2019 burçların aşk yorumları 2019

2019 burçların aşk yorumları 2019 2019 burçların aşk yorumları

2019 burçların aşk yorumları

REZZAN KİRAZ 2019 BURÇLARIN AŞK HAYATI YORUMLARI

Yeni bir yıla 2019 yılına merhaba demek üzere olduğumuz şu günlerde, burcunuza göre 2019 yılında aşk hayatınız nasıl olacak merak ediyormusunuz. Ünlü astrolog Rezzan Kiraz 2019 burçların aşk yorumlarını yaptı. Yeni yılda burçları neler bekliyor, duygusal ilişkiler ve beraberlikler burcunuza göre özel hayatınız yorumlanıyor.

Rezzan Kiraz 2019 balık burcu aşk hayatı

Sevgili Balıklar uranüs gezegeni sizlere, iradenizi güçlendirici, bağımsız, özgün, sezgili olmanızı sağlayacak etkilerle dolu bir süreç yaşatacaktır. Heyecanlı ve teşvik edici kişiliğiniz ile insanları kendinize çekeceksiniz. Düşüncelerinizde inatçılık, kaygılı olma hali, heyecanlılık ve sinirlilik görülebilir. Huzursuzluk ve yalnızlık duyguları bulunabilir. Kendinize hoş gelen geleneksel fikirlerinizi açıklamak için alışılmadık yollar arayabilirsiniz. Sezgileriniz güçlenir ve bu durumdan fazlasıyla yararlanabilirsiniz. Zihniniz çok büyük düşünceler ile doludur. Fiziksel görünüşünüze pek aldırmazsınız. Davranışlarınız eksantrik, uyanık ve huzursuz etkilerle dolu olabilir. Özgürlüğünüz sizin için en değerli olgunuz hale gelecektir. Davranışlarınızla dikkat çekecek ve sıradan bir insan olmadığınızı herkese göstereceksiniz. Birçok deneyimler yaşayacak, gelenek dışı, orjinal, çabuk karar veren etkiler altında olacaksınız. Kısıtlanmalara ve zorla yüklenen görevlere tahammülünüz olmayacak, kendi orjinalliğinize ve öneminize olan inancınızı koruyacaksınız. Sadece kendi özgür iradenizle hareket edeceksiniz.

Rezzan Kiraz 2019 oğlak burcu aşk hayatı

Bu dönemde mükemmel bir aşık olursunuz. Sevdiğiniz kişiyi yüceltme, yükseklere koyma gibi duygusal durumlarınız oluşabilir. Fiziksel açıdan kusursuz olduğunuz halde, duygusal düzeyde soğuk olduğunuz cinsel deneyimler yaşarsınız. Takıntılı erotik fikirleriniz oluşabilir. Daha önce garip bulduğunuz tabu alanları ile zorunlu olarak yüzleşebilirsiniz.

Neptün gezegeni bu yıl içinde size, yüksek bir hayalgücü ve ruhsal duyarlılık verecektir ve bunları içsel kabiliyetleriniz için kullanabileceksiniz. Sezgisel içe doğmalarınız ve canlı rüyalarınız olacaktır. Güzel olan herşeye karşı hayranlık duyacaksınız. Parasal konularda genelde endişeler verebilir, çünkü finans olaylarını karmaşık ve sorunlu hale getiren bir enerjisi vardır. Bu süreç içinde çok yoğun cömertlik etkileri sunacaktır. İnsanlara karşı yardımsever olacak ve onları maddi olarak gözeteceksiniz. Genelde hırsızlık, dolandırıcılık ve yalancılık nedeniyle para kayıplarına sebep olabilir. Bu nedenle çevrenizdeki insanlara çok dikkat etmelisiniz. Riskli yatırımlardan ve spekülasyonlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Bu süreçte, hayalci veya bulanık ilişkilere girebilirsiniz. İsteğiniz ruhsal güvence olduğu halde karşınıza çıkan kişiler çok garip insanlar olabilirler ve sizi kandırmaya müsait davranırlar. Genel etkiler olarak bağımsız, açıklanması zor bir güvence isteğiniz vardır. Desteklendiğiniz zaman hertürlü güçlüğü yenebileceğinizi düşünürsünüz. Ve siz de her türlü zorluk karşısında dirençli bir insan haline gelirsiniz. Medyumluk yetenekleri ile para kazanırsınız. Para konularında iyi koku alırsınız. bu süreçte etrafınızdaki insanlara dikkat etmeye, paranızı kesin ve güvenilir olduğu ispatlanmayan kişilere yada yerlere yatırmamaya özellikle dikkat etmelisiniz.

Rezzan Kiraz 2019 kova burcu aşk hayatı

2019 yılının Eylül ayına kadar sürecek Satürn Aslan burcu transiti siz kovalar için bu süreçte, başka insanlarla işbirliği yapmanızı ve onların duygularını anlamanızı sağlayacak. Bu insanların duygularını ve düşüncelerini merak edecek ve öğreneceksiniz. Evlilik hakkında ihtiyatlı ve tedbirli olacak fakat ilişkileri bitirmekte çok zorlanacaksınız. Evliliğinizde ise, sevgiden çok güvenlik ihtiyacı yoğun olacaktır. Tüm ortaklık biçimlerimine karşı kontrollü ve bazen de hesapçı bir zihniyetle yanaşabileceksiniz. Kendinizde olan sorumluluk duygunuzu tetikleyecek ve sizi başarıya ulaştıracak kişilerle iş ortaklığı yapabileceksiniz. Eğer bayan kova iseniz, genelde eş arayışınızda baba figürünüze benzer birini tercih edeceksiniz. ilişki kurduğunuz kişilerle aranızda önemli yaş farklılıkları bulunabilecek. Ve yine eşinizin sizin tüm yaşamınızı organize etmesini bekleyeceksiniz.

Bu süreç ilişkinin evliliğe dönüşmesini engelleyebilir, her iki taraf olduğu gibi, taraflardan bir kişi de evliliğin sorumluluğunu almak istemeyebilir. İlişki devam edebilir fakat zamanla sevgiden çok alışkanlık şekline dönüşebilir. Eğer doğum haritanızda Satürn sert bir oluşuma sahipse ve ilişki haritanızda uyumsuzluk varsa, satürn bu süreçte ilişkinin bitmesine neden olabilir. Taraflarlar birbirinden acı bir şekilde kopabilirler. Evli olanlar ise bu süreçte, birbirlerinden uzaklaşmaya başlayarak evliliklerini kağıt üstünde sürdürmeye başlayabilirler (doğum haritanızdaki etkiler nisbetinde) ve mutsuz bir evliliği sürdürmek zorunda kalabilirler. Ayrıca bu süreçte eşlerden bir tanesi bir başka kişiyle evliliği de tercih edebilir. Bazı durumlarda eş çok sevilir fakat kötü bir hastalığa maruz kalabilir. Bu süreç bir dulla evliliği de gösterebilir. (yine iki kişinin eşleştirme haritasında uygun oluşumlar varsa).

Rezzan Kiraz 2019 yay burcu aşk hayatı

3 Ocak-2 Şubat : Aşk konusunda hayal kırıklığı yaşamamak için dikkatli olmalı, aldatma ve aldatılma konularında azami özen gösterilmelidir. Platonik aşklar zamanı diyebiliriz. Siz veya partneriniz temkinli hareket etmek zorundasınız.

6 Mart-17 Nisan : Yukarıdaki konuların tekrar gözden geçirilmesi, yaşadığınız ilişki konusunda yeniden gözlemde bulunacağınız zaman dilimi. Ani kararlar vermemeli, dikkatli olmalısınız.

22 Nisan-5 Haziran : Aşk ve flört ilişkilerinde yılın en aktif ve ateşli zamanlarından biri. Tutkuların yoğunlaşması. Erotizm olgusu ön planda.

5 Temmuz-31 Temmuz : Ciddi ilişkiniz ve evliliğinizle ilgili mevzularda dikkatli olmalı, çekişmelerden uzak durulmalıdır. İlişkinizde iletişimi önemsemeli, sorunları karşılıklı olarak çözüme kavuşturmak adına her iki taraf da fedakarlıkta bulunmalıdır.

27 Ağustos-20 Eylül : Sıcak ve candan paylaşımlar, yaşama aşkla bakma, aşka yakın olma, yeni insanlarla tanışma ve ilişkinizde sevgi olgusunu fazlasıyla önemseme zamanı. Karşı cinse yönelimin en yüksek olduğu dönem. Aşkta ateşli davranışlar sergileme.

21 Eylül-14 Ekim : Aşk konusunda zorlu bir dönem. Yaşadığınız ilişkiyi sorgulama, yaşadığınız ilişkiyi fazlasıyla inceleme, eleştirme zamanı. Sakin olmakta fayda var.

15 Ekim-7 Kasım : Aşk konusunda gayet uyumlu, dengeli paylaşımlar zamanı. Huzur duygusunu ilişkinizde en yoğun şekilde arzulayacağınız tarih aralığı. Yeni arkadaşlıklar edinme yoluyla sosyal çevrenin zenginleşmesi.

2 Aralık-25 Aralık : Aşk hayatınızla alakalı konularda yılın en şanslı zaman dilimi.

Rezzan kiraz 2019 akrep burcu aşk hayatı

Neptün gezegeni bu süreç içinde, içsel bir belirsizlik, güvensizlik ve kafa karışıklığı duyguları deneyimlemenize neden olabilir. Açıklanamaz korkular ve kaygılar sizi yaşam heyacanınızdan koparabilir. Yuvanızı fazlasıyla idealize edebilir ve bu konuda gerçek olmaktan ziyade hayaller kurabilirsiniz. Ailenizdeki kişilerden yada ebeveynlerinizden birine psikolojik bağlanma olasılığınız artabilir.

Beklenmedik bir kararla deniz kenarında yaşama isteğiniz yoğunlaşır ve herşeyi bırakıp gidebilirsiniz de. Aile köklerinizle alakalı anılarınız belirsizleşebilir ve bu da sizde zorluklara neden olabilir. Bilinçaltınızda doğal ve sezgisel güçler uyanır ve siz bazı şeyleri hissedebilirsiniz. Genelde rüya aleminde yaşamak daha çok hoşunuza gidebilir, gerçeklere pek dayanamazsınız. Bütün bunlar aileniz ve iç dünyanızla alakalı konularda oluşabilir. Bu dönem içinde sağlam zeminler kurmaya ve hayalcilikten uzak kalmaya dikkat etmelisiniz.

Rezzan kiraz 2019 terazi burcu aşk hayatı

Neptün gezegeninin kova burcundaki seyri devam etmekte. Siz Terazilere bu yıl içindeki etkisini şöyle açıklayabiliriz. Bu dönemde yaratıcılığınız devam etmekte. Herkesin gözü önünde olmanızı sağlayan bir kıvılcımınız olacaktır. Eğlendirici bir kişi olmayı başaracaksınız. Aşk meselelerinde karmaşık durumlar içeren garip kaoslar yaşayabilirsiniz. Ortada ciddi bir neden olmadan ilişkileriniz karışabilir. Aşka bakış açınız bazı zamanlar bir romantik bazen de bir prens yada prenses arayan kişi durumunda bulunabilir. Aşk ve çocuklarınız ise fazlasıyla fedarkarlıklar yaparsınız ama bunların bir kısmı ancak fayda olarak size dönebilir.

Rezzan Kiraz 2019 başak burcu aşk hayatı

Uranüs gezegeni bu dönemde, evlilik konusunda benzersiz ve alışık olmadık kişilere yöneleceğinizin bir göstergesi olabilir. Mükemmel bir uzlaşma veya tam bir anlaşmazlık içeren evlilik hayatınız da olabilir. Kendiniz ve eşiniz geleneklere uymayan ve herşeyi ile sizde şok uyandıran bir kimse de olabilir. İlişkinizde özgürlük meyliniz kuvvetlidir ve ortak bir anlaşma zemininiz olmayabilir. Yine ilişkide bulunduğunuz kişi tarafından oldukça çekici bulunabilirsiniz. Sizi inanılmaz bir şekilde yakışıklı yada güzel bulabilir. Beraberliğinizde ortaya çıkan benzersizlik başka insanların da karşınızdaki kişiyi anlamamasına neden olabilir. Sizin harika bulduğunuz ve mutlu olduğunuz bu ilişki, diğer insanlar tarafından oldukça itici gelebilir. İlişkisi olmayan Başaklar bu süreçte geleneksel olmayan çok ilginç insanlarla tanışabilirler.

Rezzan Kiraz 2019 aslan burcu aşk hayatı

2019 yılında amacınız, kendinizi ortaya koyma duygunuzu geliştirmek olmalıdır. Bu olguyu amacınız haline getirdiğiniz sürece başarılı olursunuz. Davranışlarınız etrafınızdaki insanlar tarafından, kendinizi sansürleyen, hayata güvensiz bakan ve çok sert duygulara sahip biri olarak görülebilir. Görünürde sert ve özkontrollü olan bu durumun gerisinde çok kuvvetli bir hassasiyet ve gizlenme duygusu yatar. Kırılganlık fazlasıyla oluşur. Cansız, kuru, karamsar, yavaş, heyecandan yoksun, neşesiz, depresif, ciddi, utangaç ve çekingen olmanız ihtimali büyüktür. Çoğunlukla yalnızlığı yada yalnız olacağınız ortamları tercih edersiniz. Sürekli endişeli haliniz vardır. Herşey sizi ürkütür ve herşey sanki üzerinize geliyor gibi kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Olayların içinden çıkılmaz bir hale gelinceye kadar kurcalar yada tam tersi hiçbirşeyle ilgilenmek istemezsiniz. Donuk halinizle tepkiden yoksun olursunuz. Kim ne söylerse söylesin yada yapsın umrunuzda olmamış gibi davranırsınız. En iyi savunmanın saldırı olacağını düşünebilir ve size eleştiri getiren kişilere saldırıda bulunabilirsiniz. Bu süreçte yaşamınızın kontrolünü ele alarak, kendinize güvenli bir yaşam kurmak durumundasınız. Tutarlı, kontrollü, dayanıklı ve sorumlu güvenilir olmaya gayret göstermelisiniz.

Rezzan Kiraz 2019 yengeç burcu aşk hayatı

2019 yılındaki süreçte maddi konularda paradan yoksun kalmazsınız ama parayı elde etmek için çok fazla uğraşmanız gerekebilir. Bu nedenle siz eğlence ve sizi keyiflendiren birçok şeyden uzak kalabilirsiniz. Bazı zamanlarda da, bu uzak kalma tam tersine fazla harcama meyline yolaçarak paranının yaşamınız için önemini unutup yalnış hesaplara düşmenize neden olabilir. Bazı zamanlarda siz, para konusunu fazlasıyla önemser hatta bu konuda çok fazla stres içine girebilirsiniz. Psikolojik olarak bir korku sizde hakim olabilir.

Yine aynı süreçte, maddi olanakları çevrenizdeki insanlarla bölüşmeyi öğrenmeniz gerekir. Ve bu nedenle size sorumluluk getirecek ve para harcamanız gereken problemler oluşabilir. Bir yakınınız ihtiyaç içine düşerek sizden yardım isteyebilir yada asla reddedemeyeceğiniz kişiler sizi maddi sıkıntıya sokabilir. Rutin giden geliriniz yada parasal olanaklarınız biranda kontrol dışına çıkarak sizi eski zor günlere döndürebilir. Bunun için kimseye güvenmeden kendi gelirinizi sağlama almak durumundasınız. Satürn karma gezegeni olduğu için, çok yıllar önce yaşanmış bir olayın aynısı tekrar oluşabilir yada siz geçmiş zamanda yaptığınız bir yalnışın bedelini parasal olarak ödeyebilirsiniz.

Rezzan Kiraz 2019 boğa burcu aşk hayatı

Satürn gezegeninin engeller, kısıtlamalar getirerek öğretici olan enerjisi, 2019 Eylül ayına kadar, duygusal güvenlik ve yuva evinizdeki seyrini sürdürecektir. Bunun anlamı, temel ihtiyaçlarınızla uyumlu yaşamayı öğrenmenin zamanı geldiği konusudur. Bulunduğunuz toplum içindeki kimliğinizi çok daha fazla ciddi bir şekilde ele alacak ve yaşadığınız yerin düzenini yeniden gözden geçirmek ve sağlam şekilde oluşturmak yönünde hareket edeceksiniz. Aileniz karşı olan sorumluluklarınızın artışı nedeniyle kendinizi kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Ve bu nedenle yaşadığınız ortamı değiştirme veya kendi kararlarınızı uygulayacağınız bir ortamda bulunma isteğiniz olabilir.

Rezzan Kiraz 2019 koç burcu aşk hayatı

Satürn gezegeninin aşk ve yaratıcılık evinizden geçiş süresi içinde, kendinizi başkaları tarafından sevilmiyor yada hiç takdir edilmiyor gibi hissedebilir, romantizm duygusundan yine uzak durabilirsiniz. Aşka bakış açınız fazlasıyla ciddileşir kendinizi duygusal olarak ifade etmekten çekinebilirsiniz. Bu durumda her zaman atak ve tuttuğunu koparan siz, sevgisiz soğuk ve sorumsuz bir insan gibi durabilirsiniz. Hep karşınızdaki insanın ilk adımı atmasını bekler, aşk için kendi adınıza hareket etmek istemeyebilirsiniz. Çocuk sahibi olma konusunda çekimserliğiniz artar ve anne olma tutkunuz azalabilir.

Rezzan Kiraz 2019 İkizler Burcu Aşk Hayatı
Son yıllarda gerçek aşkı bulmanın zor olduğunu düşünmeye başlamıştınız. Karşınızdaki kişiden sıkıldığınız yada bu benim tanıdığım insan değil artık, dediğiniz ilişkilerden yorulduğunuzu hissediyorsunuz. Şunu hemen belirtelim evrenin sizi ödüllendireceği günler yakın. Ancak geçmiş tecrübelerden faydalanmalı bu sefer ilişkilerinizde daha temkinli olmalısınız. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan gelecekle ilgili plan yapmaktan kaçının.Bu yıl mutlu olduğunuz dost toplantılarında karşılaşacağınız kişilerle kısa süreli birliktelikler yaşanabilir.Yılın ilk aylarından itibaren duygusal anlamda güzel gelişmeler yaşanacak.Yalnız ikizler burçları yeni tanışacakları biri ile güzel bir birlikteliğe adım atacak. Şubat-Mart arası ikili ilişkilerinizde bir süre için kendinizi geriye çekip, etraflıca düşünmeniz ve daha uyumlu davranışlara girmeniz iyi olabilir. Beraberliğinizde her şeyin kendi arzuladığınız gibi olmasına çalışırken kontrol edemediğiniz olaylar yüzünden beklenmedik sorunlar çıkabilir, sahiplenici davranmak yerine olayları biraz da akışına bırakmayı deneyin.
Mayıs ayında Kendisini aramadığınız eski bir dostunuz veya eski bir aşk ilişkinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni gelişmeler veya yeni haberler olaylara daha güzel bakmanıza sebep olacaktır.

Haziran –Temmuz aylarında Aşk hayatınız aktif heyecanlı ve değişken olacak. Bekâr ikizler burçları için oldukça kısmetli bir dönem. Eylül ayında aşk hayatınızda karışıklık çıkabilir.Bu dönem eski hatalar gündeme gelecektir. Bu ara dikkatli olmalısınız.
Yılsonunda aşk hayatınızla ilgili olumlu ve sizi mutlu edecek olan gelişmeler yaşanacak.Yalnız bir kadınsanız bu dönemde kendinizden yaşlı fakat çok dengeli bir erkekle tanışabilir ve hızlı bir evlilik kararı alabilirsiniz. Evli ikizler burçları için kavga ve gürültüden uzak huzurlu bir aile hayatı yaşanacak.Evli ikizler bu yıl çocuk sahibi olmayı da düşünebilir.


2019 burçların aşk yorumları 2019

2019 burçların aşk yorumları 2019

Related news

 • Lens Nasıl Temizlenir
 • A101 20 Eylül Kataloğu
 • Fırında Peynirli Ekmek Tarifi
 • Nar Nasıl Soyulur
 • Rüyada bataklık görmek Bataklığa saplanmak ve Çıkmak Ne Anlama Gelir

 • 2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları


  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları

  2019 burçların aşk yorumları