Alatyr - muska: kullanım özellikleri 2019

Alatyr - muska: kullanım özellikleri 2019

Alatyr - muska: kullanım özellikleri 69 02.03.2019, 06:25

Alatyr - muska: kullanım özellikleri

Slav muska alatyr sekiz ucu olan bir yıldızdır. Bu tılsımın anlamı yaşam ve hareketin gelişiminde yatmaktadır.

çekicilik

Slav masallarına göre, alatyr bir taştır.mucizevi ve iyileştirici özellikler. Efsaneye göre, cennetten düştü ve üzerine Svarog'un yasaları yazıldı. Alatyr (cazibe) komplolarda “beyaz - yanıcı taş”, “tüm babalara taş”, “alatyr-taş” olarak anılmaktadır. Bu tılsım, tüm ön belirtiler arasında başı çekiyor. Evrenin, bilgeliğin ve aydınlanmanın yasalarının taşıyıcısıdır.

Alatyr bir kalkan

Alatyr en popüler olanıdır.muskalar. Bu koğuşa girişinde nöbet karakterlerin herhangi inanılmaktadır beri. Alatyr Shield eski zamanlardan ev tutmak ve buna barış ve refah getirmek için Slavları kullanılan beri.

alatyr muskaGörüntülerini mutfak eşyaları üzerine yerleştirdiler.ev eşyaları ve evler. Sembolü, sahibini kötü işler ve düşüncelerden koruyan güvenilir bir kalkan görevi gördüğünden. Hastalıklara karşı korur ve eğer onun sahibi hastalanırsa, o zaman hızlı bir iyileşme sağlar.

görüntü muska tılsım gelen "Alatyr Kalkanı" "Alatyr" ile karakterizedir. ve farklı yönlere ilk kirişlerde güneş, ve ikinci benzeyen - ışınları yukarı ve aşağı doğru eşit yönlendirilir.

Slav muska alatyrBu sembol herhangi bir kişi için uygundur. Çünkü evrenin bir sembolü olarak kabul edilir. Yaş, sosyal ve finansal duruma bakılmaksızın tüm kadınlar, kadınlar, erkekler ve çocuklar üzerinde olumlu etki. Alatyr inanılmaz bir güce sahip. Sahiplerine sağlık, başarı, refah getiriyor ve hayatına uyum sağlıyor.

Muska yapmak veya satın

Bir kişi böyle bir muska istiyorsa, o zamanKoruma için çalıştığı bazı özellikleri bilmek gerekiyor. Bir alatyr (cazibe) satın alabilirsiniz, ancak bunu kendiniz yapabilirsiniz. Değerli metallerin tercih edilen tılsımları, ancak mümkün ve çelik olup, kendiniz yaparsanız, ağacı tercih edebilirsiniz. Dikkatle bir hediye muska alın.

muska yıldızıBunu veren kişi parlak düşüncelere sahip olmalıve tılsımın sunulduğu kişiye karşı hayırlı bir tutum. Bu son derece önemlidir. Şüphenin bir kesimini alatyr veren kişide bile varsa, o zaman onu almamalısınız. Muska sağlık, mutluluk, gönül rahatlığı ile verilmelidir. Muska, sahibinin yanında sürekli olmalı. Her gün 10 dakika boyunca ellerinde tutulması gerektiğinden, enerji ile şarj etmek gerekir.

star

Yıldız alatyr cazibesi iki birliği içerirgeçer. Düz bir haç bir erkeğin başlangıcıdır, bir eğik haç bir erkektir. İki ilke arasındaki karşıtlığın birliğini belirtir. Sekiz ışın, alatyr taşı olan merkez noktasında birleşir. Sonuç Slavlar için büyük önem taşıyan ilahi sayı 9'dur. Dokuz, birbirinin içinde olan üç üçlüden oluşur. Böylece var olan her şeyi yaratırlar. Bu nedenle, eski tapınaklarda sekiz kurban ateşi ve ortada dokuzuncu ateş vardı, bu, kurbanlar aracılığıyla tanrılarla birliği sembolize etti.

alatyr guardian değeriGüneşin en yaygın sembolüalatyr (tılsım). Onun anlamı harika. onun ikinci yarısında böyle bir vasi vermek edersek, onu (ya da onu) olmadı aslında sakin olabilir. Ritüelleri iyileştirmek için kullanılır. Birçok komplo alatyr taşından bahseder. onlar o düzeltme yoluna koymak mümkün olacağına inanıyoruz, çünkü bu muska, mahkum kişiyi vermeye çalışıyor. tılsım sembol oyuncaklara uygulanır ve beşiği üzerinde asılı.

özellikleri

Efsaneye göre Alatyr (bekçi) büyülüözellikleri. Sinir sistemini yatıştırır ve bağışıklık sistemini güçlendirir, kötü düşüncelerin aklını temizler, her türlü yaşam koşullarında doğru çözümü bulmaya yardımcı olur. Ayrıca bir kişinin yeteneklerini ortaya çıkarır, onu yeni bilgi edinmeye teşvik eder. Alatyr, kötülük yapan bir kişiyi korumaz, tembel ve açgözlü insanları sevmez.

Kadınlar ve erkekler için

Her ev için ve tüm aile üyeleri için daha öncealatyr yapmaya çalıştı. Kadın gardiyan çoğunlukla gümüşten yapılmıştır. Çünkü hafif bir metal olarak kabul edilir. Kadınlar alatyr taşı işareti, bilezikler, taraklar ile küpeler giyerlerdi. Evde yatak örtüleri ile dekore edilmişlerdi. Giysiler üzerinde de onu işlemeye çalıştık, çünkü tılsımın amacı anne kadının korunması ve sağlıklı bir yavru olmasıdır.

alatyr dişi muskaKendilerini kızlar, büyülü mabed olsunbir sonraki, havlular, yastıklar, bir güneş işareti, bir noktada yakınsak sekiz ışınları perdeler üzerinde işlemeli oldu. Kocaları gömlekleri ve kemerleri savunmalarını savunmada koruyacak ve işe güç kazandıracak. Tılsım sembolü olan işlemeli tişört, enerji etkisinden korunmuştur. Prensler kalkanların üzerindeki alatyr işaretini takardı. Bu işaret Tanrı olarak kabul edildiğinden, savaşta iyi şanslar getirdi ve kara büyüden korundu.

Şimdi muska ve takı kadınları üretinalatyr muska sembolü ile süsler. Herhangi bir metalden irade ile yapılan atölyelerde sipariş edilebilirler. Veya bunları uzman departmanlarda satın alabilirsiniz.

Ev ve aile için

Bir süsleme ya da alatyr ile bir nesne içinçelik tılsımın sembolü, onları enerjinizle beslemelisiniz. Bunu yapmak için, ellerinde tutulmalı, bekçi sıcaklığını vermeli ve bir süreliğine giyilmemelidir. Evde, dairenin kapısına alatyr-taş işareti asabilirsiniz.

muska kalkan alatyr

Sonra konutta barış ve emir olacak, ve hepsiAile üyeleri, işlerinde ek bir başarı şansına sahip olacaklar. Nakış tekrar modaya döndü. Bu nedenle, evini korumak için bir kadın kanepe yastıkları alatyr Slav muska sembolü uzatabilir.

Şimdiye kadar, geleneksel Slavaraziler. Hala biliniyorlar ve liderler tarafından kullanılıyorlar. Alatyr taşından bahseden araziler, sağlık, koruma ve olumsuz etkiden kurtulmayı amaçlamaktadır. Bu muska, zamandan beri koruma talebinde bulunmuştur. Komplolara döndüler. Kendinizden ve ailenizden derhal uzaklaşmak ve nazardan kurtulmak için. Arsa okunurken, muska el altında tutulmalıdır. O zaman her zaman yanınızda taşımalısınız. Eğer komplo, aileyi korumak için okunduğunda, tılsım evdeki yerde tutulmalıdır, sanki altarda yatıyormuş gibi, onun yerini tespit etmelidir. Böylece bütün aileyi koruyacak.

Küçük bir sonuç

Alatyr - eski çağlardan beri bilinen muska,Slavlar tarafından saygı duyulduğunda, ailesindeki sağlığını, korunmasını ve huzurunu istiyordu. Komplolarda kullanıldı ve sembolleri evlerini boyadı ve koruma amaçlı evleri tuttu. Zamanımızda, alatyr muhafızın gücü ve özellikleri kaybolmaz. Ona sahip olan bir kişi, evde barışı ve refahı vardır, her şey yapılır. Strese karşı bir savunma var, böyle bir kişinin kariyer basamaklarına tırmanması kolay. Çekicilik, iç güç ve güven sağlar.

Alatyr - muska: kullanım özellikleri 2019

Alatyr - muska: kullanım özellikleri 2019

Related news

 • Dikkat arttıran fosforlu oyun hamuru tarifi
 • Pegasus 23 Nisan Kampanyası: Çocuklara Yüzde 50 İndirim
 • Tarif Salish with kirishkami: Basit ve zevkle pişiririz
 • Eski şeylerden kendi ellerinizi vermek için ilginç fikirler
 • Hangisi daha iyi: Yaş veya Rehau pencereleri Ev için plastik pencereler nasıl seçilir
 • Yüz temizliği - tazelik ve cildin gençliği sağlanır

 • Alatyr - muska: kullanım özellikleri 100

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri


  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 67

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 95

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 21

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 23

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 10

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 6

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 9

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 51

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 30

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 74

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 73

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 79

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 92

  Alatyr - muska: kullanım özellikleri 95