Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 2019

Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 2019

Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 29 03.03.2019, 14:42

Aksiyon "The Last Boy Scout": aktörler ve roller

Makalenin konusu, son yüzyılın son on yılındaki en popüler militanlardan biridir - The Last Boy Scout. Ana rolü oynayan aktör, en yüksek ücretli Hollywood yıldızları arasında yer alıyor.

son erkek izci aktörleri

Arsa

Filmin kahramanları, kolluk görevlileri olmasa da organize suçlara karşı savaşanlardır. Kaliforniya Eyaleti'nin şehirlerinden birinde yaşıyorlar. Film, doksanların başlarında gerçekleşir.

Joe Hellenbeck bu son izci. Onu oynayan aktör, üstleri ile ilişkilerinde esnek olmayan ve bu nedenle kendisi için çalışan bir adamın imgesini ekran üzerinde somutlaştırdı. Joe içiyor, böylece kaybeden olarak bir itibar yaratıyor. ABD başkanının kendisinin korumasıydı ve bir kez Carter hayatını kurtardı. Şimdi özel bir soruşturma yaparak yaşıyor. Joe basit, adil ve memuriyet görevini kaybetti çünkü yetkiliyi dövdü, aslında, parmaklıkların arkasına konmak zorunda kaldı.

Ana olaylar Joe'dan sonra başlıyoren iyi arkadaş ve iş ortağı - onun mübarek Mike onun yatak odasında buluşuyor. Yakında arkadaş garip koşullarda yok olur. Ölümünden kısa bir süre önce, Mike telefonla Joe'yu telefon ederek doğrudan ölümüyle ilgili bir sipariş verdi. Ve sonra kahramanı Jimmy Dix adlı eski bir sporcu ile tanıştı - filmde "The Last Boy Scout." Oyuncu hakkında ve ana rolün icraatçısı hakkında aşağıda daha ayrıntılı olarak tarif edilmiştir.

Bu hikayenin kesinlikle mutlu bir sonu var. Joe ve Jimmy, güçlü mafyanın temsilcileriyle çatışmaya girdi. Kuvvetler eşit değildir, ancak filmin karakterleri elbette kazanır. Aksiyon filmi The Last Boy Scout'ta kim oynadı?

Son İzci

Aktörler

Ana rol Bruce Willis tarafından oynandı. Eski atlet Damon Wayans'ı canlandırdı. Chelsea Field, "son izci" nin karısı rolünü oynadı. Filmde ayrıca Daniel Harris, Taylor Negron, Noble Willingham ve ayrıca Queen, Die, Ama Not Now, Cat Woman filmlerinde rol aldığı ünlü aktris Halle Berry de yer aldı. Daniel Harris kahramanın kızı oynadı. Bu oyuncu - "çığlık kraliçesi" ünvanının sahibi, sansasyonel korku filmlerinde rol aldı.

Bruce Willis

"Die Hard" popülaritesi yıldızı verildiZor. Willis, az bilinen bir tiyatro sahnesinde birkaç yıl oynadı. Filmde, David Addison rolü için bir dedektif dizisine davet edilene kadar bölümlerde çekildi. Bu karakter Ajansın "Moonlight" en az bir dizi izleyen herkes tarafından hatırlanır.

Kariyerinin ilk günlerinde oyuncu biliniyordu.daha çok bir komedyen gibi. Ama "The Last Boy Scout" filminin yayınlanmasından on yıl önce, Bruce Willis onu gerçek bir yıldız yapan bir rol oynadı. Bu militan "Die Hard" hakkında.

Ardından aktör tekrar tekrarbiraz romantik bir soliter kahraman görüntüsü. Bu rol, "Tehlikede Merkür", "Beşinci Element" filmlerinde olduğu gibi "Die Hard" dizilerinin de doğruydu.

Ancak, Bruce Willis kariyerinde olmadısadece iniş ve çıkışlar. 90'lı yılların başında aktör başarısız filmlerde rol aldı. Elbette, "Last Boy Scout" filmindeki rol onun en iyi film çalışması değildir. "Pulp Fiction" da unutulmaz bir görüntü yarattı. kült filmi Tarantino Willis küçük bir rol oynamıştır ama bu o aktör geri kaybettiği zemini kazanmak için izin vermişti.

Bruce Willis son izci

Damon Wayans

Bu aktörün çocukluğu kolay değildi. Aile zengin değildi, Damon okuldan ayrılmak zorunda kaldı. Çeşitli kulüplerde konuşma yaptı.

1984'te oyuncu sinemada ilk rolünü oynadı. İlk kez çok başarılı geçti. Sonraki yıllarda, Wayans, gerilim filmi "Triple Treachery" ve "Another World" dizileri de dahil olmak üzere birçok filmde oynadı. Bu makalede ele alınan filmde kariyerinde önemli bir rol oynamıştır. Damon Wayans'ın katılımı ile diğer filmler: "Büyük beyaz aldatma", "Bakın", "Karım ve çocuklarım", "Penguenlerden Farce".

Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 2019

Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 2019

Related news

 • Sony Z5: özellikler ve cihaza genel bakış
 • Çok İzlenen Videolar
 • Pratik Yanardağ Pasta Videosu
 • Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı
 • Tarık Akan Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi

 • Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 31

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller


  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 40

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 100

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 53

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 42

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 27

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 41

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 11

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 91

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 45

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 95

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 37

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 61

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 87

  Aksiyon The Last Boy Scout: aktörler ve roller 84