır. Motor sıcaklığı izin verilen işaretin altına düştüğünde, "StarLine" A91'i başlatacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Diğer durumlarda, otomatik aktivasyonu alarmdan sonra veya belirli bir süre sonra yapılandırabilirsiniz. Böyle akıllı bir otomatik oynatma, sürücünün arabasının, günün herhangi bir saatinde ve en beklenmedik hava koşullarında endişelenmemesine izin verecektir.

Hava hakkında konuşmaktan bahsetmek imkansız.StarLine A91 araç alarmını farklılaştıran termostabilite. Performansı sıcak güneşli bir günde araba iç ulaşır 85 derecenin ısısını bile etkilemez. İzin verilen negatif sıcaklık sınırı 45 derecedir.

StarLine A91 Anahtarlık özel koruyucu ile kaplıdır.Darbeye dayanıklı kauçuk plastik. Araba alarm setinde yer alan her iki anahtarlıktan bahsetmemiz, herkesin farklı olduklarını bilmedikleri, üzerlerinde kapakların tek bir kopya halinde gittiği merak edilmektedir. Anahtarlığı doğru şekilde nasıl kuracağımız hakkında daha sonra konuşacağız. Başlangıç ​​olarak, tüm araba alarm setlerine başka neler dahildir.

starline a91 Kullanım kılavuzu

Alarm seti

StarLine A91'i satın aldığınızda, temel konfigürasyonda alacaksınız:

 • Doğrudan merkezi birim.
 • Motor sıcaklık sensörü.
 • İki yönlü iletişim (biri LCD, diğeri hariç) ve tek bir kapak ile iki anahtarlık.
 • Kurulum ve çalıştırma talimatları.
 • İki düğme - kaput ve servis.
 • Kolay tanımak için birkaç ayrı çantada gerekli tüm kablolama.
 • Transceiver.
 • Siren.
 • Anteni uzaktan arayacak.
 • LED.
 • İki seviyeli şok sensörü.
 • Garanti kartı.
 • Kurulumun büyük resimli bir haritası.
 • Kullanıcının notu.

Her şey tek tek torbalarda bir kutuya güvenli bir şekilde paketlenir. Arabanız için böyle bir cihaz almayı başka ne şaşırtabilir ve düşünebilirsiniz?

Diyalog yetkilendirme

Böyle bir işlev tamamen hariç tutuyorBirçok araba alarmları için kullanılabilir akıllı elektronik kesmek. Aslında, StarLine A91 bağlantısı - coggrabbers anda bilinen tüm direnç dolu. Bu, atlama frekansları ile birlikte 128 bit şifrelemeye dayanan özel bir kodlama algoritmasıdır. Nasıl?

Bir komut verildiğinde, telsiz tekrar tekrarFrekansları onları değiştirerek etkiler. Bu, özel bir programa göre gerçekleşir ve frekans atlamalı uzantı yöntemi olarak adlandırılır. Böyle bir koruma yenilikçi olarak düşünülebilir, bu yüzden onu kesmek neredeyse imkansızdır. Kodun güvenliği, StarLine şirketinin, beş milyon Rus rublesi için elektronik hırsızlık konusunda geniş deneyime sahip uzmanlar için uzun vadeli bir sözleşme imzaladığı gerçeğiyle de teyit edilebilir. Bu miktarın uğruna, birçoğu bu kodu çözmeye çalışıyor ama sonuç yok.

Diyalog yetkilendirme en yüksek değerlendirmeleri hak ediyor. StarLine A91, her iki anahtarlıkta da özel bir şifreleme.

alarm kurulumu starline a91

Megapolis modu

Geniş otoparklarda içermek çok kolay değil ya daArabanızdaki alarmı devre dışı bırakın. Bunun nedeni radyo girişimidir. Bizim çağımızda, alarm sisteminin “burnunda” bütçe alarmlarının “token” anahtar fobuna ihtiyacı vardır. Frekans modülasyonlu dar bantlı bir OEM-alıcı-verici ile donatılmış geliştiriciler StarLine A91 anahtarlık. Basitçe söylemek gerekirse, sinyal alımının ve işlemin iki kat güçle dar bir bantta işlenmesi.

Anahtar fobun bazı nüansları

Yukarıda belirtilenlere ek olarak, anahtarlıktamamen Rusça. Bu işlemi büyük ölçüde kolaylaştırır. İçinde yer alan simgeler, yeterince büyük ve farklı, özlemek ya da karıştırmak çok daha zor oldu. Araba alarmlı kutuda, ekranın her bir ikonunun nasıl çözüleceği, neyin ne olduğunu anlamak için sezgisel olarak bile yapabileceğiniz bir kitapçık var. LCD ekranlı anahtarlık, yumuşak bir arka ışığa sahiptir. İkinci anahtar halkası sadece birkaç butona sahip küçük bir kutuyu hatırlatır.

Radyo sinyalinin frekans aralığı içinyönetim, göstergeleri 433.05 ve 439.79 MHz arasında dalgalanmaktadır. Bunu bir çekime çevirirsek, sonuç herkesi etkileyecektir - 1800 metreye kadar uyarı sinyallerinin alım aralığı ve 800 metreye kadar anahtarlığın kendisinin kontrol aralığı.

starline a91 anahtarlık

Bağlantı özellikleri, konfigürasyon

StarLine A91 kullanım kılavuzuoperasyon ve kurulumda boşuna değil. Dikkatlice incelerseniz, kurulumda herhangi bir sorun olmayacaktır ve tüm detaylar gerekli ve ilgili olacaktır. Bazı yerli otomobillerde üreticinin verdiği kartla tam bir tesadüf olmayacak, genel prensip basit ve anlaşılır.

Starline A91 alarmı kurulumuÇok sayıda sensör ve diğer elemanlar nedeniyle oldukça fazla zaman. Ama harcanan zaman buna değer. StarLine A91 autostart için altı-pinli bir konnektör olduğunu unutmayın.

araba alarmı starline a91

Montaj Alarm "Starline" yöntemi ekteki şemaya göre bağlanır. Bir terminal 15/2 yoktur, sadece, bağlı olduğu, ve manuel şanzıman döngü ile araba ana terminal bloğu kesilir.

Paletli bağlantı

Araba alarmı mevcut olduğundanMotoru kontrol etme olanağı, bu olasılığı doğru bir şekilde gerçekleştirmek için gereklidir. Bunu yapmak için siyah-sarı güç kablosu, kontakları kapalıyken düğmeyi tekrarlayan röle sargısına bağlanır.

Ardından, mavi kablo pedal konektörüne bağlanırfrenler. Pedala bastığınızda telde voltaj görünür. Amacımız, "start" butonu ile pedalların pedalına salınmasını sağlamaktır, böylece 8 fonksiyonu programlanmıştır.

starline a91 kullanım kılavuzu

Alarm ayarı

Birçok alıcı çok iyi değilyorumlar. StarLine A91, vurgulamak, kurmak ve yapılandırmak zor. Ancak, talimatlarda belirtilen basit kuralları takip ederek, ayar çok zaman almayacaktır. Kurulum, yani en zor kısmı - aslında, anahtarlıkların yapılandırılmasıdır. Birkaç aşamada gerçekleşir:

 1. Valet düğmesine altı ila on defa basmanız gerekiyorMotor tamamen kapatıldığında. Bu düğmeyi üç yerde bulabilirsiniz: Torpido gözünün altında, direksiyon simidinin altında veya sigortalı bir blokta. Bu anahtarlıkların tescilinin başlangıcı olacaktır.
 2. Motoru çalıştırıyoruz. Siren tetiklendiğinde alarm vermeyin. En az yedi kere "şarkı söyleyecek" (ama ondan fazla değil). Bu, her şeyin doğru bir şekilde yapıldığının kanıtıdır: hırsızlığa karşı sorumlu olan sistem gerekli sinyalleri tespit eder.
 3. Uzaktan kumandadaki 2 ve 3 numaralı tuşları tutarken,Karakteristik bir sinyal beklemek ve sonra serbest bırakmak gereklidir. Alarmın ve anahtarlığın doğru şekilde kurulduğunu gösteren bir sinyal size kanıtlayacaktır.

Şok sensörü

Araba alarmlarının küçük eksikliklerinden biriStarLine A91, fiyat genellikle caziptir, çünkü ortalama 7-8 000 Rus rublesine ulaşır, şok sensörüdür. Bazıları akıl yürütmeden, aparatla çok hassas olduğunu söyler. Bu alarmı olanlar, bazen görünür bir nedenden ötürü işe yarayabileceğinden şikayet edebilirler.

Bu sorunu çözmek için,StarLine A91 kullanım kılavuzunun bu durumda ne yapmayı önerdiğini görün. Bir ipucu böyle bir şeydir: hassasiyeti cihaz kontrol ünitesinden düşürmek. Her halükarda böyle bir sensörü devre dışı bırakın, çünkü o zaman araba alarmı mantıklı değildir. Uzun ayar sonuç getirmezse, uzmanlarla iletişim kurun.

autostart starline a91

Bagaj açıklığı

Bazı durumlarda, gözlemlense bilekurulum StarLine A91 talimatı, tuşa basılarak gövde açılamaz. Birkaç nedeni olabilir, ancak en yaygın olanı yıpranmış bir bataryadır. Eğer her şeyin doğru bir şekilde bağlandığını ve pilin çok uzun bir süre önce değiştirilmediğini fark ederseniz, araç alarmını ana üniteye göstermeniz mantıklıdır.

Bu güvenlik sisteminin avantajları

Ana avantaj güvenliktir. Bu telefonun ne kadar iyi olduğu hakkında birçok yorum söylüyor. StarLine A91 - en yeni, ama güvenilir ve zaman testli araç güvenlik sistemi değil. Çevrimiçi kontrol kodu güvenilir koruma sağlar.

Kayıt sıcaklıklarında bile, alarmlar başarısız olmaz. Her şey sorunsuz ve net bir şekilde çalışır. Ve motor başlatma sayesinde, aracı hipotermiden koruyabilirsiniz.

StarLine A91'in operasyonu o kadar basit ki, bir çocuk bile onu yönetebilir ve darbeye dayanıklı anahtar zinciri darbelere ve düşmelere karşı sigortalıdır. Dış ve iç tasarımı basit ve anlaşılabilir.

Alarm hem şemaya göre hem deimleç metodu. Bununla birlikte, otomatik çalıştırmayı sıcaklık için ayarlarken, simge etkin değilse, StarLine A91 talimatında hepsinin gözlenmediği anlamına gelir.

Gelişmiş teknolojiler sayesinde, alarm sistemi oldukça enerji tasarrufludur. Sayıların dilini konuşmak için, o zaman pil koruma modunda cihaz iki ay sürer.

Yukarıda belirtildiği gibi, paket içerirsıra dışı bir cihaz - eğer kaybolursa anahtarlıkların bulunmasına yardımcı olan bir anten. Bu çok özgün bir hareket. Bir talihsizlik bu asistanı kaybetmek olmaz.

starline a91 fiyat

eksiklikler

Açık olan eksikliklerdenBir sinyal sisteminin kurulması karmaşıktır ve dikkate alınması gereken bir dizi küçük şey vardır. Birçoğu, "StarLine" A91 alarm sisteminin güzel olduğunu söylüyor, ancak kurulum profesyonellere güvenmek için daha iyidir. Bu sistemde meydana gelen en "popüler" hatalar genellikle yanlış kurulumla ilişkilendirilir, ancak bazen sadece bu değildir.

Üreticinin cihazın enerji verimliliğini sağlamasına rağmen, ekranlı anahtarlığın genellikle pili değiştirmesi gerekir. Boşaltma oranı don ile artar.

Birkaç mevsim aktif kullanımdan sonra, darbe sensörü kullanılamaz hale gelir. Nadir durumlarda, onu yapılandırmanız gerekir, ancak daha sık olarak durumu koruyan değiştirme olur.

Bu arada, sensörler hakkında konuşursak, özellikle bir siren - bir duyarlılık sensörü kurmak zordur. Bu problemi nasıl çözeceğimizi çoktan anlatmıştık, fakat ne söylense dedik, bu bir dezavantaj.

fiyat

Bu, bir yandanhaysiyet, ancak bazı güvenlik sistemi maliyetlerini eksikliklerle ilişkilendirir. Bunun nedeni, iyi bir ürünün düşük bir maliyete sahip olamayacağı genel olarak kabul gören bir görüştür. Bu düşüncenin bir kısmı haklıdır: İyi bir cihaz için, geliştiricilere, her şeyi hesaplayan ve üretenlere iyi ödeme yapmanız gerekir. Artı vergiler ve patent. Ama şirket "Starline" Rus. Bu, mallarının, üretim ülkesindeki malların satışı için daha az komisyon tahsis edildiği anlamına gelir. Bu, popüler Avrupa markalarına göre maliyeti önemli ölçüde azaltır. Ortalama olarak, kit 8.000 rubleye mal olacak.

bulgular

Peki, neyimiz var? Oldukça yüksek kaliteli ev alarm sistemi hoş bir fiyata. Özel şifreleme türü, aracı hırsızlığa karşı koruyacak ve araç sahibinin böyle bir girişimde bulunulduğunu anında bildirmesini sağlayacaktır. Üstelik, soğuk mevsimde, aracın motorunu uzaktan açabilirsiniz. Bu tüm araba alarmları olmayabilir. Dezavantajlar var, ama felaket değiller.

Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat 2019

Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat 2019

Related news

 • Göbek Eritme Diyeti: Göbek Yağlarını Eriten Yiyecekler
 • Elma Kurusu Kurabiye Tarifi
 • Domatesli Katya Ekmeği Tarifi
 • Karayemiş Nasıl Saklanır
 • Zebra Muhallebi Tarifi Videosu

 • Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat


  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat

  Araç alarmı StarLine A91: incelemeler. StarLine A91: bağlantı, fiyat