Aktif karbon

Aktif karbon

Aktif karbon, büyük bir yüzey etkinliği olan bir emici maddedir. Sindirim sisteminde toksik maddelerin, alkaloidlerin, tuzların emilimini engeller ve atılımlarını arttırır.

Bir ilaç olarak, salmonelloz, dispepsi, zehirlenme, gaz, alerjik hastalıklar, zehirlenme, artmış gaz üretimi için kullanılır.

dozaj

Tabletlerin sayısı ve kullanım sıklığıdoktor tarafından düzenlenir. Hastalığın ciddiyetine, bir kişinin ağırlığına ve yaşına bağlı olabilir. Kural olarak, aktifleştirilmiş karbon 250-750 mg için günde 3-4 defa sarhoş olur.

Aktif karbonun özellikleri

Diğerleriyle aynı anda kullanmaİlaçların kullanışlı özelliklerini önemli ölçüde azaltmak ve sonuçta etkinlik sağlamak mümkündür. Bunun nedeni kömürün sindirim sisteminden madde emilimini azaltma kabiliyetidir. Vitamin alırken düşünülmelidir. Aktif karbonun uzun süreli alınması vitamin eksikliğine neden olabilir.

Çoğunlukla aktif karbon,zehirlenme. Rölyef genellikle ilk günde başlar ve üç dört gün sonra vücut tamamen temizlenir. Bu etki, ilacın gastrointestinal sistem yoluyla zararlı maddeleri çabucak uzaklaştıracak benzersiz kabiliyeti sayesinde başarılır.

Birçoğu için, aktif karbon sadecekarnın sorunlarına yardımcı olan yalnızca bir araçtır. Ancak, bu yanlış bir görüştür. Çeşitli hastalıklar, örneğin grip veya soğuk algınlığı için kullanılabilir.

Hastalık sırasında çok sayıda virüs ve ürünonların vital faaliyeti vücudumuz tarafından kontamine. Bilinen kömürün kullanımı, atılım sürecini hızlandırır ve bu nedenle bağışıklık sisteminin normal şekilde çalışmasını sağlar. Aynı prensibe göre, kömür, çeşitli alerjilere sahip hastalar üzerinde etki yapar. Özellikle hastalığın başında etkilidir.

Yetişkin nüfusun çoğu tanıdıkbir kalıntı olarak adlandırılan hoş olmayan bir durum. Ve bu durumda aktif kömür kurtarmaya gelecektir. Bu davadaki dozu arttırılabilir. Kural olarak, birkaç resepsiyon sonrasında, genel durum belirgin şekilde gelişir.

Tüm görünür avantajlara rağmen, bu ilaçideal olarak çağrılamaz. Zararlı maddelerle birlikte, görüntüler ve kullanışlı olur, gerekli vitamin ve mineralleri vücuttan yoksun bırakır. Bu bağlamda, kullanımının temel kurallarını bilmeniz gerekir:

 1. Kömür yemeklerden en az 1.5 saat önce alınır. Bu, yararlı maddeleri "yakalamasına" izin vermeyecektir.
 2. Uzun süre dayanamazsın. Birçok yetersiz uzman, onu, özellikle olumsuz çevresel faktörlere maruz kalan büyük şehirlerin diyetine veya sakinlerine ek olarak almayı önerir. Bununla birlikte, bunu yapmak istenmez. Aktif kömür, acil bakım amaçlıdır ve kalıcı kullanım için uygun değildir. Ayda 1-2 kez tüketebilirsiniz.
 3. Gastrointestinal sistemin bazı bozuklukları mümkündür. Kabızlık veya ishal olabilir. Belirli bir organizmanın tepkisini tahmin etmek oldukça zordur çünkü hepimiz çok farklıyız. Doktorlar, kabızlık çeken kişilerin aktif kömürle aynı anda laksatif veya uygun bir yiyecek tüketmeleri gerektiğini önermektedir.
 4. Ilacın dozunu belirlemek için,Bir uzmana danışmak gerekir. Parametrelere ve vücut özelliklerine göre doğru rejimi seçecektir. Tabletler her zaman yemeklerden iki saat önce aç karnına sarılır. Tipik olarak vücut temizliği üç gün içinde gerçekleşir.

Aktif karbon üretimi mükemmeldir. Tüm eczanelerde her zaman mevcuttur. İlaç satın alırken, son kullanma tarihine ve paketin bütünlüğüne dikkat edin.Related news

 • Hamilelik 11 hafta
 • Fırında Lorlu Köz Patlıcan
 • Bilişsel etkinlik, Bilgiye giden yoldur
 • Vladimir Maminov: Lokomotif e bağlılık geçmişi
 • Unlu kete tarifi

 • Aktif karbon

  Aktif karbon


  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon

  Aktif karbon