Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 2019

Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 2019
31.03.2019

Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 29

Almanya'da Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke

Son zamanlarda renkli oynadık gibi görünüyor.çok sayıda ayrıntıdan toplanan tasarımcılar, en sevilen oyuncaklar, masal kaleleri inşa ediyorlar ve şimdi çocuklarımız zaten LEGO'nun parlak ve ilginç dünyasını yaşıyor. Bu tür oyunlar çocuğu geliştirir, onun yaratıcılığını, keskinliğini göstermesini, ellerin motor becerilerini geliştirmesini sağlar. Daha ilginç hale getirmek için çocuğunuzu Legoland'a götürebilirsiniz. Almanya, Danimarka, İngiltere, ABD ve Malezya'da böyle parklar var. Hepsi birbirine benzemekte ve aynı prensipte yaratılmakta, ancak tematik planda bazı farklılıklar bulunmaktadır.

Almanya'da Legoland

Sevilenlere adanmış ilk parkTasarımcısı, memleketinde açıldı - Danimarka'da. O en popüler olanıdır, ama en iyisi olduğunu söyleyemezsin, diğer ülkelerden Legolande ona hiçbir şekilde aşağılık değildir. Almanya'ya seyahat ediyorsanız, çocuğunuzu böyle bir eğlence parkına götürmeniz yeterlidir. Münih ile Stuttgart arasında Gunzburg'da yer almaktadır. Legoland Almanya'da ziyaretçilere interaktif oyunlar, performanslar, şovlar yapma şansı veriyor, çocuklar dört düzineden fazla sürmeyi bekliyor.

Almanya'da LegolandEğlence parkında ebeveynler için korkmazlar.çocuklarının güvenliği, burada çünkü her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Çocuklar özel yumuşak kaplama oluşturdu için, bu yüzden kendini incitme. peri prensesler, soylu şövalyeler, cesur Vikingler, korkunç ejderha ile kurnaz ve acımasız korsanlar Almanya'yı Legoland için misafirlerini tanıtacak. ebeveynler ve çocuklar en olumlu, Tepkileri bunun bir ömür boyu bir izlenim bırakmak için bir gün dinlenme çünkü. Herkes burada ruh ve iyi eğlence için bir ders bulabilirsiniz.

Legoland in Germany yorum
Almanya'da Legoland muhteşem bir ülkesakinleri, sokakları, evleri, arabaları, sosyal hizmetleri olan. Amerika ve Avrupa'nın başlıca turistik yerlerinin, örneğin Özgürlük Heykeli, Eyfel Kulesi ve diğerlerinin küçük kopyaları oluşturulmuştur. Lego sinema hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap edecek, en yeni teknik icatlar burada kullanıldı, bu yüzden ziyaretçiler olayların merkezinde olduklarını düşünüyorlar. Gözlem Kulesi'ne tırmanırsanız, tüm parkın bir kuşbakışı görüntüsünü görebilirsiniz.

Almanya'da LegolandAlmanya'da Legoland bir fırsat sunuyorfavori bir tasarımcının doğumuna şahit olmak için fabrika, parçaların nasıl yapıldığını gösterecek. Test Merkezi'nde, en sevdiğiniz oyuncağı kendiniz oluşturabilir ve güç ve ergonomi açısından test edebilirsiniz. Çocuklar büyük parçalardan büyük hayvan figürleri oluşturarak, 7 metre yüksekliğe ulaşabilecektir. Elbette, sadece ekibin yardımıyla ve yetişkinlerin yardımıyla böyle bir dev yaratmak mümkün, ama birlikte çalışmak daha eğlenceli ve sonuç hiç şüphesiz eylemin tüm katılımcılarını memnun edecektir.

Almanya'da Legoland'a nasıl gidilir?Korsanlar, korkunç ejderhalarla tanışmak,güzel prensesler de Almanya'da Legoland sunacak. Eğlence parkına nasıl ulaşılır, yerlileri veya rehberleri söyleyin. Daha az ziyaretçi olduğunda, önceden bilet satın almanız ve bir hafta içi gezinizi planlamanız gerekmektedir. Legoland'da, gün fark edilmeden geçecek. Acıktıktan sonra, topraklarında bulunan temalı kafelerden birinde akşam yemeği yiyebilirsiniz. Çocukluk ülkesinde bulunduktan sonra, hem çocuklar hem de ebeveynleri olumlu duygular alacaklardır.

Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 2019

Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 2019

Related news

 • Kızılcık Marmelatı
 • Çorum Haberleri: Özhaseki: Bundan sonra PKK diye bir tehditten kimse bahsedemeyecek
 • Rüyada Ayran Görmek İçmek Ve Dökmek Ne Demek
 • Yakadan Başlama Bebek Yeleği Kaç İlmek Başlanır
 • ANLATIMLI BONCUK OYASI TARİFİ

 • Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 80

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke


  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 71

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 85

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 28

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 84

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 90

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 27

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 20

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 23

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 22

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 84

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 79

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 49

  Almanyada Legoland - çocukluk muhteşem bir ülke 48