Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajlarıAlçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları

20.05.2019

Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 76

Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları

Çok seviyeli tavan mükemmeleski tedavi yöntemlerine alternatif - beyaz boya ve renklendirme. Son yıllarda, alçı panoları giderek daha popüler hale geldi - bu interstorey kat onarımı için nispeten ucuz bir seçenektir. Yaratıcı fikirlerin uygulanması için büyük fırsatlar sunuyor.

İyi düşünülmüş bir tavan tasarımı temsil ederbütünün güzel birlik parçalar. Çok seviyeli zamanki bitirme aksine alçı levha asma tavan: o, mükemmel pürüzsüz bir yüzey, renk ilginç bir yelpazede özgün tasarımları ve şık iç aydınlatma efekti oluşturma olanağı dokusunu değişiyordu. gücü, güvenilirlik, dayanıklılık ve çevre dostu - bu tür yapıların önemli bir avantaj sağlar.

Odaya özel olma alışılmadık bir şey katacakTavanda çizim veya ilginç bir geometrik form. Alçı levha yapılarının montajı modern aletler ve malzemeler kullanılarak kendi elleriyle gerçekleştirilebilir - acemi ustası bile çok seviyeli bir tavan kurabilir.

Sadece alçıpan levhaları almanız gerekiyor veçeşitli yüzeyler oluşturmak: eğrisel geçişler, istiflenmiş yapılar, nişler, gizleyici armatürler, vb. Çalışmaya başlamadan önce hayal gücünüzü sınırlamayın: raflar, kemerler, nişler ve diğer özel süslemeler gerçeğe dönüştürmek çok kolaydır.

Alçıpan yüzeylerin avantajları

Tek seferde tek dezavantajı belirleyeceğiz: Kasetin aksine, gerginlik, raf yüzeyleri, alçıpan konstrüksiyonları monte edilmez. Bu, tavan altındaki alana erişimi dışlar. Belki de eksikliklerin bittiği yer burası. Ancak, bir bolluk değeri, tek ve önemsiz bir eksi telafi eder.

Daha önce de söylendiği gibi alçıpanın yardımıylaİnanılmaz başyapıtlar oluşturabileceğiniz sayfalar. Gerçek şu ki, tabakanın tabanı fiziksel ve mekanik özelliklere sahip olan homojen bir yapıdır (fiber). Plastik özellik sayesinde, GCR kolayca bükülür ve herhangi bir yönde kesilir. Çoğu tasarımcı GKL'yi konut tesislerini tamir etmek için yaygın olarak kullanmaktadır, bu nedenle kolonlar, kıvrımlı tavan yüzeyleri, kemerli alçı karton kapılar ve diğer dekor elemanları böyle bir merak değildir.

Alçı panelden çok seviyeli tavan daha iyidirYüksek tavanlı odalar için uygundur. Çoğunlukla üç boyutlu yüzeyler oluşturmak için birkaç katman yapar, ancak yükseklik denemenize izin veriyorsa. Tabii ki, daha fazla katman, daha fazla GCR, sonuç olarak malzeme maliyetleri artar ve tesisatın karmaşıklığı ve zahmetliliği artar.

GKL kendini olumludan kanıtladı,İnşaatta yaygın olarak kullanılan evrensel bir malzeme olarak kullanılır. Yüksek neme sahip odalarda bile çok katlı bir alçıpan tavan monte edilebilir. Malzemenin ekolojik uyumluluğu ve çok yönlülüğü, onu her yere (mutfak, banyo, oturma odası, çocuk odası ve hatta sundurma) uygulamak mümkün kılar. Finisaj malzemelerini seçerken, binaların özelliklerini dikkate almak gerekir, örneğin, ıslak odalar için, GCR buhar, su, koku vb. Etkilerine karşı dayanıklı olmalıdır.

Neme dayanıklı GKL'den çok seviyeli tavanMalzemenin küf ve mantarlarla enfekte olmasını önleyen bakterisit emdirme ve su itici katkı maddelerinden oluşur. Onarımda gipsokartonnye tabakalarının uygulanması, konstrüksiyonun monte edileceği odanın özellikleri üzerine inşa edilmek zorundadır. Alçıpan, sarf malzemeleri ve tüm aksesuarların uygun tipini seçtikten sonra.

İlk bakışta kurulum görülebilirBu tür yapılar oldukça karmaşıktır, ancak deneyimli ve kalifiye uzmanlara onarımı emanet ederseniz, sonuç çok yakında gözlemlenebilir ve beklentileri aşacaktır.

Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajlarıAlçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları

Related news

 • Tek Parça Olarak Örülen 3 Düz 1 Büz Örneğinde Çocuk Süveter Yapımı. 2 .3 yaş
 • Rus uzman, Türk Akımı’nın deniz bölümünün tamamlanmasını değerlendirdi
 • Aleksandr Lavrentiyev
 • 2019 Kütahya Porselen Kare Yemek Takımları Kampanya
 • Old Believer Cross: özellikler

 • Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 11

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları


  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 21

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 97

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 55

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 48

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 53

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 77

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 22

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 39

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 21

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 42

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 26

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 28

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 6

  Alçı panelinden çok seviyeli tavan: inkar edilemez avantajları 64