APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 2019

APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 2019

APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 63 10.03.2019, 07:08

APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar

Bilgisayarın herkesten olmasını sağlamak için nelere ihtiyacınız vartaraflar korunuyor mu? Antivirüsler, güvenlik duvarları, virüslere karşı koruma amaçlı diğer yazılımlar. Ancak bu, güç dalgalanmaları veya ani bir elektrik kesintisi ile biraz yardımcı olacaktır. Ve bu gibi şeyler bilgisayarın bileşenleri için çok zararlıdır. Ancak, bu durumun bir yolu var.

Adlandırılmış cihazın cihazın içinde kalması içinbütünlük ve güvenlik açısından, icad edilmiş kesintisiz güç kaynakları vardı. Voltajı atlamalarında dengelemekle kalmazlar, aynı zamanda tam kapatma için gereken zaman tam bir elektrik kesintisi olan bilgisayarın çalışmasını sağlarlar.

Ayrıca makalede, bütçesel UPS APC Back-UPS ES 525'i ele alacağız. Teknik özellikleri nelerdir? Bu cihaz kendisini ne temsil eder? Bu soruların cevapları bu materyalde yer almaktadır.

Üretici hakkında birazcık

Firma ARS uzun zamandır iç piyasada bilinmektedir. 1981'de kuruldu ve PC'yi gerilim dalgalanmalarından korumak için cihazların üretiminde başarılı bir şekilde çalıştı. 2007'de üretici Schneider Electric tarafından satın alındı. Bu, şirketin gelişiminde yeni bir dönüm noktası oldu ve kesintisiz güç kaynakları üretmek için de şok yaratmaya devam etti.

Üretici,kaliteli ürünler ve demokratik fiyatlar nedeniyle iç piyasa. ARS farklı kategorideki bilgisayarları korumak için çeşitli sınıflardaki cihazlar üretir: zayıf ofis bilgisayarlarından güçlü sunucu makinelerine. UPS APC Back-UPS ES 525, yalnızca düşük güçlü ofis makineleri ve zayıf ev bilgisayarları için tasarlanmıştır.

apc yedekleri es 525

Varlığı sırasında şirket ARSbirçok önemli cihazı serbest bıraktı. Rusya'daki ve diğer BDT ülkelerindeki her ikinci bilgisayar, ARS'den kesintisiz bir güç kaynağı ile donatılmıştır. Bu sadece zaten çok şey söylüyor. Vatandaşlarımız arasında özellikle popüler olan bütçe cihazları ve özellikleri daha sonra tartışacak olan APC Back-UPS ES 525. Bu arada, paketleme, görünüm ve cihazın tasarımına geçelim.

Paket İçeriği

Delikli APC Back-UPS ES 525, renkli yazdırma ile büyük bir karton kutu içerisinde kullanıcının önünde belirir. Ambalaj, UPS'i, özelliklerini ve gerekli bilgileri gösterir.

İçeride - aparatın kendisi, gerekli bir diziteller, kapalı tip pil, farklı dillerde kullanım kılavuzu (Rusça dahil) ve garanti kartı. Bu paket bir bütçe aygıtı için standarttır. Bu hiç sıradan bir şey değil.

apc 525 bataryayı yedekle

Fakat yine de bir özellik var. Bu seviyedeki cihazlar genellikle rahat karton kutular halinde teslim edilir. Ve burada - bütün sanatsal bir başyapıtı. Bu, APC Back-UPS ES 525'in düşük fiyatlı cihazlara ait olmasına rağmen, şöhretini yerine getiren ve her şeyi en yüksek düzende yapmaya çalışan üreticinin yüksek statüsünü gösterir. Bu tutum, şirketin genel politikasını çok net bir şekilde ortaya koymaktadır. Ve kullanıcıları tatmin etmek için başarısız olamaz.

dizayn

Dışarıda, APC Back-UPS ES 525 serinBir bilgisayarı ve çeşitli çevre birimlerini bağlamak için kullanılan ortak ağ filtreleri. Kesintisiz cihazın boyutu yalnızca çok daha büyüktür. Üst panelde güç düğmeleri, güç göstergelerini bağlamak için LED göstergeleri ve konektörler bulunur. Pil bölmesinin alt kısmından. Genel olarak, bu cihazın tasarımı oldukça basittir. Sadece şekil alışılmadık. Ve o kadar - olağanüstü bir şey yok.

ibp apc, es 525'i yedekledi

Daha da önemlisi, APC Back-UPS ES 525 yapılırkalın ve yüksek kaliteli plastikten. Bu, cihazın iç kısmını çeşitli mekanik hasarlardan korur. Bununla birlikte, geliştiriciler soğutma sistemini unutmadılar.

Bu kaynakta havalandırma ızgaralarıkesintisiz güç kaynağı yeterlidir. Bunun nedeni büyük miktarda ısı çıkmasına neden olan büyük bir yüke sahip olmasıdır, aksi takdirde cihaz aşırı ısınır ve yanar.

Teknik özellikler

APC'den gelen kesintisizlik hakkında materyalde en ilginç şey var. Rakamlar elbette çok şey söyleyebilir, ancak gerçek cevaplarla hiçbir şekilde karşılaştırılmazlar. Ama şimdi bununla ilgili değil.

Yani, kesintisiz güç kaynağının beyan edilen kapasitesi 300Watt. Bu çok ya da biraz mı? Bir ofis bilgisayarı için yeterli olduğunu söyleyelim. Ama başka bir şey yok. Tam yükte pil ömrü 4 dakikadır. Yarı yükte - 15 dakika. Tabii ki yeterli değil, fakat bilgisayarı doğru bir şekilde kapatmak için yeterli zaman olacak.

kesintisiz apc yedekleme es 525

Diğer APC spesifikasyonları nelerdir?Back-UPS ES 525? Örneğin, pil beş saatte tamamen şarj olur (birkaç dakika içinde deşarj olmasına rağmen), her türlü korumaya sahiptir. Hatta uygun hattı kullananlar için gerekli olan Telefon Hattının korunması bile var.

Bu KGK pil ile birlikte yaklaşık sekiz kilogram ağırlığındadır. Bu mükemmel bir sonuçtur. "Meslektaşlarının" birçoğu daha zordur.

Cihazla birlikte verilen programlar

Müşterilerine saygı duyan herhangi bir şirket gibi, ARS kesintisiz bir sürücüyle kutuya bir yazılım CD'si koydu. Bu adım, APC Back-UPS ES 525'in programlı olarak işlemesini yönetmenizi sağlar.

Program seti düzenlemeyi mümkün kılıyorAygıtın ayarları. Örneğin, ani elektrik kesintisi durumunda tercih vermek için bilgisayarın hangi bileşenin belirleyebilir ve hiçbir PC ile çok iyi yapabilirsiniz. Bu, aygıtın kesintisiz güç kaynağından çalışma süresini hafifçe artırmanıza olanak tanır. Doğal olarak, pil ömrü hakkında konuşuyoruz.

Buna ek olarak, yazılım, kesintisiz güç kaynağının (sıcaklık, voltaj vb.) Durumunu gösteren çok bilgilendirici bir monitöre sahiptir.

apc, es 525 programını yedekler

Bilinen Sorunlar

Kesintisiz güç kaynağı da bir tekniktir. Ve bildiğiniz gibi, her teknik, en uygunsuz anı yıkma özelliğine sahiptir. Bu durumda problemlerin aynı tipte olması ve basit teşhise başvurulması iyi bir şeydir. Örneğin, Hindistan'da toplanan UPS'in zayıf noktası var - şarj edilebilir bir pil. Genellikle başarısız olur (sızıntı yapar).

Ayrıca, APC Back-UPS'inÖzerk güç kullanırken ES 525 sızlanmaz. Buna rağmen, ciddi bir sorun olarak nitelendirilemez. Ses sinyalini, aygıtla birlikte gelen program paketiyle yardımı ile etkinleştirebilirsiniz.

Başka bir sorun pilin kısa ömrü. Üç yıl sürebilir. Bu onun kaynağını bitiriyor. Elbette maalesef üzücüdür, ancak bunun yerine geçmek zor değildir.

apc yedekleri es 525 gıcırdıyor

Olumlu sahipler geribildirimi

İncelemeler, cihazı seçerken çok yararlıdır.veya başka bir tür. Özellikle bilgisayar donanımı söz konusu olduğunda. Cihazın gerçek koşullarda nasıl davrandığından ve gerçek özelliklerinin üreticinin talep ettiği şeylere karşılık gelip gelmediği hakkında herkese bilgi verebilirler.

APC Back-UPS ES 525'te her şey iyidir. Özerk çalışma zamanıyla ilgili geliştiricilerin tahminleri oldukça gerçekleşiyor. Dahası, birçok kullanıcı, bilgisayarın özelliklerinde belirtilenden daha uzun süre kesintisiz bir güç kaynağının pilinden çalışabildiğini belirtti. Bu nedenle, bazıları için yarım yük modunda pil ömrü 20 dakikaya ulaştı.

Sahipler ayrıca,malzemeler ve ürünün genel kalitesi. UPS'i yapılandırıp şu an durumuyla ilgili kapsamlı bilgi görüntüleyebilen yazılımdan da memnundu. Çoğu durumda, tüm kullanıcılar satın alma işlemlerinden memnuniyet duyar.

apc back ups es 525 özellikleri

Negatif sahiplerin geribildirimleri

Peki, biz "hayters" olmadan nerede? Bu yoldaşlar ekmeği beslemiyor - ürün hakkında olumsuz bir geri bildirim bırakın. Ancak aralarında, yapıcı eleştiri getiren çok uygun insanlar da var. APC Back-UPS ES 525 ile ilgili en yaygın şikayet, pilin çok “çaresiz” olduğudur. Ve bunun içinde bazı gerçekler var.

Birçok kişi, teknenin başarısız formu hakkında şikayet ediyor. Söyle, kesintisiz güç kaynağı çok hantal. Kurulumu bazı zorluklar içermektedir. Ve bu, prensipte doğrudur. Ancak batarya ömrünün süresi, çıkışların sayısı veya LCD ekranın olmaması iddiaları yapıcı olarak adlandırılamaz. Sonuçta, bu bir bütçe cihazı! Bu seçenekler orta fiyat segmentindeki cihazların ayrıcalığı ve yüksek kaliteli kesintisiz güç kaynaklarıdır.

Sonuç olarak

Sürekli APC Back-UPS ES 525 - ucuztüm sonuçlara neden olan cihaz. Düşük güçteki ofis bilgisayarlarının güç dalgalanmasına ve ani elektrik kesintilerine karşı koruma için mükemmeldir. Bu UPS ile karşılaştırılabilir kapasiteye sahip yerli makineler de kullanılabilir. Fakat daha fazlası için umut edilmeye gerek yok. Güçlü UPS ve daha pahalıdır.

APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 2019

APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 2019

Related news

 • Emzik yıkarken bu hataya düşmeyin
 • Güneşi Beklerken 24. Bölüm 2.Fragmanı izle
 • XHamster
 • Bar of Kirov: açıklamalar, eleştiriler
 • Domatesli Fesleğenli Spaghetti

 • APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 29

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar


  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 15

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 73

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 22

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 11

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 4

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 27

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 3

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 94

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 27

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 18

  APC Back-UPS ES 525: teknik özellikler ve standart arızalar 22