Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 2019

Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 2019
19.08.2019

Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 69

Anna Maxwell Martin. Büyük Britanya'dan oyuncu

Tiyatro ve sinema İngiliz aktris Anna MaxwellMartin, film endüstrisinin bir başka güzelliği değil. Ancak eleştirmenler ve seyirciler, bir çok ünlü rol ve prestijli ödül tarafından onaylanan şüphesiz yeteneklerini belirtiyorlar. Oyuncu, "Cinayet Yasası", "Jane Austen" ve diğerleri filmlerinde izleyicilere tanıdık geliyor.

anna maxwell martin

Biyografi gerçekleri

Anna Maxwell Martin (Anna Anna Anna)1977'de 10 Mayıs'ta Büyük Britanya'da Beverly'de doğdu. Buna ek olarak, aile de en büyük oğlu olan Adam'a sahipti. Annem bilimsel alanda araştırmacı olarak çalıştı ve çocuklarının doğumundan sonra işini bıraktı. Babam büyük bir ilaç şirketinde resmi bir görev aldı. Buna rağmen, Anna 3 yaşından beri tiyatro ve sinema hakkında hayal kuruyor. Kız, yerel bir okulda teatral bir çevrede nişanlandı ve tek bir prodüksiyonu kaçırmadı.

Okuldan sonra kız üniversite öğrencisi olduLiverpool'da tarih okudu. Daha sonra Anna, Dramatik ve Müzikal Sanat Akademisi'nde Londra'da okumaya karar verdi. Orada, o oyuncunun birliğin üyesi oldu ama katılımcılardan biri zaten benzer bir adı vardı çünkü Martin dedesinin yerli isim seçildi - Maxwell tarafından.

Anna, Akademi'nin bitiminden bir yıl önce, babası kanser keşfetti ve bir süre sonra öldü. Ama yine de kızının sahnede ilk işini görmeyi başardı.

kod öldür

İskele üzerinde

Anna'nın ilk ortaya çıkışı "Karanlık başlangıçlar" oyununda yer aldı. O ana rol ile hemen emanet edildi.

Aktris, Royal Court tiyatrosunda "Komedyen" oyunundaki çalışmalarda yer aldı. Ardından ünlü müzikal "Kabare" deki rolü takip etti.

Londra tiyatrosu "Vaudeville" de Maxwell'in sicili üzerinde yer aldı. Sahnede, "Doğumdan Bir Kadın" adlı oyunda oynadı. Aktrisin faturasında BBC radyosunda da bir oyun var.

2019 yılında, Anna Almeida Tiyatrosu sahnede oynuyor. Shakespeare komedisinde "Tedbir Ölçüsü" adlı eserinde Isabella rolünü üstlendi. Ardından 2011 yılında "Güney Binicilik" oyunundaki çalışmaları takip eder.

Sahne alanındaki son görüntülerden biri 2014'teydi. Yönetmen Sam Mendes, Anna'yı "King Lear" dramasına katılmaya davet etti. Martin'in ortağı Simon Russell Beale'dı.

film

Anna Maxwell Martin ile filmler 2002'den beri yayınlanmaktadır.yıl. Daha sonra kurgusal bir bölgedeki gizemli suçları anlatan "Saf İngilizce Davranışları" adlı seri filmde epizodik bir rol oynadı.

Daha sonra oyuncu Roger Michella “Testing With Love” filminde küçük bir rol aldı. Daha sonra Anna'nın iki kızının babası olacak olan Mitchell olması dikkat çekicidir.

anna maxwell martin filmleri

2004 televizyon filmi "Kuzey ve Güney" de Bessie karakteri ile işaretlendi. Resim Gaskell'in eserine dayanıyordu. Ertesi yıl aktris televizyon filmi Doctor Who'nun bölümünde görülüyordu.

Oyuncu, iki kez başarıları için ulusal bir ödül aldı - 2006 ve 2009. Böyle bir onur, "Cold House" ve "Poppy Shakespeare" filmlerinde rollerinden dolayı onurlandırıldı.

Gelecek yıl aktris filmde oynadı JaneBüyük yazarın ve Thomas Lefer'le olan ilişkisini anlatan Austin ", aynı zamanda Martin," Beyaz Kız "adlı filmde rol aldı.

2012 yılında Anna Maxwell Martin, "Cinayet Yasası" adlı telefilmde oynama teklifini kabul etti. Karakteri kız cinayetlerini araştıran dört kadın dedektifden biridir.

2013, devam eden oyuncuyu oyuna katıyorünlü film Anna öncü kadın rolünü canlandırdı ki "Aşk ve Gurur" - Liz Darcy oynadı. Resim "Death toes to Pemberley" adlı ekranlarda ortaya çıktı.

Martin'in son eserlerinden biri, 2015'in “Ve hiç kimse yoktu” filminin filmi. Anna, Ethel Rogers rolündeydi.

aile

Anna Maxwell Martin'in kişisel hayatı bir dizi duyum veya skandal gerçekte farklılık göstermiyor.

Onun sivil kocası, yönetmeni veyapımcı Roger Michell Anna 2003 yılında "Testing With Love" filmiyle tanıştı. O zaman, adam boşandı ve arkadaş oldular. Yönetmen, "Hudson'daki Hyde Park" ve "Notting Hill" gibi filmlerle tanınır. İkincisi yaratıcısını birçok ünlü ödüle getirdi (BAFTA, "Empire" ve diğerleri).

anna maksvell martin kişisel yaşam

Roger, 21 yıldan beri seçilmiş olandan daha yaşlı. Aktris Keith Buffery ile ilk evliliğinden iki kızı var. Anna ile ortak yaşam, çocukları iki kez verdi. Ve ayrıca kızlar. 2009 yılında, ışık Meg Micell ve bir süre sonra - kız kardeşi Nancy ortaya çıktı.

Anna ve Roger, "iki sevgi dolu insanın yasal evlilik kayıtlarına ihtiyaç duymaması" ile yasal bir evlilik yaşama isteksizliklerini açıklıyor.

Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 2019

Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 2019

Related news

 • Adriana Limanın güzellik sırları
 • Fırında Tavuk But Tarifi Videosu
 • İçinde Kendi Sorunlarınızı da Bulacağınız Tespitleri Meme Mizahıyla Harmanlamış Kişilerden 17 Eğlenceli Paylaşım
 • Duşta Porno İzle
 • Çikolata damlalı un kurabiyesi ile Etiketlenen Konular

 • Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 9

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu


  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 6

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 83

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 23

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 12

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 13

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 47

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 73

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 87

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 33

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 21

  Anna Maxwell Martin. Büyük Britanyadan oyuncu 78