2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 2019

2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 2019

2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 81 12.02.2019, 02:43

2013'ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile

2013 moda trendlerinin trendinden ödün vermeye karar verdinizyıl ve yeşil bir gölge moda bir etek satın aldık. Bununla birlikte, renk ultra-moderniteye rağmen, sizi bir çılgın bıraktı mı? Yeşil eteğiyle ne giyeceğini bilmiyor musun? Sonra oku.

Size sunulan sorunu çözmek içinYapılması gereken ilk şey, yeni giysilerin gölgesine ve kumaşına dikkat etmektir. Elbette renk kombinasyonunun klasik varyantları (beyaz, siyah, kırmızı, kahverengi) var, ancak imajını çeşitlendirmek isterim. Sonuçta, burada arkada duruyorsun değil mi?yeşil bir etek giymek için ne gerek var?

Yeşil bir maxi etek giymek için

1. Hava dokularından Maxi.

Bu durumda, yeşil, pastel tonlarla uyumlu hale getirmek için çok dişil olacak. Nazik çiçek aksesuarlarının bir görüntüsünü ekleyerek, romantik bir insan izlenimi yaratacaksınız.

2. Maksi yoğun dokulardan.

Benzer şekilde, şehir dışındaki benzer bir model dekahverengi ve hardal tonları. Aksesuarlar: deri kemer, kovboy şapkası ve botlar aynı tarzda, süet yelek ve küçük el çantası ve size güçlü bir kadın havası verecek doğal malzemelerden yapılmış aksesuar ve yaban toprakların fatihi.

Yeşil mini etek giymekle

Mini uzunluk ideal bir seçimdir.İnce bacak sahipleri. Buna ek olarak, yeşil renk de dikkat çekecektir. Bu durumda, tüm aksanın bacaklar üzerine odaklanmasına ve üst kısmında bazı bembeyaz bluzlara veya üste bavurulmasına izin verin. Ayak üzerinde topuklu ayakkabı giymek arzu edilir.

Öte yandan, yeşil bir mini etek (herhangi birininstil), mor, turuncu ve sarı renklerle mükemmel şekilde birleştirilir. Bu renklerin doğru kombinasyonu ile gerçekten benzersiz bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Yeşil kalem etek giymek ne ilene giymek ile yeşil etek

Bir kalem etek klasik bir ruh hali demektir. Bu nedenle, günlük kullanım için en iyi seçim, kıyafet, ayakkabı ve siyah aksesuarlarla birleştirilecek. Bir yürüyüşe çıkacak olursanız, trajik siyahı aydınlatacak parlak ayrıntılara yardımcı olacak: kırmızı ayakkabılar, aksesuarlar veya kavrama.

Yeşil, beyaz ve altın kombinasyonu en zarif ve inanılmaz derecede zariftir. Örneğin, bir kalem etek, beyaz bir bluz (gömlek) ve altın ayakkabı, bir saat ve aynı tonda bir debriyaj.

Süresiz bir izlenim bırakmak ve uzun süre bellekte kalmak mı istiyorsunuz? Kırmızı bir bluz ve aynı ayakkabılarla yeşil kalem etek giymekten çekinmeyin.

Yeşil çiçekli bir etek giymekle beraber (çan, lale)

Etek stilleri ismi romantik düşünceler çağrıştırıyor,çok ucuza, siyah, beyaz ve narin pastel tonlarının (bej, şeftali, nane) flounces, bereket ve lacivert bluzları olacaktır. Bacaklardaki ayakkabılar - topuklu ayakkabılar ve bluzla aynı tonda bir çanta alırken, mükemmel bir tada sahip olan bir hanımın zaferini elde edersiniz.

Yeşil etek-güneş ve etek-yarım güneş yardımı ile Retro görüntü

Bu mevsim tarzındaki modaya yeni bakış,Bir zamanlar Dior tarafından yaratılmış, sizi hiçbir erkeğin kayıtsız geçmeyeceği gerçek bir kadın yapacaktır. Bu tarzların yeşil eteği, açık yeşil tonda mütevazi bir bluz ve beldeki geniş bir saten yay, figürü seksi ve inanılmaz derecede kadınsı yapacak. Bacaklarda, bir pompanın pompalarını, bir debriyajı almak için elinde, geniş kenarlı bir şapkada, boynunda bir hava atkısı, ve 50'lerin tarzında bir hanımefendiye ihtiyaç duyuyorsunuz.yeşil etek

Sonuç olarak

Hadi tekrar yapalım. Yeşil ile birlikte en avantajlı renkler şunlardır:

 • siyah;
 • beyaz;
 • kırmızı;
 • pastel tonları;
 • mor;
 • turuncu;
 • san;
 • hardalı;
 • kahve;
 • altın.

Ayakkabı ve aksesuarlar hayal edilen görüntüyü tamamlamalıdır. Umarım bilgiler faydalıdır ve yeşil etek (ne giyilir, nasıl yenilir) sizin için sorun olmaz.

2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 2019

2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 2019

Related news

 • Emzirme Döneminde Röfle
 • Bir tuğla evin duvarcılık planı. Standart bina tasarımları
 • Türk ve Güney Koreli cerrahlar canlı yayında ameliyat yapacak
 • Çay Uçan Yutmak. Doktorların, eczacıların, beslenme uzmanlarının ve alıcıların yorumları

 • 2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 48

  2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile


  2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 15

  2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 16

  2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 71

  2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 79

  2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 24

  2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 22

  2013ün moda trendleri - yeşil bir etek kıyafeti ile 13