Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller 86 12.02.2019, 23:15

Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller

Denis Rozhkov, Rus tiyatrosu ve sinemada bir aktördür.Televizyon dizisi "Glukhar" ın ardından televizyonda yaygın olarak yer aldı. Bir süre için "Mutfak Düello" programının sunucusu idi. Antoshin'in rolü en tanınmış olmasına rağmen, sanatçının yaratıcılığı bununla sınırlı değildir. Oyunculuğa nasıl girdiğini, nasıl yaratıcı bir şekilde Denis Rozhkov'un nasıl geliştiğini öğrenelim.

Biyografi, erken yıllar

Aktörün kendisine göre, onun hayatı hiçbir şeydirsıradan insanlar (onun akranları) hikayelerinden kayda değer ve farklı değildir, ancak bilinen verileri alıntılayacağız. 3 Temmuz 1976'da sıradan bir Moskova Sovyet ailesinde doğdu.Denis Rozhkov biyografiDenis Igorevich Rozhkov başarıyla okuldan mezun oldu.1993'te 1058. Serbest bırakıldıktan sonra GITIS'e girmeyi denedim, ancak girişim başarısız oldu. Ama okuyucular gencin yarışma Çocuklar Merkezi ve Gençlik Yaratıcılık tiyatro-stüdyosu "Ayna" müdürü tarafından görüldü "Kuzey Tushino" Ganysh NP Bu bir aktör olarak Dennis geleceğini belirledi. Hazırlık kurslarında Moskova Sanat Tiyatrosu'nda okurken Küçük Sahne'de oynadığı stüdyoya götürüldü. Orada Rozhkov elinden geleni tarafını gösterdi ve Oleg Tabakov atölyeye düzenli dinleyici olarak kabul edildi. 1998 yılında stüdyoda yayımlanmasından sonra, Dennis çeşitli tiyatro projelerinde işbirliğini başlatır ve sonra Rus gerçekçi tiyatroda çalışmaya gitti.

Yaratıcı etkinlik

Oyuncu Denis Rozhkov

Denis Rozhkov'un belirttiği gibi, biyografisiözel etkinlikler dolu. Ancak yaratıcı aktivitede bazı başarılar elde etti. Örneğin, ilk Rus gerçekçi tiyatro, thespians ve daha sonra "çıplak gerçeği" nde "Brothers Karamazov" in Lensky "Eugene Onegin" ve Alyosha performansında oynanan Philip Carmichael içinde "Dağlarda, kalbim ..." Kolya "Gün Hamster ya da Rus Mutluluk "Aktörler Merkez Binası'nda" Debut Merkezi ". Bu çalışmalar Denis'i sonuna kadar tatmin etmedi ve işe başladı. Filmde ilk kez iki küçük bölümde bir kazı oynadığı "The Blind" dizisindeki rolüydü. Ardından Next serisinde Limon'un epizodik rolünü aldı. Bir süredir filmlerde görünecek bir teklif yoktu ve Denis Rozhkov şimdiden düşünebilirdi: "Bir oyuncu olarak biyografi orada bitebilir!" Ama sonra şans ona döndü ve bir hediye takdim - dizi "Capercaillie" in Dennis Antoshina, trafik polisi üst düzey müfettiş rolünü. Bu karakter o birkaç yıldır televizyona çıktı, çünkü ünlü Rozhkov yapılan ve daha sonra başka ve seyirci favori aktörlerin katılımıyla yeni seride "bölünmüş".

Sinemada roller

Denis Rozhkov'un kişisel hayatı

Aktör Denis Rozhkov sadece dizide oynadı"Capercaillie", ama Maxim Averin üç yıl üst üste (2009 ve 2011) ile yılbaşı konseri yer aldı bu konuda. dizi "Karpov" ve "Pyatnitsky" in "Alien ilçesinde" ve polis kaptan Denis Antoshin serinin "Strange Wings", Andrey Frolov Alex Rudakov: bu sansasyonel rolü sonra onlar aşağıdaki karakterleri oynamıştır. Hala istiyor aktör notları tam uzunlukta resimde oynamak için, ama genel onun yaratıcı biyografi ile memnun etti.

Denis Rozhkov'un kişisel hayatı

Her ne kadar oyuncu çok fazla enerji veriyor olsa dadizisi, ailesi için programında zaman bulur. Ve kendisi kendisi için kariyerden daha önemli olduğunu söylüyor. Denis ile Eski Tiyatroda çalışan bir makyaj sanatçısı olan Irina Rozhkova'da 11 yıldır evli. En son 10 yıl boyunca ilk tur tarihini kutlayan Ivan'ın oğlunu yetiştiriyorlar. Eski Tiyatronun aktörünün "canlı" çalışmalarını görebilir, burada "Çay Töreni" ve "Kalbimin Dağlarında" performanslarında yer alır. Gelecekte kendisini yeni bir şekilde hissetme, farklı çağların karakterlerine alışma şansı veren çok sayıda rol oynamak istiyorum: yaşadıklarını, ne endişelendiklerini ve yaptıkları günlük başarıları hissetmek. Genel olarak, bir aktör olarak, şimdi biyografisi bilen Denis Rozhkov, şimdi oldukça talep var.Related news

 • Rusçada bir tire ile ne tür parçacıklar yazılmıştır
 • MAVİ ŞAL
 • Gümüşhane Gözlemesi ( Lemis )

 • Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller 83

  Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller


  Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller 5

  Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller 67

  Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller 51

  Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller 83

  Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller 68

  Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller 76

  Aktör Denis Rozhkov: biyografi, kişisel yaşam ve sinemadaki ana roller 14