Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar 2019

Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar 2019 Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

Apple EarPods - "iPhone 5" için kulaklıklar

Kulaklıklar EarPods ayrı olarak satın alınabilir veya "iPhone 5" telefonunun satın alınmasıyla birlikte alınabilir. Bağımsız olarak cihaz herhangi bir uyarlama olmadan satılır, sadece bir taşıma çantası vardır.

Kulaklıkların fiyatı sadece 29 $, yanigadget'tan çok fazla şey sormaya değmez. Tasarım minimal, ancak güzel, üreticiden beklemek zorunda kaldı. Kapak rahatsız ve nadiren hayatta kullanılmaktadır. Penceredeki mağazada, etkinlik nedeniyle bir izlenim yaratıyor, ama artık yok.iPhone 5 için kulaklıklar

dizayn

Orijinal kulaklıkları düşünmeye devam edelim. "IPhone 5" onlarla birlikte iyi görünüyor, bu nedenle tasarım incelemeye özel dikkat gösterilmelidir. Kasa plastikten yapılmış, montaj en üst seviyede. Hiçbir karışıklık, geri tepme yok, tüm detaylar birbiriyle mükemmel bir şekilde eşleşiyor. Üreticiye göre, tasarım, giymeyi kolaylaştıracak özel teknolojiler kullanılarak oluşturulmuştur. Ne yazık ki, plastik konstrüksiyon için bir iddia var. Lastikleştirildiyse, kulaklara takılmak daha iyi olurdu.

Kontrol paneli, bazı manipülasyona izin vererek telin içine yerleştirilmiştir. Örneğin, ses seviyesini ayarlayın, şarkıları değiştirin. Ayrıca bir mikrofon var.kulaklıklar ajfon 5 fiyat orijinal

sondaj

Sesi düşünmek gerekiyor,Bu kulaklıkları sunan "IPhone 5", fiyatı (orijinal herhangi bir resmi mağazada satılmaktadır), yaklaşık 15 bin ruble olan, en sık EarPods modeli ile kullanılır. Kaynak her zaman ses kalitesini etkiler, bu yüzden tüm nüansları dikkate alın.

Beşinci "iPhone" ile kulaklık kullanıyorsanız, o zamanbiraz hum duyulur. Buna alışabilirsiniz ancak zaman alacaktır. Düşük frekanslar mükemmel yazılır. Detay orta seviyededir, ancak modelin özellikleridir. Mevcut soket rezonatördür. Bu, düşük frekansların en fazla öne çıkmasına izin verir. Işık izleri iyi yeniden üretilir, ağır - biraz "yavaşlatılır". Bazen basın çok fazla olduğu anlaşılıyor.

"IPhone 5" için bu kulaklıklar olağanüstü değilyüksek frekanslar. Herhangi bir özel özellik ile farklılık göstermediler. Sağır, keskinlik neredeyse yok. Bu, üremenin ciddi dezavantajlarına bağlanabilir.

Ortalama frekanslar iyi gelir, ancak bazen yeterli doğallık yoktur. Tüm eksikliklerin arka planına karşı sahipleri memnun eden keskinlik, sybilant ve ıslık oluşmaz.

Stereopanorama hiçbir toplu, araçları yokturkötü yerleştirilmiş. Dahası, dar ve pratikte ayar yaparken hiçbir şey vermez. En düşük frekans segmenti ile kullanmazsanız, saldırı kendini iyi tarafta gösterir.

Genel olarak, evrensel kulaklıkları arayabilirsiniz."IPhone 5". Orijinal gadget, sahte olarak önemli ölçüde farklıdır. Bu nedenle, sadece resmi satış noktalarında satın alınması gerekmektedir. Farklı melodilerin çoğaltılmasının karşılaştırılması, çok iyi veya kötü olan türlerin tekilleştirilmesi zordur. Özellikle de kulaklıkların "iPhone 5" e adaptasyon olarak konumlandığını hatırlarsanız.

uygunluk

Bildiğiniz gibi, "iPhone 5" için bu kulaklıklarmükemmel uyum. Bununla birlikte, bu model tamamen farklı bir üreticiden birçok cihazla birlikte kullanılabilir. Ses kalitesini kontrol etmek ve satın almadan önce olası tüm özellikleri değerlendirmek gerekir.

"IPhone 5" ile çalışmak, kulaklıklar mükemmel bir ses rezervi, kararlı çalışma ve mevcut tuşların mükemmel yanıtını gösterir.iphone 5 için kulaklık orijinal

Apple Kulaklık

Beşinci "iPhone" ile tüketiciler daha önce model Kulaklık kullanmayı tercih etti. "Elma" dan iki kulaklık arasındaki fark nedir?

Tabii ki, içine giren ilk farkgözler, - tasarım. Kembrikov'un tasarımını değiştirdi. EarPod'larda, kabloyu çok daha sıkı bir şekilde sıkar, bu da aygıtın uzun ömürlülüğünü artırır. Cambriches de daha büyük hale gelen konsolun yanında yer almaktadır. Her iki modelde de bir mikrofon vardı. EarPods ses yalıtımı eski modelden çok daha iyidir. Dikim de değiştirildi. Alıcılar, kulaklıklarla ilk temastan sonra buna dikkat ederler.

Peki ya ses? "IPhone 5" modeli için kulaklıklar EarPods, düşük frekanslı reprodüksiyonun kalitesini ve rakip gadget'ı (orta ve üst aralıkları) "yakalar". Sonuç olarak, ikincisi, basları olmayan parlak ve son derece sağlam bir sese sahip. Bazı yerlerde yol "kir" görünebilir.

Bu iki modeli karşılaştırdığımızda, EarPods'un açıkça kazanacağını söylemeliyiz. Tasarım çok daha iyi, detaylar daha iyi ve daha kullanışlı, ve bir bütün olarak oynatma ve sesler belirgin bir şekilde iyileşti.orijinal kulaklık iphone 5

sonuçlar

"IPhone 5" için bu kulaklıklar, bunlar için mükemmelkaliteli müzik dinlemek isteyen, fazla para harcamayan. Yaklaşık 30 dolara mal olan gadget, doğru kalite ve fiyat dengesinin bir örneğini gösterdi. Rus mağaza ağında bu kulaklıkları 2500 rubile bulabilirsin, ki bu çok pahalı değil.

Cihazın kullanımı hakkında konuşursakdiğer cihazlar, oyuncular veya çeşitli Çin, Amerikan ve benzeri akıllı telefonlar, daha sonra bu aksesuar mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Ses iyidir, kullanımı kolaydır ve kontrol paneli tüm manipülasyonları kolaylaştırır. Tüketiciler satın almak için bir gadget önermektedir.

Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar 2019

Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar 2019

Related news

 • Rusya Federasyonu Ceza Kanunu: suç kavramı
 • Virüs MVD RF: bilgisayardan nasıl çıkarılır
 • Sarımsaklı Halka Ekmek Tarifi
 • Patenciler için ipuçları: doğru kayma nasıl yapılır
 • Milgram denemesi: cellatlarda hiç sıkıntı olmayacak

 • Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar


  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar

  Apple EarPods - iPhone 5 için kulaklıklar