25.06.2019

Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 49

Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir

sambuku nasıl içilirSambuca, evinin bulunduğu bir anason likörüdür.İtalya'dır. Fortress içeceği 42 derece, fakat tatlı lezzeti sayesinde özellikle güçlü değildir. bar ve restoranlarda 30 veya 50 ml shotami sunar ve servis etmeden önce ateşledi - kokteyl çok hızlı olmalı: Sen biraz sunumu geleneğinde içki sambuca olarak, gerçeği ile şaşırttı! Ve gözlüklerin alt kısmında genellikle birkaç kahve tanesi konur. Sambuka digestives kategorisine giriyor ve bir bayram sonra misafirlerin getirilir.

Sambuki çeşitleri

İçki çeşidi iki ana türü vardır - siyah vebeyaz. Beyaz sambuca belirgin anason lezzet, mürver ve şekeri farklıdır ve siyah meyan kökü lezzet bir tür vardır, tam tersine genellikle daha az şeker ve içecek gücü, bir kaç daha fazladır. Diğer varyantlar örneğin, adı "Izzy" (Izzi) tüketicilere kahve tadı ile bir sambuca sunmaktadır mümkündür, ancak içki kendisi zengin bir karamel rengi vardır. Başka marka - "Antica Sambuka Klasik" (Antica Sambuka Klasik) anason ve turuncu, kişniş, iris ve Türk gül tatlı notları iyi damıtma belirgin tadı ile yüksek kalitede bir içecek dikkat çekti. İçki 750 ml'lik şişelere döküldü. En kaliteli likörün kendi ülkesinde - İtalya'da üretildiğini hatırlamalıyız.

Sambuku'ya nasıl ve ne şekilde hizmet etmeliyiz?

Belki bütün dünyada sambuku içtikleri için şaşırdınız, ama inanın bana, bunu iyi niyet için yapıyorlar. Yakılan alkol, içeceğin yüzeyinden hızla buharlaşır;jumbo gözlüğüDneset ağzına, sen-si olmak zaman baharatlı nefes almak içinAnason aroması ve daha sonra camın tadını çıkarın. En altında kavrulmuş kahve çekirdekleri çifti olacak - orada ya da bırakın, bu size kalmıştır. Arkadaşlarınıza tüm kurallara göre barlarda ve lokantalarda sambuk içmeyi öğrenin. Evde böyle bir numara yapmak istersen son derece dikkatli ol. Barmen'in profesyonel bir içki yakma alışkanlığı vardır; ayrıca uzun kolunda özel bir çakmak önerilir. Dikkatsizce kullanırsanız, hatalar ellerinizi yakabilir.

sambuiki için gözlük

Geleneksel likör küçük olduğundanatışlar, o zaman sambuca için gözlükler en küçük, 30 veya 50 ml'lik bir hacim ile kullanılır. Doğru olarak "atışlar" olarak adlandırılıyorlar, fakat "cam" ismini köklendirdik. Ve sambuca için gözlükler - her zamanki konyak - bir içkinin verilmesinde yaygın olan ikinci varyanttır.

Sambuki'den hangi kokteyller alınabilir?

Sambuku'nun saf haliyle nasıl içileceği üzerine zaten varBilirsiniz, ancak bu sadece leziz ve olağandışı bir likör değil, aynı zamanda birçok kokteyl için mükemmel bir bileşen. Örneğin, "Black Widow" kokteyli sadece iki bileşeni içerir - narenciye votkası ve siyah sambuca eşit oranlarda. İki malzemeyi bir çalkalayıcıda yeterli miktarda buz ile karıştırın ve yüksek bir kokteyl bardağında servis yapın. Ayrıca sambuca, diğer likörlerle birlikte iyi gelir. Licorice Martini kokteyli için, 50 ml kahve likörü ve 25 ml sambuki'ye ihtiyacınız olacaktır. Alkol çalkalayıcıya yerleştirin, iyice çalkalayın, buz ekleyin ve bir bardakta servis yapın. Buco Cinco karışımını hazırlamak için aynı şey yapılması gerekiyor, sadece 75 ml sambuca ve 25 ml cin var. Basit ve lezzetli - siz misafirleriniz kesinlikle sevecek.Related news

 • İlk öpücük nasıl olmalıdır
 • Trump: İrana yönelik yaptırımlarda petrol fiyatlarını arttırmamak için yavaş gideceğiz
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • 40-42 BEDEN ŞAŞKIN YELEK TARİFİ
 • Sultan Revanisi Tarifi

 • Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 54

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir


  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 65

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 4

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 25

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 67

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 18

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 42

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 65

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 40

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 15

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 52

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 51

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 40

  Alkollü eğitim programı: sambuku nasıl içilir 99