1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı?

31 Ocak 1976, özel olarak işaretlendiEtkinlik - Kırmızı (Ateş) Ejderha'nın yılı olan Doğu takviminde yeni bir yıl oldu. Çin'de, Ejderha zenginlik koruyucusu olarak kabul edilir ve imparatorluk iktidarının sembolüdür. Bu nedenle bu mitolojik karakterin özel bir şeref var.

Menşe Efsanesi

1976 yılı hayvandıEski bir Çin efsanesi yok,Sıçan, Boğa, Kaplan, Tavşan (Kedi), Ejderha, Yılan, At, Keçi (Koyun), Maymun, Horoz, Köpek ve Domuz olmak üzere doğu burçun kökenini gösteren 12 işaretten bahseder. Bunlardan biri en popüleridir.

Bir zamanlar büyük Buda'nın kendisi, ayrılmadan önceNirvana, tüm hayvanları çağırdı ve onları her yıl 12 yıllık bir döngüden anlamaya çağırdı. Onların kararlılığını ve arzusunu test edebilmek için büyük tanrı bir engel oluşturdu - geniş bir fırtınalı nehir. Onu yenen ve Buddha'nın başına geçmek için gelen şey, her ne olursa olsun, özel bir ödüle layık görüldü ve şimdi her yıl önceliği alıyor. Ejder beş oldu. Konularından biri 1976'dır. 12 yıllık döngü içinde kaç hayvan kaçırılabilir? Dağılım çok harmoniktir ve herhangi bir ekleme veya istisna gerektirmez.

1976: Ejderha kaç yıldır?

Ejderin yılı 19761976'da bu kadar ilginç olan ne?

İlk - Çinlilerdeki ejderhanın herhangi bir yılıözellikle mutlu olduğu düşünülürse, bu sefer çocuklarının doğumlarını planlamaya çalışıyorlar bile. Bu dönemlerde sahip oldukları demografik patlamayı hayal edebiliyor musunuz?

İkincisi, Dragon 1976 yılı,ateş ve ejderhanın alevi ile ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olduğu bir hayvan ateşi-nefes aldığı bilinmektedir. Elemanları ve hayvanı eşleştirmek Dragon yeteneklerinin tam olarak açılmasını sağlayan en uygun kombinasyonu yaratır.

Bundan hareketle 1976 burçları çok mutlu olacak.Şansın yılı şans ve mutlulukla onurlandırılan yıl? Elbette Ejder.

Elemanların doğası

Ne ejderhanın 1976 yılıHer yıl Doğu takvimi yapılıryalnızca belirli bir varlığın yanı sıra beş unsurdan biri de var. Böylece, ahşap, su, metal, toprak ve ateş hayvanları ayırt edilir. Bu nedenle, 1976 yılını (hangi hayvanı temsil ettiğini) karakterize etmek o kadar zor değildir. Bu Kırmızı Ejderha. Kırmızı renk, ateş unsurlarına karşılık gelir.

Doğum günleri bununla ilgili olan insanlarunsurlar “ateşli” bir karakterle ayırt edilir: tutkulu, duygusal, hareketli ve enerjik doğalarıdır. Daha fazla varolan elementin vermediği çok güçlü duygular yapabilirler, ancak maalesef bu duygular sabit olmayacaktır.

Ateş unsurlarının temsilcileri, doğmakLiderler, diğer insanların iyiliklerini kolayca kazanabilir ve hatta onlara liderlik edebilir, ve birçok kişi böyle bir liderin peşinden koşmayı kabul eder. Ateş, koğuşlara kendilerini gerçek iktidar sahibi olmak için açık, dürüst, parlak ve kamusal alanda gerçekleştirme fırsatı verir. Ve aynı zamanda bu gücü elinde tutacak ve diğer, daha az şanslı rakipleri olan yolundan uzaklaştıracak güç.

Doğu burçta Triadlar

1976 yılı hayvandıBu yüzden 1976 yılını inceledik: Hangi hayvanı okumayı önerdiğini, ne tür bir elementi, vb. Şimdi, Dragon için kimin en uygun olduğunu tartışalım. Doğu takvimi, belirli triadlara bölünme ile karakterize edilir. Buradaki tüm hayvanlar, işaretleriyle dört gruba ayrılır. Bu ilişkide, birbirleriyle birlikte yaşamak için en uygun olanlarıdır. Bize bir ilgi işareti olduğu düşünün.

Sıçan / Ejderha / Maymun

Bu işaretler kendi aralarında en dostane olanlardır. Hepsi de büyük bir içsel güç tarafından ayırt edilir, ama - şeytani veya iyi yöneltileceği şey - onlara bağlıdır. Ana şey, araçları kabul etmemeleridir. Bu işaretler genellikle yüksek iş kapasitesi, hareketlilik ve enerji ile karakterizedir. İletişimde, Sıçan ve Ejderha otoriter ve kendinden emin, Maymun daha sadık ve diplomatik. Ama bütün bu işaretler çok zekice, kuşkusuz, büyüleyici ve aynı zamanda klişelere olan inançta biraz saf.

Ejderha karakteri

hangi hayvanın 1976 burçTüm 12 işaretin arasında, Ejderhalar en şanslı olarak kabul edilir. 1976 hangi hayvan? Ejderha. O yüzden mutlu olmalı!

Ejderhaların her zaman ve her yerde şanslı olduğunu söyleyebilirsin! Kendine güvenen, enerjik, öz-merkezli ve iddialılar. Onlar dünyanın yaratıcılarıdır, hiçbir zaman inaktivitede değildirler. Hayatlarında yeni olaylar beklemiyorlar ve herhangi bir soruna çözüm bulmak için acele etmiyorlar. Bu kendi başına olur.

Bu işaretin temsilcileri her zamangüvenmek için güvenlidirler - asla başarısız olmazlar. Ciddi bir Ejderha eline geçecek ve hiç şans eseri olmayacak. Ateşli coşkusu ve güçlü iradeli doğası kesinlikle zafere ulaşacaktır.

Ejderha kişisel ilişkide nedir?

Bir burç kaç yıl 1976? Bu Ejderha'nın yılıdır ve Ejderhalar her şeyin kendi iradelerine uygun olarak gerçekleşmesini tercih ederler. Hem kendilerinden hem de başkalarından zorunlu mükemmellik gerektirirler: eylemlerde, eylemlerde, herhangi bir işin icrasında. Ejderha mutlaka son sözü kendisi için terk etmelidir - sonra çabucak her şeyi affeder. Rampage hayatının hızını azaltacaktır. Ejderhanın cömert doğası kalabalığı çekse de, aslında birkaç yakın arkadaşı var.

Aşık olarak, bu insanlar çok aktif ve enerjik. Hepsi de dayanamayan çılgın, tutkulu bir aşk yeteneğine sahiptirler. Ayrıca, Dragoların en çok kendilerini sevdiğini unutmayın. Onlar ana ve geri kalanı sadece hayranları ve hayranları. Ejderhada ne kadar gurur duyabiliyorsun, o kadar değerli onun için olacak. İlişkilerinizde, her şeyden önce, onun yeteneklerinden hayranı, yolda onun isteklerini yönlendirmek mümkün onun aşırı patlamaları ve narin ve yetenekli yönetici, appeaser, gereklidir. Ejderhanın geri kalanı kendini yaratabilir veya çıkarabilir.

Ejderhalar arasında ünlü insanlar

Ejderha Yılı bize çok ünlü veTarihin parlak, özel izlerini bırakan ilginç kişilikler. Bu Jeanne d' 'Arc, onlar olacak John Lennon, Salvador Dali, Al Pacino, Christopher Reeve, Jimmy Connors, ve diğerleri, ve ne kadar? Pek çok bakımdan 1976 bağlıdır.

Diğer işaretlerle ilişkiler

Zaten biliniyor,1976 - hangi hayvan yılı. Diğer sembollerle uyumluluğun keşfedilmemiş kalır. Ejderhayı ne mutlu edebilir ve hangi buluşmalarla karşılaşmamak daha iyi olur?

Ejderha ve Sıçan

İdeal ilişki. Ejderha tarafından korunan bir sıçan, ve eğer gerekli değilse, tükenmez gücünü kullanarak, kendinden daha emin hissedecek ve doğal yeteneklerini ve yeteneklerini en yüksek seviyeye çıkarabilecektir. Sıçanın yanındaki ejderha asla ilgi çekiciliğinin çeşitliliği tarafından bastırılmaktan sıkılmaz.

Ejderha ve boğa

Bu işaretler oldukça güçlüdür,Aşk ortakları uyumsuz, hangisinin ana olduğunu sürekli olarak öğrenebilme olasılığı var. Fakat arkadaş olarak - bu, ortak hedefler varsa, bu çifti sadece yıkılmaz bir güç haline getirecek olan harika bir birliktir.

Ejderha ve kaplan

Oldukça iyi ve güçlü bir ilişkiİşaretler, birbirlerinin niteliklerini mükemmel bir şekilde tamamlayabildikleri için. Ejderha da, mutlak mükemmellik için çaba yoktur ve sonuna kadar eğlenceli ve canlı yaşama sahip edebilmek için, küçük şeylere kafayı alamadım ejderha öğretebilir, birçok iddialı planları tahmin edilemez ve bazen kararsız Kaplan, uygulamaya yardımcı olacaktır.

Ejderha ve tavşan

Çok farklı işaretler ve zıtlıklarçoğu zaman çekilir, birbirlerine bir mıknatıs gibi çekileceklerdir. Ama uzun sürmez, hatta ile Tavşan Ejderha güçlü bir bağlanma mutlu, daha ziyade yorgun çok sakin varlığı olmayacaktır çünkü.

Ejderha ve ejderha

Fırtınalı bir birlik, sürekli açıklama yapacakilişkiler ve kimin doğru olduğu ve kimin daha önemli olduğu. Ancak, açık olan Bull'un aksine, Ejderha çok yönlüdür, bu onun için çok önemlidir ve bu nedenle iki Dragons'un birliği ne olursa olsun yeterince güçlüdür. Herhangi bir durumda birbirlerini mükemmel bir şekilde anlayacaklar ve aynı zamanda tamamlayacaklar.

Ejderha ve yılan

Oldukça başarılı bir birlik. Bu işaretler ruhların, sanatın, yaratıcılığın aklını çekiyor. Ejderha bir erkekse ve Yılan bir kadınsa, özellikle iyi ilişki olacaktır. Sonra Ejderha hala son derece akıllı ve güzel seçilmiş olanı ile gurur duyabilir.

Ejderha ve at

Her ikisi için ilginç ve elverişli. Bu konuda tüm kararlar Dragon tarafından alınır ve At onun planlarının uygulanmasında memnuniyetle yardımcı olur. Her ikisi de birbiriyle ilgiliyse ve takdir ederse, sendikalarının uzun bir varoluş şansı çok yüksektir.

Ejderha ve keçi

İyi bir seçenek değil, ama bu insanlarBirbirine birkaç değerli ders verebilir. Keçi ile ilgili olarak, Dragon olağanüstü bir sabır göstermek zorunda kalacaktır, çünkü onun için değerli olabilecek herhangi bir şey, Keçi anlamaktan aciz.

1976 hangi hayvan uyumluluğuEjderha ve maymun

Hem sevgi hem de iş mükemmel bir birlik. Kurnazlık, diplomasi ve el becerisi Maymunlar, Dragon'un gücü, dürüstlüğü ve güvenilirliği ile birleşerek gerçekten mükemmel bir tandem oluşturuyor. Ayrıca Maymun'un hafif karakteri, Ejderhanın gururunu yaratan sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. İkincisi, Maymun'un iyi bir savunucusu, onun vazgeçilmez danışmanı.

Ejderha ve horoz

Kişilikleri için aktif ve talepkarDikkat, tabii ki, dünya görüşlerinde ortak bir şey bulabilirler. Ejderha daha güçlü olmasına rağmen, ama Horoz korkutmak zordur ve gerekirse, vicdan azabı olmadan onun hedeflerini gerçekleştirmek için Ejderha gücü ve yeteneklerinden yararlanacaktır.

Ejderha ve köpek

Kesinlikle uyumsuz, hatta zıt işaretler. Onlar istemeden bile birbirlerine zarar verebilirler. Aralarındaki birlik ancak çok güçlü bir ortak arzuyla mümkündür.

Ejderha ve domuz

Bu sendikadaki zorluklar kaçınılmazdır, çünkü işaretleroldukça farklı ve birbirlerini biraz tamamlar. Ancak, ejderha hayranlık ve ibadeti seviyor ve Domuz ona bu dikkat çekicilerini gösterebiliyor. Bu nedenle, bazı zorluklar altında, verimli bir arada bulunma olasılığı tamamen olasıdır.

1976, Kızıl Ejder, Fiery'nin yılıdır.Ejderha. Bu, büyük insanların doğumu ve asil işlerin yapıldığı yıl. Zaten tarihte özel bir iz bırakmış ve kesinlikle bilinmeyen ve dünyaya yeni bir şey ortaya koyacaktır.Related news

 • Alman Usulü Patates Salatası
 • Antibiyotiklerin yetiştirilmesi nasıl
 • Oldukça: kelimenin anlamı ve kullanımı
 • Tartunun eski ve gizemli manzaraları
 • Kontrabas: Nedir ve özellikleri nelerdir

 • 1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı


  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı

  1976 - doğu takvimine göre hayvanın yılı mı