25.06.2019

Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 62

Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık

"Butyrka" grubunun yaratıcılığı herkes tarafından bilinirchanson aşıkları. Onların şarkıları hapis sözleriyle doludur, çünkü çoğunun dikenli telin arkasındaki ilk solist tarafından yazılmıştır. Oleg Simonov ve Andrei Bykov sadece kamplarla ilgili değil, aynı zamanda birçok kişiye yakın olan basit hikayeler hakkında da şarkı söylerler. Kolektifin yüksek popülaritesine neden olan insanlara yakın olan konuların seçimiydi.

İkinci solistin biyografisi

andreei boğalar1960 yılında Perm bölgesinin Berezniki şehrindeAndrei Bykov doğdu. Yetenekli bir müzisyen olarak biyografisi tam olarak orada başladı. Annesi bir anaokulu öğretmeni ve babası bir sanatçı olarak çalıştı. Her iki ebeveyn de, çocukluğundan beri Andrei'nin iliştirildiği sanatsal amatör performansta aktif rol aldı. Ebeveynlerinin örneğiyle yetiştirilen müzisyen, beş yaşına geldiğinde kendi şarkılarının bir kaç düzine halk şarkısına sahipti.

12 yıl içinde aile kederle sarsıldı - babam vefat ettigelecekteki müzisyen. Annesi onu tek başına kaldırdı ve ilk genç enstrümantal toplulukların yaratıldığı Pioneer Sarayı'nda sınıfları teşvik etti. Andrei Bykov bas gitarı aldığında, müziğin tercihi nihayet gerçekleşti. Gençler rock'n'roll zamanında popülerdi. Dört yıl sonra, gelecekteki şarkıcı profesyonel olarak büyümeye karar verdi ve bu da onu bir müzik okuluna götürdü. Gerçek kurs tamamlanamadı, müzisyenin kendisine göre, o, ciddiyetsizlikten yoksundu. Buna ek olarak, şube bir rüzgar enstrümanıydı ve Andrei Bykov'u sahneden uzaklaştıran fagot çalmayı öğrendi.

Çalışma terk edildikten sonra, gelecekşarkıcı şehirdeki dans pistinde arkadaşlarıyla oynamaya başladı, ancak bu kariyer uzun sürmedi. 1978'de müzisyen iki yıl boyunca kaldığı acil servise gitti. Eve döndükten sonra restoranlarda çalışmaya başladı. Daha sonra, Ulyanovsk kentinin filarmoni toplumunda bir çalışma dönemi vardı. Ardından Abhazya'da, ardından da kendi Berezniki'sinde taverna hayatına geri dönüş oldu.

Kişisel hayat

andryi boğa biyografisi1998'de Andrei Bykov kökten karar verdi.hayatını değiştirmek için iş için Moskova'ya geldi. Ancak, bu ziyarette şarkıcı kariyer merdiveni boyunca ilerleyemedi - annesinin kalp sorunları vardı, bu da Andrei'nin Berezniki'deki mevcudiyetini gerekli kılıyordu.

Müzisyen çalışmaya devam etti, teşekkürlereşi ile tanıştığı - Alena. Andrei Bykov'un söylediği Soçi'deki restoranlardan birinde bir araya geldiler. Seçilmiş olanı ise dans gösterisi programını yönetti ve kendini gerçekleştirdi. Şimdi iki çocuk yetiştiriyorlar: güzel kızı ve şu an Yekaterinburg'da okuyan en büyük oğlu Daniil.

Andrew, "Butyrka" grubunda nasıldı?

andrei bulls şarkılarıGelecek solistin ilk buluşmasıKolektifin kurucuları (Oleg Simonov) 1998 yılında meydana geldi. Daha sonra grubun yaratıcısı, Andrei'nin profesyonel niteliklerini çok takdir etti ve hatta onu işbirliği yapmaya davet etti ve daha sonra ekibi terk eden Vladimir Zhdamirov'un yerini önerdi, ancak aile nedenlerinden dolayı solist, gruba katılmayı reddetmek zorunda kaldı.

O uzun zamandır ikame edilmiş Mikhail Borisov içinalbüm kayıtları ve 2015 yılından beri grupla turneye başladı. 2016 yılında, Voronezh'deki yeni solistin çok sıcak bir şekilde kabul ettiği yıldönümü konserinde yer aldı. Şu anda, Butyrka Andrey Bykov grubunun solisti grubu terketmeyecek ve yeni hitlerle seyirciyi memnun edecek. Vokal nitelikleri hitleri oynamak için harika "Butyrki."

Konser etkinliği

boğa şişeleri grubunun solistŞimdi grup Rusya şehirlerinde aktifve Yakın Yurtdışı. Her şehirde, müzisyenler hayranlarıyla aktif olarak iletişim kurar, imza, fotoğraf ve röportajlarda kimseyi inkar etmezler. Çok çeşitli sorular soruluyorlar, ama dürüstçe cevaplamaya çalışıyorlar.

Gösteriler sırasında, Andrey Bykov şarkı söylüyorçok farklı Örneğin Voronezh'deki jübile konserinde Toto Cutugno repertuarından bir izleyici ile seyirciyi memnun etti. Ancak, kurallara göre bir istisnadır. Konserlerde genellikle "Butyrka" sesinin yeni ve efsanevi hitleri.

Her şehirde takım mutlaka ziyaret etmelihapishane. Diğer müzisyenlerle birlikte, çok uzun zaman önce, Andrei gruba adını veren Butyrskaya hapishanesini ziyaret etti. Bu konserler tamamen ücretsizdir ve ıslah kurumlarının liderleri ile istişarelerde yürütülmektedir.Related news

 • Knockout rakibini bir vuruşla vurma yeteneğidir
 • Elbise Dolabı Nasıl Temizlenir
 • Baharın Rengini Keke Taşıdık Ispanaklı Kek Nasıl Yapılır
 • İrmikli Pratik Toplar Videosu
 • Vergi ödemenin faydaları nelerdir

 • Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 42

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık


  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 22

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 52

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 59

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 87

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 71

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 52

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 16

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 76

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 10

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 95

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 92

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 3

  Andrei Bykov - biyografi ve yaratıcılık 43