18.06.2019

Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 4

alnına bir öpücük - prizma ihale duygular

Bana öyle geliyor ki, kimse bununla tartışmayı üstlenmeyecek,Herkes istisnasız öpüşmeyi sever. Bir öpücük yardımıyla, sevdiklerimize birikmiş duygular ve duygular veriyoruz. sevgili adam dudakların hafif bir dokunuş yardımcı olduğunda onu sakinleştirmeye çalışıyor, yanağına öpüşme hassasiyet ve sevgi iletmek ve. Ve alnında genellikle masum bir öpücük çok şey ifade edebilir.

Anneniz geceleri peri masallarını nasıl okuduğunu hatırlıyor musunuz?bundan sonra alnınızın sıcak dudaklarına dokunan tüm anne hassasiyetini ve sıcaklığını bir öpücüğe koyarak, ninni söylediniz mi? Ve sıcaklığı kontrol ettiğimde ya da okulda iyi ilerleme sağladığım için yeni bir çizim veya plastikten yapılmış bir figür için övgüyle söz ettiğimde? Çocukluğunda, önce bir kişinin öpücük veren kaz tüylerini hissettiğini hissedersiniz. Ancak alnındaki öpücük, ebeveyn sevgisinin ifadesi olarak hizmet etti - dünyanın en saf ve en samimi aşkı.

Alnında öpücük

İlk defa bir dövüşte dizlerini çaldığında, sevecenKızkardeşin yanağındaki veya alnındaki öpücük sakinleşti ve sakin ve güvenliği örttü. Hayatımızın her yeni adımında, cesaret sembolü gibi bir öpücük bizi her türlü zorluk ve sıkıntıdan korudu. Ancak, çocukluğumuzla birlikte ne kadar çabuk ayrıldıkça, tapınağımızdaki yumuşak dudakları o kadar az hissettik ki, zor bir an rahatladım.

Daha sonra alnındaki bir öpücük bulmaca ve hatta giripdurma noktasına: modern dünyanın tutku eşiğindeki içinde, kabalık temelde kırık, ama hassasiyet çünkü bugün - merakı ve öp - bu maalesef platonik zevk değil duyguların ifadesi üretme yöntemidir.

Kardeşin öpücüğü

Dolayısıyla alın üzerinde çekingen bir öpücük duyduğunuzda, ikinci yarıdan size tamamen şefkat ve sevecenlik hissi vermeye çalışırken emin olabilirsiniz.

Alnına aşık olan kızı öperken, adam öyleBir bakıma, "Her şey iyi olacak, canım." Seninleyim. Ve çoğu zaman, tüm ruhsal yaralar ve yara izleri için her derde deva olur. Ayrıca, alnındaki ya da adamın üstündeki bir öpücük, seçmiş olduğunuz kişinin kalbini sevmek ve nazik olmak için güçlü ve cesur bir defans oyuncusu olduğu "çığlık atan" bir patronluk işaretidir.

Seven kız, titrek parmaklarSevilen birinin saçı parmakla, şiddetli bir kavgadan sonra ya da üzerine yığılmış büyük sorunlar sırasında onu alnından öper. Kadınlar gibi, daha güçlü seks temsilcileri, çekingen dokunuşlara, okşayanlara ve aynı zamanda masum öpücüklere tepki gösterir. Kendinize bastı ve dudaklarınızla bir adamın alnına hafifçe dokunarak, onu en zor durumlarda destekleyebilir ve hatta bir an için sakin olabilirsiniz.

öp onu

Ebeveyn sevgisinin ve bakımının bir sembolü olarak, alnın ya da yanağındaki hafif bir öpücük, kronun hafifçe okşayarak, genellikle sevilen tonu destekler ve onları tüm talihsizlerden korur.

Ayrıca, çocuksu masum öpücükler cesaretle tanıştırılır ve aşık olmaya zorlanır. Asıl önemli olan şey, bir öpücüğün, iki sevgili arasında, ama kalabalıklar arasında manevi bir bağlantının sembolü olduğunu unutmamaktır.

Bir kişiyi öpmek, ona tamamen, son damlasına güvenirsiniz ve bu nedenle dudakların her dokunuşuna çok olumlu duygular koymak çok önemlidir.Related news

 • Eyeliner Çekmenin Püf Noktaları
 • MEDOVİK .. RUS PASTASI
 • Doğru Makyajla Fotojenik Olun
 • Bir ERASMUS öğrencisinin en çok duyduğu şeyler
 • Çalışan annelerin çocukları daha başarılı

 • Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 79

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular


  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 92

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 91

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 7

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 51

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 5

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 57

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 90

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 55

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 43

  Alnına bir öpücük - prizma ihale duygular 21