Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlarAnti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar


Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar 9 28.01.2019, 21:15

Anti-radar "Crunch": talimatlar, yorumlar

Anti-Radar "Crunch" - özel bir türSes ekipmanlarının üretiminde uzmanlaşmış bir şirket tarafından üretilen radar dedektörleri. Rusya pazarlarında, Audio Products Inc ilk olarak 1997'de görücüye çıktı ve uygun fiyatlı ve kaliteli akustik sunuyor. Müşterilerin saygınlığını ve güvenini kazanmış olan şirket, ürün yelpazesini genişleterek antiradar üretimine başlamıştır.

anti-radar krizi

Radar dedektörlerinin avantajları "Crunch"

Bu markanın anti-radarlarının ana avantajıYaratılışlarında kullanılan yenilikçi teknolojilerle birleştirilmiş uygun bir değerdir. Gadget'lar hem otomotiv ekipmanı, hem de radyo elektroniği mağazaları ve çevrimiçi mağazalar aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Anti-Radar "Crunch" sadece düzeltmek mümkün değilmodern polis radarının yeri, ama aynı zamanda anti-radarları tespit etmeyi amaçlayan lazer silahları ve benzeri cihazların varlığına da dikkat çekiyor.

Crunch radar dedektörlerinin maksimum menzili 5 kilometredir. Araçların etkinliğinin yanı sıra, bunların kalitesi de kanıtlanmıştır: cihazlar nadiren başarısızdır.

Radar karşıtı krizin maliyeti

anti-radar crunch yorumlar

Kranch radar dedektörü için fiyat değişirbelirli model ve fonksiyonel ekipmana bağlı olarak, ancak asgari 1,700 ruble. Radar dedektörlerinin en son çıkan modellerinin daha pahalı olmasına rağmen, diğer şirketler tarafından üretilen benzer cihazlarla karşılaştırıldığında fiyatları daha düşük.

Diziliş

Şirket sürekli olarak model çizgisini geliştiriyorRadar dedektörleri. En yeni radar dedektörleri, bir diskriminatör ile dijital işlemciler ile donatılmıştır, böylece çalışmalarının verimliliği zaman zaman arttırılır. Anti-radar "Crunch" sıcaklık dalgalanmalarını sessizce tolere eder, topraklama gerektirmez ve bir güç kaynağından bağımsız bir modda çalışabilir.

Anti-Radar "Crunch" (213B)

İlk önce bir dizi radar dedektörü Black 21 çıktıbirkaç yıl önce satışta. Bütçe cihazları kategorisinde, hızlı bir şekilde liderliği ele geçirdiler. Trafik polisi tarafından kullanılan radar ve lidarı tespit etmek için, bir anti-radar "Crunch" (213B) kullanılmıştır.

radar vinci 213v

Bu model için talimat bildirildiCihaz, impulsif eylemin polis cihazlarını tespit edebilmektedir. Radarın işlevselliği, geleneksel radarların sinyallerini belirleme yeteneğini de içerir. Lazer sinyallerinin dairesel algılanması seçeneği, trafik polisi tarafından kullanılan lidarların konumunun yakalanmasını ve düzeltilmesini sağlar.

Radar "Crunch" ın dezavantajları (213B)

Gadget sakince basit ve modası geçmiş kaydedermodel radar ve sürücünün hız rejimine uyumunu kontrol eder, ancak modern lidarlar ve radarlar ona zorluk çıkarabilir. Anti-Radar "Crunch", en son sabitleme ihlalleri komplekslerini tamir etmez. Bunlar Avtodoria ve Strelka sistemleridir. Buna rağmen, trafik polis memurlarının hız uyumunu kontrol eden cihazlar alanındaki en son gelişmeleri henüz kullanmadıkları yerlerde radar kullanmak mümkündür.

Radar dedektörünün fonksiyonel özellikleri

Anti-radar, radar ve lidar sinyalini, hızı kabul edilebilir bir değere indirmek için yeterli bir mesafede sabitler.

Sürücü tespit edilen cihazlardan haberdar edilir.ses ve ışık sinyalleri ile. Gösterge, yanıp sönen frekansı sabit radara yaklaştıkça artan LED'leri gösterir. Benzer şekilde, ses uyarısı çalışır: farklı frekans bantları için, radyo emisyon gücünü yaklaşık olarak belirlemesine izin veren kendi anahtarı vardır.

anti-radar crunch 213v yorumlar

Radar bilgisellik "Crunch" (213V) araç sürücüsü zamanında gerekli verileri almanızı sağlar. Buna ek olarak, sürücünün elle uyarı sistemini yapılandırabilirsiniz.

Hassasiyet modlarının değiştirilmesi, paraziti ve havadaki "önemsiz" radyo sinyallerini önlemeyi sağlar.

Her bir açıldıktan sonra radar dedektörünün etkinliği kontrol edilir. Bir hata durumunda, aracın sürücüsü buna bildirilir.

Uygun fiyat, geniş işlevsellik ve popülerlik nedeniyle, model genellikle tahrif edildi, bu nedenle orijinal radar dedektörü sadece resmi üreticiden satın alınabilir.

Anti-Radar "Crunch" (224B)

Cihazın ana avantajları çağrılabilirYüksek verim ve performans, radarların tespitinde hız. Serideki tüm modeller, yabancı cihazların benzer yabancı cihazlarla rekabet edebilmeleri sayesinde Samsung işlemcilerle donatılmıştır. Anti-radar "Crunch" (224B) incelemelerinde bırakın, popülerliğini ve sürücülerin güvenini doğrulayın.

radar vinci 224v yorumlar

Radar dedektörü özellikle için geliştirilmiştirRusya ve ülkemizde kabul edilen tüm radyo frekans bantlarında çalışan farklı hız sayaçlarının yerini hızlı ve doğru bir şekilde belirleyebiliyor. Cihaz, anlık ve kısa-darbeli sinyaller üzerinde çalışan radarlar, hareketli ve sabit radar trafik polisi yakalayabilir. Dairesel sektörde hız sınırı ihlallerini tespit eden lazer cihazları tespit edilmiştir. Anti-radar tipi VG-2'nin yön bulucuları da bir araç tarafından sabitlenir.

Girişimden korunma önemli bir işlevdiriyi bir radar dedektörü. "Crunch" (224V) cihazının verimli ve güvenilir donanımı, havanın dolaylı girişim ve gürültü ile tıkanmasını önleyerek, mümkün olan en düşük seviyeye indiriyor. Takılı filtre, radar sinyallerine benzer darbeleri yok sayar ve bir tehlike oluşturmaz ve uyarı sisteminin yanlış tetiklenmesine izin vermez. Radyo girişiminden ve yanlış sinyallerden korunma, duyarlılık modunun seçimini sağlar.

Radar dedektörü "Crunch 2130"

Radarı yakalayabilen cihazlara veTrafik polisi lidarları, belirli şartlar belirlenmiştir: GIBDD cihazlarının ve uygun fiyatın sabitlenmesinin doğruluğu ve doğruluğu. Anti-Radar "Crunch 2130", sürücülerin tüm isteklerini karşılar, yüksek kalite ve uygun maliyetlidir. Model, polis radarını hızlı, doğru ve doğru bir şekilde kaydeden tüm cihazlar olan Regular serisine dahil edilmiştir.

radar anti-vinç 2130

Hemen hemen tüm modern anti-radarlarTüm aralıklarda radyo sinyallerini yakalayın. Radar karşıtı "Crunch" tarafından onaylanan incelemeler, teknik en düşük düzeyde cihazların mükemmel performans gösterdiği gerçeğini ifade ediyor: radarları, VG-2, lidarlar gibi yön bulucuları düzeltir.

Cihazın fonksiyonel özellikleriSadece standart Doppler radarlarını değil, aynı zamanda cihazı sabitlemek daha da zordur. Gadget, trafik polisinin çok popüler kısa atımlı radarı gibi cihazları mükemmel şekilde yakalar ve tek seferlik radyo sinyalleri temelinde çalışır. Lazer sinyallerinin kaynakları çok doğru. Bu tür cihazların tanımlanmasındaki hatalar çok nadirdir, bu yüzden radar dedektörü popülaritesini haklı çıkarır.

Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlarAnti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar

Related news

 • Alfemo Genç Odası Takımları 2019-2019
 • BoomBody Gum: İncelemeler. Ağırlığı kaybetmek için sakız
 • Kakaolu dondurma tarifi

 • Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar 9

  Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar


  Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar 98

  Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar 81

  Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar 97

  Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar 75

  Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar 44

  Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar 33

  Anti-radar Crunch: talimatlar, yorumlar 33