Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 2019

Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 2019

Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 11 04.03.2019, 19:17

Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri

Akciğerlerin amfizemi genellikle değildir.Bağımsız hastalık, ancak insan solunum sisteminin doğal havalandırma mevcut şiddetli ihlallerin bir arka planı ortaya çıkar. Bu duvarın bronşiyoller ve alveoller içindeki artan basıncın bir sonucu overstretched uzun bir süre kronik bir spesifik olmayan akciğer doku patolojisi ve bu nedenle yavaş yavaş elastikiyetini kaybeder. amfizem tüm belirtiler artmış hava sendromuna kadar ekleyin.amfizem semptomlarıBöylece roentgenogramda gözlemlemek mümkündürtükenmesi birden aydınlanma, göğüs deformasyonu ve diyaframın ihmal çizim bronhososudistogo. amfizem Bu semptomlar, göğüs boşluğu içindeki basıncın artışı ve solunum sisteminin başlıca organların dokunun hacmindeki artışı ile ilişkili, hasta, bir dışarı vurma supraklavikuler çukurlar alıcı fıçı şeklinde göğüs, boyun ve boyun damarlarında görünür kısalmasına sahip olacak şekilde. Gelecekte, verilerde yapılan değişiklikler bağlıdırlar ve kardiyovasküler hastalık: iç organların oksijen açlık ve yetersiz beslenmeye maruz kalan kalp bunu telafi etmek için çalışmalarını pekiştiriyor, venöz staz, genel siyanoz ve ardından oluşan ve "akciğer kalbi" vardır.

Çocuklarda Amfizem

büllöz amfizemBu hastalığın şiddetli aşaması öyle kabul edilirBüllöz amfizem aradı. "Bull" - Bu şekilde 1 cm'den daha fazla bir çapa sahip kabarcıklar oluşturan dokuda bozunma bronşiollerin ve alveoller birçok komşu duvarlar tahrip olduğu noktaya ulaşır, ve "fused" vardır. Onun etiyolojik faktör orada yerel lenfostaz ve sağlıklı hücreler sürekli edilir olduğunu toksinleri ve antikorlar neden dokuda kronik enflamasyon olabilir. alfa-1-antitripsin, alveoler membran koruma ve esnekliğini desteklemek konjenital eksikliği olan çocuklarda, amfizem belirtileri erken ortaya çıkar ve onlar büyüdükçe hastalık kötüye gidiyor. Pürülan, ayrılması zor bir balgam, dispnoea (genellikle ekspiratuar tipte), kandaki inflamatuar indeksler ile ateşli bir paroksismal öksürük, ateş tüm bu belirtileri hemen çocuk doktorunu rahatsız etmelidir. Bu nedenle, pulmoner amfizemin semptomları mümkün olan en kısa sürede saptanmalı ve enstrümental yöntemler (spirometri, radyografi) ve fizik muayene (perkütanöz, akciğerlerin sınırında azalma ve kutulu ses) ile desteklenmelidir.

akciğerlerin amfizemi

sınıflandırma

Patogenez ile iki tane sınıflandırması vardır.Temel formlar: neobstruktsionnaya ve obstrüktif akciğer amfizemi. Semptomlar ilk yaşlılık akciğer veya involisyon sürecinin bir parçası kaldırarak telafi edici bir tepki olarak görünür. İkinci kronik bronşit veya astım ihlali bronşiyal açıklığı ile bağlantılı olan ve bu nedenle, primer hastalığın tedavi edilmesi gerekir. amfizem bir sonucu hastanın durumunu hafifletmek ve solunum ve kalp yetmezliğinin gelişmesini önlemek üzere semptomlarının sadece bazı ağır yapısal hasar, müsait bir tedavi gibi.

Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 2019

Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 2019

Related news

 • Kelebek Modeli Şal Yapılışı Türkçe Videolu
 • Sızdırmazlık bandı, ev kullanımı ve inşaatı
 • Derya Baykal Yelek Krem Yapımı
 • Tuba Büyüküstünün ikizi ortalığı karıştırdı
 • Baton Kek Kalıbında Patates Pastası

 • Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 83

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri


  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 51

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 21

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 60

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 87

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 74

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 6

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 84

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 20

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 27

  Amfizemin ve onların patogenezinin belirtileri 59