Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu 2019

Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu 2019 Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu?

milyoner düşünmekAlex Yanovsky, açıkçası, Bulgakovsky'yi biliyor"Bir köpeğin kalbi." Her durumda, Professor Preobrazhensky'nin "yıkım" ın "zihinlerde başladığı" sözleri onun tarafından açık bir şekilde anlaşılmaktadır. Ancak anlayış yeterli değil, bugünün tanınmış iş antrenörü, geleceğimizin ve sevdiklerimizin geleceğinin menfaati için amaçlı insan çabalarına ihtiyacımız olduğuna inanıyor. Basit ve anlaşılır bir deyişle, bir iş doktoru bize "milyoner düşüncelerinin" ne olduğunu söyler. Fikrinin kalbi - önce liderlik, başarı tohumlarını çimlenmelidir (yine "başınızdan"). Ardından, herhangi bir mesleki etkinlikte başarı için bir temel oluşturacaktır.

Unutulmamalıdır ki, Bay Yanovsky, nebir oğlan ya da saf öğretmen öğretim görevlisi. Dolayısıyla, belki de, "bir milyoner düşünmek" kavramının klasik bir tanımını vermez; mecazi bir şekilde böyle bir insanın oluşum sürecini, uluslararası sınıfın bir sporunun ustasını hazırlamakla karşılaştırır. Bu amaçla Yanovsky, dar bir uzmanlığın gerekli olduğuna inanıyor. Sonuçta, pek çok öneri ve cazibe arasında, bir kişi birkaç öncelik alanı seçmelidir. O halde onlara çılgın bir konsantrasyon ve bir koçun rehberliğinde çok yıllı, 10-15 yıllık amaçlı bir çalışmaya ihtiyacınız var. Böyle bir koçla, milyonerler hazırlarken şu an kendisini ilişkilendirir. Bu konumlandırma kazara olmaz. Yirmi yıl önce, bu danışmanlık kişisel olarak ayda 30 milyon dolarlık gelir düzeyine ulaşmasına yardımcı oldu.

milyoner kitap düşünüyor,Onun 12 modül dersi "Bir Milyoner Düşünme"çalışma yılı için hesaplanır. Lisanslıdır ve 312 saat boyunca 156 ders içerir. Çalışanlar bir iş koçuyla çevrimiçi moddadır ve ona herhangi bir soru sorabilirler. Herhangi bir modülden geçtikten sonra öğrenciler pratikte fikirleri uygulamak için almazlarsa, 30 dakikalık bir antrenör oturumu almaya hak kazanırlar.

2019'dan beri, bukayıtlı çevrimiçi proje. Başarı beklentileri aştı, fikri geliştirmek için İşletme Fakültesi kuruldu. Teşebbüsün ana fikri, bir milyoner düşüncesinin eğitimine ve gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktır. Uygun başlıkta bir kitap iş eğitimine eşlik eder ve Alex Yanovsky'nin fikri mülkiyetindedir.

Genel olarak, tüm insanlar bir iş antrenörüdürüç büyük kategoriye ayrılmıştır. Birincisi en büyüğüdür. Bunlar, zenginleşmeye çalışmayan ve iş ortamında ilerleme kaydetmeyen insanlardır. İkincisi ise hevesli ama ilerlemeyen insanlardır. Ve üçüncü, Yanovsky'nin "bilgelik seviyesi" olarak adlandırılan, çabalayan ve ilerleyen bir grup insandır.

Ve son dava diyalektiktir. Mantığı doğrusal değildir. Aslında bu, bir milyoner düşünüyor. Çekirdeği nedir? Bir taraftan, bir kişi kendi belirlediği görevleri başarır, ancak arzulananı elde etme memnuniyetine konsantre olmaz. Hemen yeni görevler oluşturuyor. Bu tam olarak tutarsızlık unsurudur. Bununla birlikte, bir kişinin amaçlarına köle olmaması önemlidir. Eşzamanlı olarak çaba göstermesi ve mutlu olması gerektiği anlamına gelir. Bunu yapmak için, bireysel taktik arızalardan hemen sonra yükselmeye cesaret veren ve stratejisini uygulamaya devam eden bir iç kuvvete ihtiyaç duyuyor. Elbette bilgelik önemlidir, bir pusula gibi. Her koşulda herhangi bir zamanda bir milyoner olmak isteyen herkes, yaptıkları ve neden bu vektörleri tek bir strateji ile örtüştüğüne göre yönlendirilmelidir. Ortaklığı ve işbirliğinin etkinliğini temin eden bir kalite olarak sorumluluk gerekir.

alex yanov'un bir milyoner düşüncesiMilyoner olmaya çalışan insanlar,Tabii ki, biyografide (aynı zamanda iş koçu ile birlikte) işe alınan işçinin çalışma süreleri. Onlar Alex Yanovsky bu çalışmayı, bu işin sahibiymişçesine - tam özveri ile - aynı şekilde ele almayı tavsiye ediyorlar. İşinize aşık olmak önemlidir. Gerçek bir lider, insanları enerjisiyle çeker: O, sevdiğine inandığını söyler. Diğerleri bu akışı hisseder, çekilir ve lideri takip etmeye çalışırlar.

Onun kitapları ve kursları ile ünlü iş koçukişisel gelişim, elbette, sıradan, gri, maddi sorunların "demir çemberinden" çıkmamızı, ortak eğitime davet etmemizi sağlar. Aynı zamanda, “SSCB'nin eski adamı” nın Batı yanlısı eğitim biçimi olmadığını, ancak düşünce tarzımıza uyarlandığına dikkat edilmelidir. Deneyiminin değeri açıktır, çünkü yirmi yıl önce, kendisi için Alex Yanovsky'nin bir milyoner düşüncesi yaratılmış ve bunları alışılmış stereotiplerle değiştirmiştir.

Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu 2019

Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu 2019

Related news

 • Vitamin abla mikroplara karşı
 • Çikolatalı Çilekli Müthiş Pasta Yapımı
 • Öyle Bir Geçer Zamanki Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 2019-2020-2020 izle
 • Çocuklar Yarıyıl Tatilini Nasıl Geçirmeli
 • Polonyanın istemediği İsrail Eğitim Bakanından yanıt: Gurur duyuyorum

 • Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu


  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu

  Alexander Yanovsky milyoner düşünüyor mu