Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 2019

Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 2019

Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 26 10.02.2019, 02:13

Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi

Katerina Ksenieva bir aktris, varlığı hakkındaizleyicilerin "Rus korku hikayeleri" dizisi ile öğrendikleri. Bu TV şovu yılında onun saçmalığı Masha palkina büyüleyici görüntüsünü temsil ediyor. Katerina yıldız bir ailede doğdu ve ünlü ebeveynlerin gölgesinden kurtulmayı başardı. Tarihi nedir, aktrisin yaratıcı başarıları hakkında bize neler söyleyebilirsin?

Katerina Ksenieva: yolun başlangıcı

"Rus korku hikayeleri" dizisinin yıldızı ortaya çıktıPetersburg'da ışık, Aralık 1975'te oldu. Katerina Ksenieva, yaratıcı bir ailede doğdu. Babası, izleyicinin "Acı" ve "Paris'ten Pencereye" filmlerini hatırlatan yönetmen Yuri Mamin'dir. Anne Catherine, aktris Lyudmila Samokhvalova, "Çeşme" ve "Bitter!" Filmlerinde olduğu gibi mini dizide "Sancho with rancho" da görebilirsiniz.

katerina ksenyaeva

Bir aktris olma kararı Ksenya tarafından alındı.Çocukluk, ebeveynler seçiminde kızı destekledi. 1994 yılında oyunculuk bölümünde SPbGATI'ye girdi. Öğrenci yıllarında, geleceğin yıldızı dans etmeyi severdi, Broadway koreografı Phil La Duca ile nişanlandı.

Caterina'nın yeteneğini ilk kez ilan etmesi için Elvira'yı harika bir şekilde oynadığı diploma performansı "Santa Cruz" a yardım etti.

İlk roller

1997 yılında, ilk kez, o sette idisite Katerina Ksenyeva. Kızın filmografisi mini dizi "Sancho a ranch" ile başladı. Bu komedi TV projesi, kızını kilit rollerden birine emanet eden babası tarafından izleyicilere sunuldu.

katerina ksenyeva

Zaten 1998'de, çekim marşını yapan oyuncu setini tekrar ziyaret etti. Babasının bir sonraki yaratılışında rol aldı - film "Bitter!". Kız saf ve romantik bir gelin rolünü aldı.

"Rus korku hikayeleri"

"Rus korku hikayeleri" - bir teleproject, sayesindeKaterina Ksenyeva'nın yıldızı oldu. Aktrisin biyografisi, bunun 2002'de olduğunu gösteriyor. Komedi unsurları ile fantastik bir gerilim, mütevazı bir Petersburg gazetesinin çalışanlarının günlük yaşamını anlatıyor. Yayın, çeşitli mucizeler ve anomaliler hakkında hikayeler yayınlamasıyla ilgi çekicidir.

katerina kseniaeva biyografi

Dizinin yönetmeni, oyuncunun babası Yuri.Anne, bu sefer kızına çok sıra dışı bir rol teklif etti. Katerina'nın kahramanı, çapraz gözlü muhabir Mashenka Palkin'di. Saçma sapan kahverengi gözlük takıyor, garip kıyafetler giyiyor ve her zaman saçma durumlara giriyor. Bu rol için, Xenia en azından tereddütsüz karar verdi, çünkü babasına her şeye güvenmek için kullanıldı. Seyirci sadece Masha Palkina ile değil, bir bütün olarak serilerden de memnundu.

Görülecek başka ne var

"Beyaz Maymunlar Hakkında Düşünme" - başka bir resimKaterina Ksenyeva'nın rol aldığı Yuri Mamin. Film, izleyicilere varoluşun anlamını yansıtmalarına ilham veren, aynı zamanda “parlak bir gelecek” için umut veren canlı bir hicivdir. Bu kasette Ksenia ana kadın rolü verilmiştir. Onun karakteri - yoksulluğun eşiğinde olan ve hayatta kalmak için savaşmaya zorlanan akıl hastası Daria. Rol için hazırlık olarak Katerina, çılgın insanları içeren kliniği ziyaret etmeye bile karar verdi.

Başka ne görecek? Hayranlar favori aktrisini "Broken Lights 6 Sokakları" adlı TV projesinde görebilecekler. Bu dizide Zoya Gerasimova'nın imajını somutlaştırdı. Kahraman, tüfeğiyle, erkek tecavüzcüleri acımasızca düzelten bir keskin nişancıdır.

vokal

Katerina hala herkesin bilmediğinive tomurcuklanan şarkıcı. Okulda vokal yapmaya başladı. Xeniaeva'nın ilk albümü 2009 yılında halka açıldı ve "Bir Adam için Ninni" seçildi. Onun yıldızı talihsiz denizaltıları batık Kursk teknesinden adanmış.

"Üç Blues", "Sibirya rocker Saga '' Heine ayetler seni bana söyle" - şarkıcı ve aktris şarkısını tanınmış. Xenia'nın müzik kariyerini geliştireceği söylenirse hala söylemek zor.

Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 2019

Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 2019

Related news

 • PORTAKALLI KEK
 • Ebruli-ip-dantel-örgü-şal-modeli
 • Soyulabilir Siyah Maske Tarifi İle Siyah Noktalardan Kurtulun

 • Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 5

  Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi


  Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 69

  Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 44

  Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 21

  Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 43

  Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 68

  Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 37

  Aktris Katerina Ksenieva: biyografi, filmografi 69