15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 2019

15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 2019


15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 60 16.02.2019, 08:45


15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ

Yılbaşı gecesiiçinEn ucuz ve Kaliteli 15 Tane Bayan Elbiseleri Nerede Satılıyor? Evet hanımlar tam 15 tane49 tl ve 99 tlarasıen güzel Abiyeler.

Yeni yıla sevdikleri ileen şık Abiye giysileriçerisinde Tarz ve stil sahibi hanımlar içinuzun ve kısa Ucuz Siyah Abiye Elbiseler.

Sizler için Ucuz ve Kaliteli Abiye bayan elbiselerinerelerde satılıyor sık,sık paylaşacağım fakat ilk olarak en çok sevdiğim renk olanSiyah Elbiselerile başlamak istedim.

Hatta15 abiye elbisearasından en çok beğendiğimi tek olarak en başa ekledim. Tabi bu elbiseyi beğenmemin biraz balık etli ve 41 yaşında bir hatun olmamın etkileri de yok değil :)

Hani evlenmeden önceki 50 kilolarda olduğum gibi incecik bir hatun olsam (tabi birde bekar :) şu altı tüllü tütü etek gibi görünenstarplez mini Elbiseyi seçebilirdim.

Şimdi öncelikle şık ve Tarz olabilmek için öncelikle vücut ölçülerimizi ve beden yapımızı göz önünde bulundurarak doğru renk,modelve desenlerde giyinmemiz gerektiğinde sanırım hepimiz hem fikiriz dir.

Büyük bedenve kilolu insanların enine çizgileri desenleri olan giysileri giymesi onu olduğundan daha kilolu gösteriyor.

Burada Elbiselerin sunumunu yapanBayan Modeller90-60-90 ölçülerine yakın olduğu içinElbiselerin onların üzerinde durduğu gibi bizim üstümüzde de aynı zerafet ve güzellikte görünmesi için Boy ve kilolarımızın üç aşağı beş yukarı aynı olması gerekiyor.

İnternet üzerinden Online Giysi Alışverişi yapan hanımlar “Mankenin üzerindeki Elbise bu Değil” diye diretirler fakat kendilerinin ölçülerininModellerile aynı olmadığını göz önünde bulundurmadıkları için haliyle hayal kırıklığı yaşarlar.

Yılbaşı gecesişık ve tarz bir hanım olmak istiyorsanız öncelik ile bunları göz önünde bulundurarak kendinize en yakışacak uygun Elbiselere bakmanızı öneririm.

Nasıl şu mini ve tüllü tütü Elbise benim bedenimde ve yaşımda olan bir hanımda komik ve rüküş görüneceğini bildiğim için en uygununu ve şık olanı seçiyorsam sizede aynısını yapmanızı öneririm.

Abiye Elbiseler Nasıl Doğru Kombin edilir sorusu için benim sizlere tavsiyem çok Sade Siyah elbiselerde Star parçanız Ayakkıbınız, Çok detaylı,bantlı,pullu,taşlı,payetli Elbiselerde de Ayakkabılarınız bir o kadar Sade olmalı.

Tabi burada biraz Bu Benim Tarzım yarışmasının sevgili Jüri üyelerinden kopya çektiğimi itiraf etmem gerekiyor:)

Yılbaşına uygun Abiye Elbiseleriçin ilk akla gelen Kırmızı Renk Abiye Elbiseler gelmiş olsa da Siyah rengin asaletinden vazgeçemeyen benim gibi Siyah tutkunu bayanlara tavsiye ederim.

Bu arada burada gördüğünüz bazı Modellerin aynısını yine bu Elbiseler gibiTrendyolsitesinde farklı ve canlı renklerde olan modellerini bulabilirsiniz.

Ben daha önce Trendyol’dan giysi Alışverişi yapmadım ,daha doğrusu şimdiye kadar hiçOnline Elbise Alışverişiyapmadım ama Trendyol sitesinden güvenli Alışveriş yapabileceğinizi benim kadar sizler de biliyorsunuzdur.

Abiye Elbiselerin fiyatlarıKalite ve Modellerine baktığımızda gerçekten çok ucuz. Sevgililer günü için Kız Arkadaşıma,Eşime,Sevgilime ne Hediye alayım diye düşünen Beylere de tavsiye edebilirim.

Ben biraz Balık etli ve Basenleri olan bir bayan olduğum için maalesef Online Alışveriş keyfini yaşayamıyor ve gidip Mağazalardan üzerime deneyerek Alışveriş yapmak durumunda kalıyorum.

Bu arada yukarıda Hakkımda menüsünde resimlerimi görebilirsiniz:) boyum 1:68 kilo 67

Buradaki bazı Modeller(Adil IşıkAdl ve Codentrymarka. Gizli Fermuarlı Elbiseler Xs bedeninden başlıyor ve S-M-L Bedenlerine kadar Model ve Ölçüleri bulunuyor.

Özellikle Genç ve ruhu genç olan hanımların beğenisine sunduğum bu Elbiseleri Galeriden inceleyebilirsiniz.

15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 2019

15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 2019

Related news

 • Çalışan Bayanların Giyim Problemi
 • Yeşil Kahve Çekirdeği Faydaları ve Yan Etkileri
 • Güzel makyaj yapmanın etkili sırları
 • Katmer Nasıl Yapılır Videosu

 • 15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 94

  15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ


  15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 56

  15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 86

  15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 5

  15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 43

  15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 46

  15 TANE YILBAŞI İÇİN UCUZ VE SİYAH ABİYE BAYAN ELBİSELERİ 6