An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 2019

An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 2019
10.05.2019

An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 60

An-148 - ortalama karayollarında yeni bir "beygir"

Havacılık Tasarım Bürosu. DC Antonova'nın kendine özgü tarzı vardır. An-8, An-12 ve tabii ki, An-24 uçağı ile başlayarak, kendini rasyonel bir düzende, yüksek derecede mekanizasyona sahip yüksek monte edilmiş bir kanatta ve zemin olanlar da dahil olmak üzere herhangi bir havaalanında inişe izin veren bir şasi içinde gösterir.

İlk dışından izin veren bu harici işaretlerAntonov uçaklarını diğerlerinden ayırmak için baktığımızda, havacılık dünyasının efsane haline gelen otomobillerin uzun ömürlülüğü gibi nadir sonuçlar doğurdu. Yüksek kârlılık, teknik ve uçuş özellikleri, zamanlarının çok ötesinde, mükemmel "volatilite", çalışan tüm motorlar, ekonomi ve bakım kolaylığı ile uçmaya devam etme yeteneğinde ifade edilir - bunlar tipik Anov nitelikleridir.

Herhalde, An-148 aynı zamanda bu tasarım bürosunun geleneklerini devam ettirecek ve orta uzunlukta hava yolları üzerinde bir iş gücüne dönüşecek.

AN-148

Seleflerinden, bu uçak farklıBu fan motorlar olarak güç ünitesinde uygulanan 2 D436-148 reaktif itme ve büyük ölçüde türbin yabancı cisimlerin girişine riskini azaltır kanat üzerinde yer alır. Yeni uçağın hızı saatte 800 kilometreyi geçiyor, pratik tavan 12 kilometredir.

Uçak yavaş yavaş bu niş alırYaklaşık otuz yılın efsanevi An-24'ün sahibi olduğu yolcu taşımacılığı, yani ülke şehirleri ve bölgesel uçuşlar arasındaki nispeten kısa süreli uçuşlar. Onun tarafından taşınan yolcu sayısı 80'e kadar, uçuş aralığı 6 bin kilometreye kadar.

Ön panelde ergonomik bir ekran tipi arabirim bulunur.

An-148 kayıt defteri

Elektrodisplacement sistemi uygulanıriyi gelenekleri elektrik sisteminin arızası durumunda uçağın yüksek yaşama şansına için koşulları yaratır KB, çoğaltılamaz ATM ve kablo çubuklar, içinde, tekrardan, yönetim,.

Yolcu bölmesinin rasyonel düzeni nedeniyle,An-148 üzerinde uçarken yüksek konfor yolcuları. Yolcu olarak uçma şansına sahip olanların ifadeleri, hem gürültü hem de rahatlık açısından bu makinelerin, başarılı uluslararası sertifikasyon tarafından onaylanan tüm modern gereksinimleri karşıladığını göstermektedir.

An-148 yorum

Antonov uçakları için gelenekselsağlamlık ve yüksek performans özellikleri AN-148 alımını isteyen yerli ve yabancı havayollarının yönetiminin dikkatini çekmiştir. Uçak Sicili başarıyla Ukrayna Uluslararası Havayolları, Kuzey Kore'nin Hava Koryo, Küba Cubana de Aviación, JSC "Rus", "Angara" ve birkaç yabancı hava taşıyıcıları ameliyat olduğunu göstermektedir.

5 Mart 2011'de uçaklardan biriTest-eğitim uçuşu sırasında mürettebatın uygunsuz eylemlerinin sonucu olarak kaybedildi. An-148 ile başka ciddi bir uçuş kazası yoktu.

Liner, Ukrayna ve Rus uçak üreticileri arasındaki işbirliğinin bir ürünüdür.

Özgün silüet ve kuyruk yerleşimi karakteristik şekli için An-148 zaten "kırlangıç" resmi olmayan bir takma ad aldı.

An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 2019

An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 2019

Related news

 • Psikolojideki benlik bilinci ... Kendilik bilinci nedir Tanımı ve kavramı
 • 2019 Mom Jean Kombinleme
 • Vekaletnamenin geçerlilik süresi maksimum
 • Bu Yepyeni Artırılmış Gerçeklik Uygulamalarıyla iPhone’lar Artık Hayali Gerçek Yapıyor
 • Aliş ile Maviş – Nisan 2016 Ankara Çocuk Etkinlikleri (DOB)

 • An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 70

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir


  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 14

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 25

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 9

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 61

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 57

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 79

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 47

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 99

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 35

  An-148 - ortalama karayollarında yeni bir beygir 57