Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 2019

Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 2019

Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 9 31.01.2019, 16:43

Anti-hipertansif hap "Bloktran": kullanım talimatları

İlaç tedavisi

bloktran kullanım kılavuzuİlaç "Bloktran" kullanım talimatlarıanjiyotensin II'nin özel reseptörlerinin bir antagonisti olan antihipertensif bir ajan olarak karakterize edilir. Bu ilacın kullanımı kan dolaşımının küçük bir daire içindeki basıncı azaltabilir, kan damarlarının genel direncini, aldosteron ve adrenalin düzeyini azaltabilir. Buna ek olarak, uygulamanın her zaman eklendiği talimat olan "Bloktran" ürünü, miyokart hipertrofisinin gelişimini etkin bir şekilde önler, karakteristik bir diüretik etkiye sahiptir ve yüke toleransı arttırır. İkincisi özellikle kalp yetmezliği olan kişiler için önemlidir. Bu antihipertansif ilacın farmakokinetiğinin özelliklerine gelince, en büyük plazma konsantrasyonları kullanımdan sonra beş ila sekiz saat sonra gözlenmiştir. Maksimum terapötik etki üç ila yedi haftalık düzenli ilaç "Boktran" dan sonra elde edilir, bunun fiyatı üç yüz ila dört yüz ruble arasında değişir.

İlaç bileşiminin tanımı

tıkanıklık bedeliBu antihipertansif ilaç,pembemsi-turuncu rengin yuvarlak tabletleri. Draje bileşimi içinde aktif bir element olarak elli miligram potasyum losartan vardır. Ek içerikler patates nişastası, mikrokristal selüloz, laktoz, silika, magnezyum stearat ve povidondur. Kabuğun bileşimi, talk, hipromelloz, sarı-turuncu sarkit ve polisorbat-80 gibi bileşenleri içerir. Ek olarak, az miktarda titanyum dioksit ve copovidon.

Kullanım Endikasyonları

"Bloktran" talimatını alınuygulama hipertansiyon tedavisi için öneriyor. Ek olarak, bu ajan kronik kalp yetmezliği olan hastaları tedavi etmek için aktif olarak reçete edilir.

Tıbbi kontrendikasyonların listesi

blocktrans tıbbı"Bloktran" talimatını almaya başlaUygulama kesinlikle dehidratasyon, hiperkalemi ve hipotansiyon durumunda önerilmemektedir. Çocuk yaş, emzirme ve hamilelik de sıkı kontrendikasyonlar listesine dahil edilmiştir. Buna ek olarak, kesinlikle potasyum veya herhangi diğer bileşenleri Losartanın karşı aşırı duyarlılığı durumunda bu hapları almamalıdır. çok dikkatli böbrek ve ağır karaciğer yetmezliği antihipertansif ilaç kullanılmalıdır.

Yan etkileri listesi

"Bloktran" tabletlerin sürekli kullanımıbaş ağrısı, asteni, uykusuzluk, baş dönmesi, karın ağrısı oluşmasına neden olabilir. Gastrit, ishal, mide bulantısı ve kusma olabilir. Ayrıca burun tıkanıklığı, konvülsiyonlar, uyku bozuklukları, ataksi, hipozoz, tat bozuklukları, kulaklarda zil, tremor, parestezi ve periferik nöropati gözlenebilir. Öksürük, sinüzit, miyalji, senkop, konjonktivit ve rinit - bunların hepsi ilacın uzun süreli kullanımının bir sonucudur. Dispno, bronşit, migren, ağız kuruluğu, anemi, anjina ve bradikardi ilacı "Bloktran" ın kullanılması sonucu gelişebilir. Bu ilaç anjioödem, kurdeşen, hiperkalemi, libido ve alopesi zayıflamasına neden olabilir.

Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 2019

Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Dikkat SGK’dan çok önemli uyarı
 • Sevgililer Günü Hediyeni Kendin Yap
 • Kıymalı Gül Böreği
 • Sağlıklı bir evlilik nasıl olmalıdır
 • Ruhun gücü ve gelişimi
 • Real Madridden Facebook rekoru

 • Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 32

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları


  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 91

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 72

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 85

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 96

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 97

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 20

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 12

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 86

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 59

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 55

  Anti-hipertansif hap Bloktran: kullanım talimatları 5